Celulit...

A

Alek06

Guest
Mozna jeszcze jak juz wszystkie kremy i balsamy zawodza spróbowac czegos od wewnatrz.Np. tabletek na cellulit.Ja biore teraz Inneov cellulit.Poniewaz mam zamiar jakos prezentowac się w kostiumie.A skóra jakas nawet gładsza zaczyna mi się robic.

Czy myślicie ze z cellulitem mozna się rozstac na zawsze ? czy jednak wszystkie kosmetyki i zabiegi działaja krótkotrwale?
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja mam pytanie: Czy jakuzzi pomaga na celulit...?? bo bylam pare razy i wydaje mi sie ze teraz mam wiekszy celulit a nie mniejszy....
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ja słyszałam że siedzenie w gorącej wodzie właśnie sprzyja rozwojowi celulitu ale kto wie czy to prawda...
jeszcze było że niby chodzenie w butach na wysokich obcasach i kawa szkodzą o_O
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
mysle ze goraca woda nie pomaga w walce z cellulitem...bardziej zimny prysznic...swoja droga zaczelam buszowac po tych tematach w nadzieji na raztunek przed wakacjami...walcze z moimi udami i zastanawaiam sie co robic cwiczyc? brac jakis suplement?? poradzcie mi dziewczyny
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Myślę, że takie zabiegi jak masaże, jacuzzi, hydromasaże itp. na pewno w jakiś sposób pomagają, bo pobudzają krążenie.
Co do kremów, to wiele osób chwali sobie 3d Eveline. Ja nie próbowałam, ale słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Miałam 3d Eveline tylko ten czerwony rozgrzewający ... Moge wam powiedzieć ze skuteczny to on jest :)
Tylko trzeba codziennie się nim smarować, a jeszcze lepiej jak rano i wieczorem :) on rozgrzewa , czujesz jakby Ci sie nogi gotowały :) I celullit znika i skóra staje się gładka :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Oooo, to lepszy na zimę niż na lato. Ale chyba każdy dobry balsam antycellulitowy powinien rozgrzewać?
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Serum 3d slime extreme z Eveline wrecz przeciwnie chlodzi ;) i pomaga ;)
Serum z AA kawowo jakieś tam również pomaga ;)
do tego piling z kawy + (olej np ;)) i zimne prysznice powinny pomóc ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A mi właśnie naprzemienne prysznice zaszkodziły i zrobił mi się mały cellulit. To zależy od organizmu, ale ja osobiście odradzam :/
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
szczerze mówiąc jakoś ciężko mi w to uwierzyć... pierwszy raz słyszę żeby od tego prysznicowania komuś ZROBIŁ się cellulit... ale widać wszystko jest możliwe... ja osobiście jestem zadowolona z efektów :)
Afeni chyba używamy tej samej serii AA - expresoo slim? :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
kataryna od czegoś innego musiał Ci sie cellulit zrobić.... np. od zakładania nogi na nogę ...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Od tego robią się żylaki. A siedzę z noga na nodze całe życie i dopiero niedawno zrobił mi się cellulit. A od czego innego, jak wszystko robiłam tak samo, tylko do tego włączyłam te prysznice? Może coś źle robiłam...
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Właśnie ze od zakładania noge na noge się też robią....
A żylaki to jest już genetycznie...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hmmm, co do żylaków to właśnie - raczej nie ma się na nie wpływu...

Świetne są te ampułki z Oriflame - naprawdę działają! Nie skończyłam jeszcze całego pudełka, ale moje nogi wyglądają nieporównywalnie! Nie miałam jakiegoś wielkiego cellulitu, ale drobne nierówności. Ćwiczę zawsze itp. Myłam się kostką złuszczającą z morskimi minerałami (podobno one też działają ujędrniająco), a wklepując olejek intensywnie masowałam uda i pośladki. Aż zadyszki momentami dostawałam :p Bo szkoda mi było nie wmasować dokładnie czegoś tak drogiego. Ale naprawdę warto to kupić. Tylko trzeba stosować codziennie, przez 2 tygodnie. U mnie to dopiero kilka dni, ale już jestem bardzo zadowolona.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
hmmm... ciekawie brzmi o tych ampułkach... bosz... ja to wszystko bym zrobiła, żeby się pozbyć mojego cellulitu... całe nóżki wyszczuplić... daj znać jak skończysz te 2 tygodnie :D może też się skuszę ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Właśnie myślałam o tych ampułkach ... Ale jakoś przekonania nie miałam :p:p
Ja używam jakiegoś żelu z Biedronki i powiem wam ze fajny jest :):) I do tego biegam co dwa dni po 8 km :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Niestety nie skończyłam tej 2-tygodniowej kuracji, po obozie skończę :p Zużyłam jakąś połowę i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Są warte swojej ceny. Polecam!

Pamiętajcie o tym: (wtedy będą lepsze efekty)
- by myć się czymś złuszczającym, ale odradzam codzienny peeling, bo tylko zaszkodzicie swojej skórze
- by powoli wylewać zawartość ampułki, bo ma ona konstystencję mocno rozcieńczonego olejku
- intensywnie masować ciało przy wsmarowywaniu
- poczekać aż całkowicie wsiąknie
- aby nie wetrzeć tego w prześcieradło ja zakładam piżamę bluzka + spodnie rybaczki.

Powodzenia :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A jeszcze lepszy efekt będzie jak się nogi obwinie folią aluminiową , bo wtedy wszystko się ładnie wchłonie a nie wytrze w ubrania czy bądź w prześcieradło ..
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No na pewno. Ja się kiedyś obwiązałam folią na taki zwykł balsam i nieźle mi się wypociło przez noc. Ale to pracochłonne jest :p
 
Do góry