celulitis i rozstępy

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
hej,

Jezdze - inaczej nie zapewnialabym o ich skutecznosci :) ich zasluga to glownie ksztaltne, jedrne posladki i ladnie wyrzezbione uda, czyli miejsca, gdzie tluszcz najbardziej lubi nam sie odkladac :/

Sama jezdze od niedawna, przygode z rolkami zaczelam rok temu jak rzucalam fajki. No i tak przejezdzilam wiosne, lato, jesien....i nie moglam sie doczekac tegorocznej wiosny by moc znowu ;) w sumie sama przyjemnosc i nawet nie wiesz kiedy ten czas na rolkach mija.

Czasem biegam, czasem jezdze, zalezy co mi bardziej akurat pasuje - w kazdym razie mam ok. godziny intensywnego ruchu dziennie przynajmniej kilka razy w tygodniu ...i nie mam problemow z cellulitem, naprawde, pomimo tego ze kiedys juz go mialam.



Co do tego gdzie jezdzic: jesli nie ma u Ciebie zadnej takiej trasy to moze jest chociaz jakis park? Mozna niby jezdzic tez po ulicy, ale chodniki musza sia do tego jako tako nadawac, zeby w nich co drugiej kostki nie brakowalo ;) i by byly wystarczajaco szerokie.
Pomysl, moze znajdziesz jakies miejsce. Rolki naprawde polecam! :eek:k:
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Przede wszystkim trzeba rzucić fajki. Skóra wygląda po nich okropnie! Rolki świetny sport chyba pójdę wykopać z piwnicy moje stare :)
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ja nie mam rolek... Ale bieganie jest super, sama biegam :)
Problem mam tylko taki, że samej czesto mi się nie chce, ale jak ktoś mnie motywuje, to wychodzi mi to całkiem fajnie. No przede wszystkim sa efekty:)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
wiesz fajki działaja zle na wszytsko, to pewno na cellu tez... ale on jest niezłomny i nie chce nas tak latwo opuscic.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
a ja myślę, że on chce nas opuścić tylko my nie wiemy jak go wygonić :D Przydał by się jakiś zapas kremików na długofalowy atak....
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
a ja myślę, że on chce nas opuścić tylko my nie wiemy jak go wygonić :D Przydał by się jakiś zapas kremików na długofalowy atak....

Kremowa altyleria hehe :p

A ja mam takie pytanie? Czy wszystkie te kremy antycellulitowe nadają się zawsze dla kobiet w kązdym wieku?
Chciałabym zrobic znajomej prezet bo tez narzeka cały czas na cellulit i nie wiem czy wszystkie nadaja się do bardzo dojrzałej skóry. Moze cos wiecie na ten temat? :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
Kremowa altyleria hehe :p

A ja mam takie pytanie? Czy wszystkie te kremy antycellulitowe nadają się zawsze dla kobiet w kązdym wieku?
Chciałabym zrobic znajomej prezet bo tez narzeka cały czas na cellulit i nie wiem czy wszystkie nadaja się do bardzo dojrzałej skóry. Moze cos wiecie na ten temat? :)
mysle ze lepiej do dojrzalej niz do skory mlodziutkiej 11latki :D nigdzie nie widzialam zastrzezen co do wieku wie raczej niema z tym problemu .no i napewno nie zaszkodzi zdrowiu ani wygladowi skory ;]
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
generalnie jedynym problemem jest chyba to, że młode kobiety często zbyt wcześnie sięgają bo silne kosmetyki
a tak to każda skóra potrzebuje składników odżywczych i nawilżenia :)
 
K

kinga_sc

Guest
Jeżeli chodzi o kremy polecam firmę ATW coś na zasadzie Avon, Oliflame działa. Kupuje się kosmetyki u dystrybutorek lub w punkcie. Polecam szczególnie serię XXL, może i cena jest lekko większa, ale naprawdę to pomaga moja mama stosuje i sobie bardzo chwali.


EDIT: niektóre kremy są dostosowane do skóry młodej, dojrzałej... nie polecam stosowania nastolatce kremu dla skóry dojrzałej bo to nie pomoże a może zaszkodzić.

A co do rolek to ok sport, ale jakoś mnie to nie bawi. To samo te tłuściochy co u mnie z kijkami chodzą...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Na uda i pośladki polecam Wam też dziewczyny ćwiczenia. Wystarczy 8 minut dziennie, a po miesiącu zobaczycie efekty. Ściągnijcie sobie "8 minute buns(8minut ćwiczeń na pośladki)". Wydaje się że niby nic, ale ćwiczonka dają niezły wycisk (jest też więcej z tej serii : legs, abs arms)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
No ćwiczenia ma się rozumieć! Ale kurcze kremy też muszą być, żeby chociaż skórę porządnie nawilżyć! Ja zaczęłam z tymi Vichy na cellulit, walczę już jakiś tydzień i muszę przyznać, że nawilża fantastycznie!
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
a czy Twoja nawilzona skóra zgubiła juz cellulit?:D szukam iformacji w necie na temat tego celludestock i znalazlam konkurs na ktorym mozna wygrac caloroczny zestaw kosmetykow z vichy ! nagroda super, moze warto ?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
nie wszystko od razu :D cellulit jeszcze jest ale już widzę jak znika :D jest lepiej! Masz na myśli akcję na Facebooku?
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
no dokladnie ten konkurs mialam na mysli ;] fajna sprawa, nie? jakbym jakism cudem wygrala taki zestaw kosmetykow na cay rok to juz sama nie wwiem czym bym sie miala smarowac;D Tylko lezec i pachniec :p:p
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Hmmm, tez chetnie się zapisze,
monaBETHA ale ten link, który podałaś jakoś nie działa :mruga:
Podasz jeszcze raz? :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
http://www.facebook.com/#!/pages/Kobiety-laczcie-sie/113671365312516?ref=mf

Mama nadzieję, ze bezie ok :)
 
Do góry