Autografy (e-maile)

rzelik7

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
2
Wyświetl postUżytkownik Aksel94 dnia 02 styczeń 2011 - 17:33 napisał
Witajcie!
chciałbym się dowiedzieć czy ktoś pisał do tych osób:

-Rowan Atkinson
-Stephen Fry
-John Cleese
-Tony Robinson
-Jim Broadbent
-Miranda Richardson
-Tim McInnery

bo chciałbym wysłać list a nie wiem czy dostanę odp


Zrob cos sam napisz do nich przekonasz sie czy ci odpisza.wtedy nam napiszesz ze dostales odpis i bedziesz mial wieksza satysfakcje ze wyslales w niesprawdzone miejsce i dostales odpis.pozdrawiam

chyba nie zrozumiales pytania, ona pytała czy pisał ktoś do tych osób a nie czy moze napisac sama ;) jeśli pyta czy ktos pisal to powinienes odpowiedziec ze pisales jesli to robiles ;) poprostu pyta, moze akurat ma znaczki i nie chcialaby ich marnowac na kogos od kogo nie ma szans na odpis?


u mnie dzisiaj Weronika Nowakowska, Bob Sinclar i Ryszard Knosala

skany ostatnich grafów (bez dzisiejszych) tutaj - http://www.rzelik7.fotopic.net/c1694819.html
 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
dziś

Jaaskelainen Jussi x2 {jeden na wymiane jak coś pisać]
Martin Petrov-reprezentant Bułgarii

skany w mojej galerce http://www.rumcajs780.fotopic.net.html[/url]
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
chyba nie zrozumiales pytania, ona pytała czy pisał ktoś do tych osób a nie czy moze napisac sama ;) jeśli pyta czy ktos pisal to powinienes odpowiedziec ze pisales jesli to robiles ;) poprostu pyta, moze akurat ma znaczki i nie chcialaby ich marnowac na kogos od kogo nie ma szans na odpis?


u mnie dzisiaj Weronika Nowakowska, Bob Sinclar i Ryszard Knosala

skany ostatnich grafów (bez dzisiejszych) tutaj - http://www.rzelik7.fotopic.net/c1694819.html

Myślę że właśnie wyjątkowo dobrze pytanie zrozumiał: zapytała, że nie wie czy dostanie odpowiedź. Na co odpowiedział, że ma napisać, i będzie miała większą satysfakcję..
Napisałeś o marnowaniu znaczków ? Widzę ciekawe podejście do kolekcjonerstwa... Jak zależy mi na jakimś grafie, piszę wszędzie gdzie się da, a odpowiedzi i tak często nie dostaję, a jak dostanę z adresu, który ,,odkryłam''sama, bez niczyjej pomocy, satysfakcja jest podwójna. I nie mam uczucia, że reszta znaczków, które ,,poszły w świat'' są stracone. Bo walczyłam o coś, na czym mi zależy..
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
chyba nie zrozumiales pytania, ona pytała czy pisał ktoś do tych osób a nie czy moze napisac sama ;) jeśli pyta czy ktos pisal to powinienes odpowiedziec ze pisales jesli to robiles ;) poprostu pyta, moze akurat ma znaczki i nie chcialaby ich marnowac na kogos od kogo nie ma szans na odpis?


