"Bo ja mam własny, niepowtarzalny styl"

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Łał ...
Kogoś takiego jeszcze nie spotkałam :lol:

Ale to jest takie manifestowanie swojej oryginalności..






Chociaż ciekwe :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
U nas babka od plastyki się często tak "fantazyjnie" ubiera :p
Choć ostatnio coś spuściła z tonu :D
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Nie uważam, że jestem jakiś "odmienny" czy "oryginalny". Gdyby poszukał to zawsze znajdzie się osoba, która ma podobne upodobania i podobnie się ubiera. Jednak wokół mnie kręcą się głównie gości, którzy ubierają się jak jacyś hippisi i wyróżniam się z tłumu. W Katowicach jest już sytuacja ciekawa, bo tam są wszystkie subkultury w dużych grupach. W większych miejscowościach zawsze można znaleść jakąś sektę czy coś takiego ;)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Hehe :p
No co?
ThE BeSt jest.. nie czepiać się :lol:

Ale ty masz ThE BeSt :D
Nowy z tego co wiem :)

................................................................................
..................................................
Ale co do tematu..
Może nie wszyscy są szarzy i nudni tylko ciężko już być oryginalnym..... ;)
 

grzechoo

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
14
Punkty reakcji
4
Dobrze jest jak ludzie sie od siebie różnią:) Ja staram sie nośić na czarno ale to jest normalne dla ludzi z mojego świata;) na pewno unikam Mody i nie ubieram sie modnie bo to jest nudne... po prostu wygladam tak jak chce i mam gdzieś co ludzie o tym mysla;)


Wszystko tylko nie róż.... \m/
 

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
Czy ja się wyróżniam? Niekoniecznie... tzn. ubieram się w to, co mam i co mi się podoba, to, co jest w sklepach xP
lubię rzeczy w szkocką kratę, noszę najczęściej po prosty jeansy, trampki, niepowtarzalną biżuterię (robię sama...), zdarza mi sie założyć czarne sweterki (moja cuuud kolekcja).
no chyba mam swój własny styl, ale nie potrafię go po prostu tak zdefiniować. musielibyście mnie zobaczyć na żywo pośród tłumu innych ludzi, aby powiedzieć, czym się wyróżniam ^^
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
to nie długo wywnioskuję że samemu jestem oryginalny bo jako jeden z niewielu używam przyborów kreślarskich z czasów komuny bo one są o wiele lepsze od tych co produkują teraz
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
a.. i te ołówki nosisz przypięte do spodni, więc tworzą twój orginalny styl? :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To musisz nie wiele rysować, że Ci się te ołówki jeszcze nie stemperowały całe xP

A koleżance Alinie o co tak właściwie chodzi?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To musisz nie wiele rysować, że Ci się te ołówki jeszcze nie stemperowały całe xP

A koleżance Alinie o co tak właściwie chodzi?
konkretnie to chodzilo mi o cyrkle itp :)
cyrkiel jest na wymienne rysiki :) taki sam jak dzisiejsze więc nic sie nie sciera na amen :D . ale przynajmniej metalowy i dokładność nieziemska :D mój ojciec ich używał jeszcze w technikum jakieś 28 lat temu :p :D

ale dla pewnych ścisłości: są dzisiaj również dobre cyrkle ale nie mam zamiaru bulić po kilka dych za coś co przydaje mi się na 10 lekcji techniki w całym roku szkolnym ;)
 
Do góry