celulitis i rozstępy

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
no pewnie :) kurcze pisze wiele doświadczonych dziewczyn w walce z cellulitem weteranki! Dużo ciekawych porad i wiedzy na temat cellulitu. Ale przede wszystkim świadomość, że nie cierpimy same :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
no tak :D toż to prawie choroba:p cellulit to "choroba" XXI wieku dla nowoczesnych kobiet , a my tu i na fajsie szukamy na niego lekarstwa:p:p:p
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
oh,żeby się takie znalazło :) Mój cellulodestock jest już ze mną prawie 2 tygodnie i jest super :) a jak wasze bitwy ;>? kto wygrywa?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
a co sądzicie dodatkowo o masażasz przy kuracji cellulitowej. dobrze by było najpierw naszego wroga wymasować o dopiero potem oklepać kremikiem ;p
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
no napewno masaz pobudza krazenie, a to sprzyja walce z tluszczykiem, masażera potrzeba tylko :p po masaz to jednak napewno lepszy efekt ;]
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja tam jakoś wielkiego cellulitu nie mam, dopiero pierwsze oznaki. I zamierzam teraz przed wakacjami zabrać sie za siebie :p Trochę ruchu itd. A na razie to stosuję tylko peeling i żel z serii Slim Line Flosleku i mam wrażenie, że skóra jest jakby jędrniejsza :) A może któraś z was ich używała?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
JA też niedawno podjęłam walkę i do tej pory używałam tylko Vichy Cellulodestock, jestem bardzo zadowolona więc raczej nie zmienię kremu :) do swojej kuracji wprowadzę dodatkowo masażyk i zobaczę jakie wtedy będą efekty :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
JA też niedawno podjęłam walkę i do tej pory używałam tylko Vichy Cellulodestock, jestem bardzo zadowolona więc raczej nie zmienię kremu :) do swojej kuracji wprowadzę dodatkowo masażyk i zobaczę jakie wtedy będą efekty :)
a ile ta twoha kuracja juz trwa? moze napiszesz nam jakie masz efekty? ile cm Ci ubyło :D
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
a co sądzicie dodatkowo o masażasz przy kuracji cellulitowej. dobrze by było najpierw naszego wroga wymasować o dopiero potem oklepać kremikiem ;p

Masaże sa świetne! Załuje, ze nie stac mnie na takie porfesjonalne :)
Bo one to nie dosc, że całkowicie redukują cellulit, to jeszcze zmniejszają objętosć ud, pupy, brzucha :D
Skuteczność 100%towa, ale niestety to wymaga czasu i funduszy...
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Już ponad 2 tygodnie, po 2 cm z każdego uda! widocznie zmniejszyły się grudy tłuszczyku i skóra stała się bardziej napięta :) W tym sezonie założe bikini;d
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
bardzo pomógł mi masaż szczotką - zwykła plastikowa szczotką, okrągłe ruchy, co wieczór, kilka minut, aż skóra zrobi się różowa i ciepła - bardzo się wygładziła i jest coraz jędrniejsza (efekty zmniejszenia cellulitisu dopiero po 2-3 miesiącach, ale tanie i skuteczne)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
to bardzo szybkie i fajne efekty;] a skutecznosc nie zalezna od mijsca smarowania? tzn czy na np brzuchu tak samo działa kremik jak na udach?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
no ja na brzuchu cellulitu nie mam ;p ale skóra też się napięła i ujędrniła :) tylko bardziej zależy mi na udach to na nie zwracam największą uwagę :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
no ja na brzuchu cellulitu nie mam ;p ale skóra też się napięła i ujędrniła :) tylko bardziej zależy mi na udach to na nie zwracam największą uwagę :)
a skora zmieniła swoj koloryt? tzn jak jest cellulit to skora jest tak śniada, przyblada itp. i czy po kuracji celludestock poprawił sie jej kolor,a jak kolor to powinien poprawic sie tez przepływ-krązenie krwi ? tak Cie wypytuje i wypytuje ale zamierzam kupic ten celludestock i musze w 100% wiedziec ze mi pomoze :p
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
bardzo pomógł mi masaż szczotką - zwykła plastikowa szczotką, okrągłe ruchy, co wieczór, kilka minut, aż skóra zrobi się różowa i ciepła - bardzo się wygładziła i jest coraz jędrniejsza (efekty zmniejszenia cellulitisu dopiero po 2-3 miesiącach, ale tanie i skuteczne)

No własnie wiem ze masaże dają efekt, ale mi po prostu nie chce się lub nie mam czasu na masownanie codziennie podczas kąpieli... :mruga:
Fakt, ze koszty minimalne, ale czas dłuuuuuuuuugaśny. ja to bym chciała tak JUŻ! :p
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
skóra jest taka różowiótka. Wiadomo nalewka,że 100 % gwarancji nie będzie nigdy, ale ja stosuję, jestem zadowolona i naprawdę a polecam :)
 

kinia347

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja na swój celulitis stosuje koncentrat wyszczuplający z mary cohr ale oprócz tego ćwicze i unikam tłustego jedzenia więc w połączeniu tych trzech rzeczy możliwe jest pozbycie sie celulitusu dobry krem ćwiczenia i dieta to metoda na celulitis.
 
Do góry