"Bo ja mam własny, niepowtarzalny styl"

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
ja mam skłonność do częstych zmian stylów, nie podpinam się pod żaden.Broń boże nigdy nikogo nie naśladuję, jak już to staram się dostosować do tłumu. Raz włożę dżinsy, raz bojówki, a raz jakieś stylowe 'marchewki' xD ale raczej mam skłonność do krótkich spodenek. do tego zawsze stopki i jakieś obuwie w zależności od sytuacji. górę dobieram do tego co mam na dole :p tu też mam spory wachlarz gustu: od zwykłych koszulek, koszul, poprzez bluzy z kapturem i bez, 'puloverki', kończąc na skórze :] dodatki to tylko zegarek i ewentualnie jakieś koraliki, ale z reguły nie lubię jak mi coś 'lata' na dłoni czy szyi... fryzura jest zależna od nastroju.
są też rzeczy których nigdy w życiu bym nie włożył, takie jak: zestawienie sandał+skarpeta, męskich stringów, wszystkich ciuszków z cekinami, ćwiekami, blee.


Muzykę trawię tylko dobrą, która mi się podoba. nie mam jakiegoś jednego stylu. potrafię iść na koncert KSU, OSTRego, Kata, czy na jakiegoś dobrego dj'a i się super bawić.
 

Nediva

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bo ja mam własny, niepowtarzalny styl.

Ja.

Rano.Kostka z ręcznie wyszytą pacyfą i napisem 'Lepiej żeby zamiast tysiąca słów było jedno, lecz takie co niesie pokój', glany, zielone barwione spodnie.

W południe.Sukienka w kwiaty, do kostek, trampki i mały czerwony plecaczek.

Wieczorem.Czarna bluzka, czarne spodnie, ażurowe rękawki, anielski wisior.

Ciągle ja. W różnych wariacjach. Ale taka właśnie jestem.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
napisz jeszcze , ze w nocy jestes true satanicfetyszystka ,z malym jamnikiem na plecach ,z napisem "Make War , Not Love"
a nad ranem zamieniasz sie w spidermana , ktory uczeszcza do szkoly magii i czarodziejstwa.
aha , zapomnialbym jestes za:cenzura:iscie oryginalna i masz za:cenzura:iscie niepowtarzalny styl.
taaaaaaaaaa true , true , true!!!
 

szalwia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Każdy z Nas buduję swój styl, samodzielnie, bądź nie. Próbujemy być inni, oryginalni!
Wewnątrz jesteśmy tacy sami ;]
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Nie wiem, czy mam wlasny styl...
To trudno, tak okreslic, na pewno nie jestem taka jak wszyscy, inaczej wygladam, mam inny charakter, ale ubieram sie tak jak inni, w to co jest akurat modne, moze jestem wyjatkowa, dlatego, ze zawsze jestem szczera, a nawet czasami chamska i podla, otwarcie mowie o sobie.
To zalezy...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Każdy z Nas buduję swój styl, samodzielnie, bądź nie. Próbujemy być inni, oryginalni!
Wewnątrz jesteśmy tacy sami ;]
Głupie głupoty powiadasz. Bo właśnie starając się wyglądać inaczej niż wszyscy inni stajemy się tacy sami. Bo jeśli każdy się wyróżnia to nie wyróżnia się nikt. Jedno co pozwala oddzielić jednych od drugich jest właśnie to, co mają wewnątrz.
 

LueCookie

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
New York City
Zawsze starałam się wyróżniać. W szkole jakoś bardziej mi to wychodziło, bo to w końcu "tylko" 500 osób, na pewno ktoś zauważy jak wyszukany jest mój własny styl. Wychodząc na miasto musiałabym ubrać się jak klaun, żeby ktoś zwrócił na mnie uwagi - tam za dużo jest własnych stylów.

Nie gonię za modą.
A oni wszyscy...?
:mruga:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zawsze starałam się wyróżniać. W szkole jakoś bardziej mi to wychodziło, bo to w końcu "tylko" 500 osób, na pewno ktoś zauważy jak wyszukany jest mój własny styl. Wychodząc na miasto musiałabym ubrać się jak klaun, żeby ktoś zwrócił na mnie uwagi - tam za dużo jest własnych stylów.

Nie gonię za modą.
A oni wszyscy...?
:mruga:
gonisz za modą, bo teraz modne jest wyróżnianie się.

możesz mi wyjaśnić? bo kij to ' a oni wszyscy ' ?



a ja jeszcze nie spotkałam kogoś kto ' miałby własny styl ' wszystkie są na czymś wzorowane. dlatego do siebie podobne.
żeby mieć naprawdę własny styl trzeba by samemu szyć ubrania :)
 

assasello987

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja lubie szokowac i prowokowac a jesli chodzi o to jak to przez kolce i modyfikacje.


tylko problem z praca zawsze jest. i na studiach tez
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
a studiach problemów nie ma, tam różne psychole chodzą, a prowadzący mają to gdzieś.
Prowadzący bywają dziwniejsi niż studenci. Na pierwszym roku miałem ćwiczeniowca, który na zaliczeniu pytał kumpla, czy i jakie bajki lubi oglądać. Poza tym na zajęciach nie do końca wiadomo było o czym mówi, co chwilę zmieniał temat i śmiał się ze swoich dowcipów. Z perspektywy czasu myślę, że do niego trzeba było po prostu chodzić po paru piwkach. Ale ogólnie rzecz biorąc-pozytywny człowiek :).
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja w szkole średniej spotkałem nauczyciela, który jest fanem wszelkiego rodzaju fantastyki i RPG i na poprawkach i zaliczeniach ustnych zawsze kazał rzucać kością k10 (dziesięciościenna) na poziom trudności pytania, a potem k20 na numer pytania z listy. A czasem jak mu się nie chciało to dawał k6 i się rzucało jaką się będzie miało ocenę ;)
 
Do góry