u mnie dzisiaj Weronika Nowakowska, Bob Sinclar i Ryszard Knosala

skany ostatnich grafów (bez dzisiejszych) tutaj - http://www.rzelik7.fotopic.net/c1694819.html
Dziwią mnie niektóre posty a jeszcze bardziej te, w których ktoś próbuje tłumaczyć "z polskiego na nasze". Forumowicz doskonale zrozumiał pytanie i dał doskonałą odpowiedź. Zbierając autografy nigdy nie mamy pewności czy ktoś nam odpisze czy nie. Nawet jeżeli ktoś napisał, że dostał od danej osoby autograf to i tak to nam nie gwarantuje, ze i my dostaniemy. Jak gwiazda dostanie furę takich próśb to często nie odpisuje. Zależy to też od tego co my napiszemy. Jak ją przekonamy, że jesteśmy jej fanami i wiemy o niej cokolwiek to jest szansa - musimy być przekonujący w tym co robimy. Tutaj jednak widzę, że forumowicze nawysyłają próśb @, często nie znając danej osoby a później pytają na forum - czyj to jest autograf. Po co wam takie autografy? Nie dziwcie się też, że jak ktoś po wielkich trudach zdobył jakiś namiar to chciałby wzamian też namiar i nie minusujcie, że nie chce napisać na forum adresu. A tak też się zdarzało. Namiary piszemy na PW, więc nie pytajcie o to na forum bo jak widzicie od razu macie lawinę minusów. Czy to tak trudno zauważyć? To moja serdeczna rada. Pozdrawiam
 

sandra5178

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Jak długo czekacie na odpowiedź. Ja ostatnio wysłałam do Artura Barcisia, Agnieszki Rylik, Ani Przybylskiej, Anny Dymnej i Ani Muchy ale nie wiem czy dostanę autografy. Trzymam za siebie oraz za was kciuki:]

U Mnie dzisiaj Ewa Farna oraz Natalia Lesz ;D

Ja szukam e-mail Natalii ale nie umiem ich znaleźć mogłabyś mi go podać ja ci podam inny ok??
 

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
Gratulacje:)
Jak długo na niego czekałaś??
Podasz mi jej e-mail bo nie potrafię znaleźć.

To jest proste .W większości trzeba wejść na stronę artysty a potem w dział kontakt. Wysłać mejla i czekać.Można też wysyłać listy do teatru lub na adres produkcji gdzie dany aktor występuje .Przeczytaj wątek a znajdziesz dużo adresów


PS.U mnie dziś Peja ale dałem ten autograf siostrze bo ona go bardzo lubi .
 

Aksel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
82
Punkty reakcji
10
Wiek
41
Miasto
...
odnosząc się do poprzednich postów
1) jestem ON a nie ONA ->drobny ale ważny szczegół
2) nie chodzi mi o żadne adresy
3) nie chce się upewniać czy NA PEWNO otrzymam czyli że to pewniak
4) najważniejsze:
Chodziło mi tylko i wyłącznie o to żeby spytać się czy te osoby w ogóle odpisują ponieważ mam małe fundusze (na 4 listy) a chcę wysłać i nie zmarnować(nie wiem czy to słowo tu pasuje) powtarzam Tylko żeby dowiedzieć się czy W OGÓLE odpisują


PS dziś Rudy Ruettiger

Moja kolekcja Autografów ---> http://picasaweb.google.com/K.D.Kantorski/Autografy#
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Jeżeli wysłałem VV, a do koncertu zostało 17 dni do list dojdzie na czas ? (wiem, ze to zależy od szczęścia itp., ale czy mam szanse)
Wysłałem list polecony priorytetowy ekspresowy.
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
U mnie dzisiaj :
- na jednym zdjęciu nadruk Emma Watson. Daniel Radcliffe, Rupert Grint

Dzięki za odpowiedź Pawlik2412, ale nie zaznaczyłem w pytaniu ze list wysłałem do USA
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Dziś

Michel Salgado-gracz Blackburn Rovers
Uświadomcie mnie bo może czegoś nie rozumiem. Dlaczego ten post rumcajsa jest zminusowany? Przecież chyba od tego jest to forum i jak zaczniemy się minusować za takie posty to chyba pora zakończyć udzielanie się na forum, bo nie wiadomo komu się podpadnie. Osobiście uważam, że post jest jak najbardziej na miejscu i dlatego daję plusa rumcajsowi by zakończyć tę parodię. Zaczyna mnie tu dziwić coraz więcej rzeczy.
 
Do góry