Blokersi

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Posunę się do takiego stwierdzenia ,że blokersi są swoistą subkulturą.
 

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
no dobra ja juz przepraszam nie będem przeklinau XD ale cwaniakow i takich co kazdego zaczepiaja to nie lubie
 

Rocky77

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja mieszkam na takim osiedlu, gdzie pełno blokersów jest wszędzie, ale nigdy z nimi nie miałem problemów, może dlatego, że sam nieco jestem upodobniony do nich, nie jestem chucherkiem, chodzę na siłownie, ale nie wyborażam sobie większej części dnia spędzać stojąc pod klatką :lol:
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Kolesie z blokowisk często są to po prostu sciemiacze. Szczyca sie ze kogoś pobili choć tego nie zrobili, jednym słowem CWANIACY! Tylko ze jak widza ze idzie grupka większych od nich to nikt nie wysapie. Mocni w gembie, zero mózgu. Ale są także inne grupy z blokowisk którzy pomagają słabszemu a manto spuszczają tylko w ostateczności. Lecz niestety to rzadkość prędzej spotyka się tych pierwszych.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@burzliwa - dla naćpanych gnoji, którzy szukają problemów nigdy nie można być tolerancyjnym. Takich to tylko w pysk walić. O tolerancji zapomnij.
 

Czarny olek

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wszystko jest kwestią wychowania, nawet człowiek z wysokim IQ może wydawać się debilem z baseballem w rękach. Ale jak ktoś napisał na 10 normalnych młodych ludzi z blokowisk 8 jest całkowicie normalnych. Jeśli rodzice interesują się dzieckiem, posyłają go na różnego rodzaju zajęcie sportowe, treningi, duży nacisk kładą na naukę, dbają o nie, przytulą tylko z umiarem :D mamy pewność że nie zależnie od ilorazu inteligencji wyrośnie normalny człowiek, natomiast gdy rodzice mają swoje dziecko za przeproszeniem w :cenzura:e, liczy się dla nich tylko biznes, bądź alkohol owocem tego jest obraz siedzących na ławeczce debili. Znałem osobę której rodzice mieli pieniędzy jak lody a chłopak zamiast zająć się czymś konkretnym zadawał się z osobnikami typu złap i uderz, błędy rodzicielskie mają tu największy wpływ. Na mojej dzielnicy jest to samo, tylko poprzez otwarcie granic wszystko wybyło na wyspy i jest spokój :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
błędy rodzicielskie mają tu największy wpływ.
Ale nie mniej ważny jak środowisko, w którym młoda osoba przebywa. Choćby Cię nie wiem jak rodzicie pieścili, kochali i się Tobą opiekowali, a wpadłbyś w takie a nie inne towarzystwo, to zaczynają Tobą nosić inne emocje i rodziców odstawiasz na dalszy plan. Liczą się rówieśnicy. Przede wszystkim rówieśnicy.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Blokersi siedzą godzinami pod tymi klatkami ... bo nie mają lepszych perspektyw na życie, nie rozwijają swoich zainteresowań (w za sadzie to oni nawet nie wiedzą co to jest hobby czy zainteresowanie), jedyne co robią to stoją pod tymi klatkami i przeklinają, który głośniej ... żałosne ... czasami właśnie myślę sobie, że oni wmawiają sobie że są najlepsi, najodważniejsi i nikt im nie podskoczy ... ale prawda jest taka, że w życiu nic nie osiągnął ... będą takimi matołami którzy nawet nie będą znali podstawowych praw fizyki, a jak zapytasz się ich gdzie leżą Indie albo Japonia to zrobią wielkie oczy i powiedzą że nie wiedzą.
Żal mi takich ludzi ... chodzą tylko i atakują albo wyśmiewają się z "normalnych" ludzi (czyt. inteligentnych) ... a Ci inteligentni wiedzą, że nie warto zawracać sobie nimi głowy.
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
ta blokersi naprawde są beznadziejni biją jak zobaczą młodszego albo słabszego....jeśli on zacznie kogos bić i dasz mu w ryja to sie uspokoi idziesz na na następny dzień tą samą drogą gdzie wczoraj patrzysz ten koleś któremu dałeś w pysk i co on oczywiście z kumplami nienawidze tych cwaniaków!
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Warmia-Mazury
fightern-"dla naćpanych gnoji, którzy szukają problemów nigdy nie można być tolerancyjnym. Takich to tylko w pysk walić. O tolerancji zapomnij."

