"Bo ja mam własny, niepowtarzalny styl"

masakratorka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Odnalezienie siebie samego oraz swojego własnego stylu, hah - czasami trzeba lat, czasami przychodzi to znacznie prościej- zależy od towarzystwa, w którym się przebywa oraz wpływów innych bądź nie poddawaniu się im i obraniu własnego ^_^
 

restyle.pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Siedlce
Lubię elegancję lat 30-50tych
Staram się, aby mój wygląd to odzwierciedlał.
Głownie nosze gorsety, spodnice olowkowe, dlugie rękawiczki. Lubuję się w koronkach i ponczochach.
Staram się, aby fryzura i makijaż rowniez nawiązywala do stylistyki tamtych lat.
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
No mam swój styl i na pewno nie jest on z niczym związany.
Czy się wyróżniam tego nie wiem bo jakoś nie patrzę na siebie z tej strony trzeba zapytać innych którzy mnie otaczają. A i na pewno mam gdzieś to co nam moda nowego przyniesie i za nią się nie uganiam :D .
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
mój styl... mega kolorowo, luźno
każdy paznokieć innego koloru, dwa różne buty, kolorowe rajstopy
jeśli trzeba się ubrać odświętnie to dziewczęco, nie kobieco
na codzień szerokie spodnie, t-shirt z kołnierzykiem, sweterek-serek, ewentualnie bluza z kapturem, buty takie jak do jeżdżenia na desce
dużo dodatków, kolorowych, np. kolczyki żaby, lokomotywy, truskawki, motyle, jabłka, misie, lody itd.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja mam swój styl.
mhm. ! ^ Zielono- pomarańczowe sznurówki. ^^
czarno - różowe paznokcie ;p
kolorowe, długie, włochate skarpetki ;]
! ~ !kolorowe przerobione przezemnie trampki.
eemm..pełno bransoletek o_O ii.. td ;p


Przeważnie ubieram się na czarno-różowo. Ale lubie też takie żywe rażące kolory ^^
 

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
Myślę, że większość osób ma swój niepowtarzalny styl, choć czasami nawet o tym nie wiedzą... :D Chyba, że ktoś kogoś naśladuje, gwiazdę, koleżankę, albo kogoś tam innego :D
Osobiście nie trawię różu, po prostu odrzuca mnie od niego z daleka, jakbym stała obok odpalonej broni masowego rażenia..
Kocham czarny a do tego jakiś żywy kolor, żółty, zielony, albo czerwony. Zamiast pasków do spodni, zazwyczaj noszę krawaty, albo po prostu ma szyję, w końcu coś z nimi trzeba zrobić, jak się ma ich całą szafę :D
Lubię luźne spodnie, luźne koszulki i męskie ciuchy (trzeba przyznać, że niektóre nadruki są o wiele lepsze niż nasze xD)
A jeśli chodzi o jakiś wzorek to paski albo czarno-biała zebra :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
mieszanka rastamana z nutka hipisowskiej krwi w sosie anarchistycznego punka z duza domieszka satanistycznego matala

Tak w skrocie bym opisal swoj styl. W bardzo ogolnym
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja lubię duuużo czerni z dodatkiem czerwieni... Moim zdaniem takie połączenie daje super efekt, dlatego tak zwykle wyglądam, ale oczywiście nie zawsze :)
 

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
No rzeczywiście, w takich stylach jak opisały osoby wyżej, człowiek wygląda najlepiej :D
Popieram kundzie_14 :D
 

Toxic_Princess

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdynia
Ja lubię duuużo czerni z dodatkiem czerwieni... Moim zdaniem takie połączenie daje super efekt, dlatego tak zwykle wyglądam, ale oczywiście nie zawsze :)


tez tak lubiłam się ubierać ale jak miałam czarne włosy, to wtedy za. :cenzura:iście wygląda :sexy:

Teraz będąc rudzielcem jak założę czerwoną bluzkę to wyglądam jak pani spod latarni XD
Teraz chodzę głównie w czerni, czerni z fioletem.
-----------------------------------------------------

A co do tego hasła '' inna od innych '' to teraz stało się modne i jak ktoś pisze tak, to mnie doprowadza do śmiechu. Mam takie odczucie że to pozer, albo nastolatka ; p
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
hmmm ... muszę przyznać, że lubię się wyróżniać (;
kocham trampki, miałam ich już trochę, teraz noszę na zmianę czerwone, fioletowe i brązowe w białe kwiatki : P
kolczyków też mam sporo, szczególnie lubię długie czarno-czerwone kostki.
nie chodzę w spódnicach. nie mam ani jednej.
za to ubóstwiam `rurki` wszelkiej maści: marmurki, ciemne, jasne.
czym się wyróżniam?
myślę że włosami. dłuuugie loki z grzywką (prostą rzecz jasna) na bok, w kolorze ciemnej wiśni ; )
 
Do góry