Blokersi

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Powtarzasz sie bo argumentów nie masz... - popraw błędy które robie...

Od kopa zwróce takze Tobie uwage że przcinek postawiony po "To najpierw" jest błedem interpunkcyjnym - TO TY SIĘ NAUCZ PISAĆ!



hahahahahaha...Masz zadatki na prawdziwego mistrza komedii...
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
O wybacz... =)
Ja mam nadzieje ze Ty takze interpunkcje poprawisz...A dopiero potem madrego udawał bedziesz...
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
VT_Pequeno, ja Cie tylko ostrzegam. Za takie zachowanie może Cię Vardamir dopaść i Ci dokleić kolejne procenty.

Ziomal, ale masz ekipę. Mówiłaś o jakichś przypałach. Jakie? Pogonienie was przez sprzątaczkę, bo za dużo łusek od słonecznika? :lol:

Ave blokersie! :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie mogę zmienić Ci tak na 0% ponieważ wtedy to już nikomu nie mógłbym % przydzielić (tylko dlatego że nie jestem modem od początku istnienia forum), a muszę. zresztą wypowiedź Twoja i założyciela tematu trochę się różni. napadła Cię osoba wyglądająca mizernie?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dzieciaki naoglądają sie Symetrii a później rzucają jakimiś "frajerami" i "cwelami" a tak na prawdę nie wiedzą co te słowa oznaczają. Jeśli dla ciebie frajer to ktoś "mizerny" to gratuluję.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A no sprzątaczce dokuczamy.
Bo taki zgred jest (ma około 155cm)
I się wozi po osiedlu.
Gdy ją widzę, krzyczę "jestem panem mego osiedla", co ma oznaczać, ze ona jest panem naszego osiedla, bo się tak wozi.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Przepraszam zioomalu, ale to totalna głupota. Taka mądra dziewczyna a taki debilizm uprawia. W ogóle takie coś nie ma sensu. Co ten ludź Ci przeszkadza?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A mnie ta sprzątaczka przeszkadza, bo się za bardzo wozi i zbyt cwana jest.
Trza czasami ludzio życie pouprzykrzać xD
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Jak dla mnie blokersi to zwykłe cioty które potrafią cwaniakować i zaczepiać innych.
Wszystkich takich rozstrzelać i spokój.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co do frajerów mizernych. w gimnazjum chodziłem do klasy z kolesiem, (teraz już pseudoskin) malutki chudzinka był. rozniósłby nie jednego, i nie przypominam sobie by ktoś z nim kiedyś zaczynał. ja natomiast od lat się nie uczestniczyłem w bójce z prawdziwego zdarzenia, spokojny ze mnie człowiek nie wadze nikomu. skóra bojówki glany, i przy moim spojrzeniu jakie czasem mam z powodu moich brwi dresiarze itp jakoś szerokim łukiem mnie obchodzili. gwarantuje Ci się, że jakbyś miał ochotę frajera przekopać, to nie znając nas byś się rzucił na tego co by Cię rozniósł gdybyś nas spotkał na ulicy. to tak dla sprostowania Ci frajerstwa żebyś jak chcesz koniecznie tego słowa używać pomyślał jeszcze nad nim
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja kiedyś chodziłem na karate tradycyjne i mieliśmy sensei'a, który gołymi rękoma mógł zabić. Na ulicy byś nie zwrócił na niego uwagi. Niski, bez muskulatury-ale zaczepienie go w ciemnej uliczce to samobójstwo. Poza tym nie tężyzna fizyczna decyduje o byciu frajerem, a to co ma w głowie.
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Dobra odpuszczam temat frajera bo sie zaczyna robić nudny... =P - hehehehe...


Ja kiedyś chodziłem na karate tradycyjne i mieliśmy sensei'a, który gołymi rękoma mógł zabić. Na ulicy byś nie zwrócił na niego uwagi. Niski, bez muskulatury-ale zaczepienie go w ciemnej uliczce to samobójstwo. Poza tym nie tężyzna fizyczna decyduje o byciu frajerem, a to co ma w głowie.

A czego dokonał, że tak twierdzisz?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Po pierwsze miał czarny pas, wierz mi, byle jełop w karate tak daleko nie zajdzie. Andrzej Maciejewski-mistrz świata, były prezes Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego, obecnie jedna z najważniejszych postaci w polskim środowisku karateków.
 
Do góry