Brak Miesiączki.

Ania13

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziękuję Ci za odpowiedź :)



Tak, testy mogą nie wykryć wczesnej ciąży.
Albo poczekaj jeszcze bo być może to tylko rozregulowany cykl albo udaj się do laboratorium na badanie krwi.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No byc moze to przez leki..
Mnie kiedys okres spoznial sie o 3 miesiace, mama panikowala, myslala ze to ciaza, ja myslalam , ze to moze normalne i duzo kobiet ma tak jak ja , a w rzeczywistosci unormuje sie. A to zespol policystycznych jajnikow :( wiec jak duzo sie spoznia to idz do lekarza, bo to nie przelewki
 

Ania13

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Znalazł się. Nie potrzebnie się tak denerwowałam. Może to było spowodowane tym,że bardzo chciałam zajść w ciążę. Co prawda staraliśmy się krótko,bo zaledwie dwa tyg.,ale w głębi duszy miałam nadzieję,że się uda. A tu wygląda,że nie tak szybko. Teraz się cieszę,że mam okres. Zaczęłam już martwić się czy to nie jakieś choróbsko.
Mam nadzieję,że w marcu już testy wyjdą "+". Dziękuję za rady. Buziaki dla wszystkich.
P.S. Żadnych leków nie biorę i nie brałam.
 

Ania13

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
WITAJCIE
Mam taki problem,że chciałabym zajść w ciążę. Staramy się od miesiąca. Niestety nie mogę wyliczyć sobie dni płodnych ponieważ mam nieregularny okres. 28-35dni,a czasem nawet więcej. Bardzo byśmy chcieli żeby w tym miesiącu się udało. Czy ktoś może miał podobny problem ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ania
 

barbarah

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
pszczyna
Mnie się okres spóźnia już 50 dni ;/ brałam tabletki antykoncepcyjne przez prawie 2 lata, po ich odstawieniu nie wróciło mi miesiączkowanie. Nie wiem czy powinnam się zgłosić do lekarza czy jeszcze trochę poczekać.
Kiedyś miałam nieregularne miesiączkowanie i okres pomiędzy miesiączkami wahał się nawet do 45 dni.
Co o tym myślicie?
 

Olaa^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam 18 lat. Zawsze dostawałam okres regularnie (co 27-29 dni). jednak coś chyba musi być nie tak bo ostatnio miałam okres 5 miesięcy temu.
Nie byłam jeszcze z tym u ginekologa, tzn. się wybieram jednak jeszcze nie byłam.
Rok temu miałam pewną bardzo nie miłą sytuację po której byłam zmuszona zażyć tabletkę "po" escapelle 1500. Okres spóźniał mi się 3 miesiące, byłam u ginekologa i dostałam luteinę tabletki podjęzyczne, po nich okres dostałam po 2 tygodniach, później znowu mi się spóźniał, wziełam te tabletki, ale za drugim razem już nie pomogły, a okres dostałam po 3 miesiącach. Ginekolog u którego byłam powiedział, że tych tabletek nie mogę brać więcej niż dwie serie tygodniowe w ciągu roku.
Teraz jak już wspomniałam nie mam okresu od ponad 5 miesięcy, do tego od dwóch dni bardzo boli mnie prawy jajnik...
Dodam jeszcze, że nie współżyłam w żadnym chłopakiem od roku i nie odchudzałam się ostatnio....
Jakieś podpowiedzi??
 

Jzef Narwani

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Brak okresu może być spowodowany przez naprawdę wiele czynników. Tutaj wypisane są wszystkie: brak-okresu.blogspot.com
. Myślę, że coś do siebie dopasujesz.
 
Do góry