Nie zgodzę się. Trzeba zawsze być w pewnym stopniu tolerancyjnym. Na tyle ile dasz radę xD. Sam mam ćwoków takich na swoim osiedlu, kiedyś sam się nawet z nimi "kolegowałem" (co dziwne, długie włosy, glany, trampki, fan muzyki rock, reggae, metal, itp. ( wiem, mieszanka :p ) ;) Przez to właśnie też skończyła się nasza znajomość). Najbardziej co mnie w nich wkurza ? :
- jedyne ich pożywienie to słonecznik,
- zadzieranie nosa o byle co,
- stałe przebywanie - klatki, ławki, przystanki,
- zerowa tolerancja,
- "złap człowieka, zlej go, dostań od niego, idź po kolegów, zlejCIE go" - ja ta widzę ich życie rozrywkowe,

Jedyny sposób olewać, próbować zapobiec temu kretynizmu - spotkania z młodzieżą, ulotki, plakaty, które mówią, że w życiu można robić inne, bardziej pożyteczne rzeczy, nie wiem, co chcecie, moim zdaniem to jest świetny pomysł :D .

Pozdrawiam!
Peace!
 

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Blokersi to po prostu ludzie bez żadnych perspektyw na życie. To że są tacy jacy są to wina GŁÓWNIE rodziców, a w niewielkim stopniu środowiska, z którym przyszło im żyć na codzień. Jeśli dzieciak urodzi się w inteligentnej rodzinie, normalnie do budy będzie chodził z pozytywnym wynikiem, to choćby nie wiem jakich miałby w bloku "kolegów" to i tak postąpi według własnych, czy rodzicielskich ambicji. A jeśli dzieciak urodzi się w rodzinie, gdzie rodzice mają raczej kiepskie wykształcenie, albo w najgorszym wypadku występuje patologia, mają w głębokim poważaniu rozwój edukacyjnym swego dziecka, to rośnie taki cwaniaczek, który do końca życia będzie siedział pod klatką i czasem do roboty na budowę pójdzie. U takich tylko prawo dżungli obowiązuje.

Prawda jest taka: Jak starzy nie trzymają Cię za pysk od urodzenia i sami są tumanami, tylko masz samowolkę, to kończysz jak większość twoich kolegów na osiedlu.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
No faktycznie przypadek, który opisał autor tematu jest po:cenzura:any, acz kolwiek nie skreslal bym odrazu wszyskich ktorzy wychodza na osiedle.. zazwyczaj sa to normalne chłopaki, którzy po robocie wychodza na piwko, spotkac sie z kumplami, pogadac, obgadac weekend itp.. a to ze czasami po procentach odbije ktoremus i zaczepia brudasow, no tak juz jest i nikt tego nie zmieni, wiem, ze to troche chore, ale ja tez nie jestem swiety
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No faktycznie przypadek, który opisał autor tematu jest po:cenzura:any, acz kolwiek nie skreslal bym odrazu wszyskich ktorzy wychodza na osiedle.. zazwyczaj sa to normalne chłopaki, którzy po robocie wychodza na piwko, spotkac sie z kumplami, pogadac, obgadac weekend itp.. a to ze czasami po procentach odbije ktoremus i zaczepia brudasow, no tak juz jest i nikt tego nie zmieni, wiem, ze to troche chore, ale ja tez nie jestem swiety
jedno z 3 przewinień darowałem, ale to, trzecie, na tym forum nie pozwole na używanie słowa brudas.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
18
blokersi... jedni chyba z najbardziej wkurzających ludzi na świecie. maja powód to się doczepia... nie mają powodu to też sie doczepią... jednym słowiem takie pustaki troche :p cfaniaki jak są w grupie to załancza im się nieśmiertelność i im odwala trochę.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
To jest fakt, ze sporo osób działa pod wpływem grupy jeszcze po alkoholu i zaczynaja startowac, ale tez sa osoby , które na prawde są kumate w tych sprawach i nie bali by sie zaczepic grupki 10 gosci, bedac w 3 osoby np.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
Masz racje, bo wiekszosc to zwykłe szczurki, a zazwyczaj konkretni (na trzezwo) nie zaczepiaja bez powodu..
 
Do góry