Break Dance

damianols

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdynia
Ja nadal trenuje jeszce za b-boy-a sie nie uwaza umien six-stepa i pare freezow i pare stepow i mam pytanko czy ktos wie gdziemw gdyni jest jeszce jakias dodatkowa nauka tanca w wakacje
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Breakdance to strasznie ciężki rodzaj tańca - Ci którzy go trenują naprawde wkładają w treningi masę pracy, poświęcają się mu całym sercem.. Tu trzeba mieć wszystko wyćwiczone - bez wyjątków - ćwiczenia siłowe rozciągające itd. itd..
Podziwiam ich umiejętności-wypas ;) Pozdrawiam wszystkich trenujących Break'a ;D
 

drumboy

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Legnica
cos tam tanczylem,m potem przestalem, potem znow i tak w kolko. ogolnie to cos tam umiem :) mam zamiar wrocic ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Mój kolega to trenuje ^^ Fajnie mu to wychodzi. Mi się ten styl nie podoba ;P Wolę takie bardziej "Jumpstylowe" tańce jak shuffle i właśnie jumpstyle :D
 

KOSIN17

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A wiec zaczne moze od tego ze ćwicze juz 7 lat taniec o nazwie BREAK DANCE. Mam wiele wiele cieżkich treningów za soba jak i udanych wystepów

. Potrafie nauczyc podstaw jak i innych juz trudniejszych rzeczy takie jak WINDMILL (bary) BANIA DZIEWIONA SWIPES TOMAS I INNE... Moge uczyc darmowo tego tanca na terenia Zabrza Gliwic Katowic Myslowic i w tych terenach. Tego swietnego tanca moze nauczyc sie kazdy sa mile widziani Meżczyżni jak i Kobiety. Zainteresowanym zostawie tu moj numer telefonu. Przyjmuje tez SMS-y jak i na nie odpisuje... Nauki beda obejmowac weekendy 515518616 ZAPRASZAM!!!!! NAUKA JEST DARMOWA !!!! IZ ROBIE TO DLA MOJEGO HOBBY I DLATEGO KOMU SIE ON PODOBA!!! MOZE PRZYJSC KAZDY!!! PAMIETAJCIE LEKCJE SA DARMOWE!!!
 

pinky123

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Krk.
Breakdance jest to :cenzura: styl tańca...;)Strasznie mi się podoba. Trenuję od niedawna , ale powiem szczerze że to bardzo trudny styl ...
 

bboyef

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do was pytanie macie jakieś dobre filmy z break dance coś w stylu You got served :)
jeśli coś macie to zapodajcie nazwy :) pozdro for B-Boys! and B-Girls :}
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
odświeżam
ja również trenuję od 2 tygodni zaledwie i udało mi się namówić znajomego
jestem na wczesnym etapie, ale już teraz przekonałem się, że jest to niesamowicie wyczerpujący taniec
po krótkim półgodzinnym treningu jestem wypompowany, ale radość jaką to sprawia jest ogromna
obecnie znam kroki six step, three step, CC, baby love, monkey slide i oczywiście indian step, salsa step i jeszcze kilka top rocków i freezów
na każdym treningu staram się przeplatać poznane kroki i tworzyć ich różne kombinacje
pozdrawiam wszystkich bboys, szczególnie samouków
 

Keres

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
dużo filmików z lekcjami tańca m.in brekadance czyli bboing znajdziecie na www.tanczyc-chce.pl jak i w grupie Break Dance na nk (http://nk.pl/grupy/358) polecam tam zajrzeć
 
Do góry