Autografy (e-maile)

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Czytając całe forum widzę, że sprawa minusów powtarza się cyklicznie. Tak więc nie radzę wogóle zawracac sobie głowy takimi sprawami :]

U mnie od 2 tyg. pustka
 

dzantox

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
25
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Wielka Brytania/ Polska
Witam Was! Wczoraj przyszły do mnie 2 listy. Jeden wielki wręcz ogromny od IN-Grid z dwoma pięknymi podpisami na dwóch różnych pięknych zdjęciach. A w drugiej kopercie Bronisław Komorowski (wygląda mi na PP i raczej tak jest). A dziś nic nie ma :/
 

piotrek1710

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
1
Witam Was! Wczoraj przyszły do mnie 2 listy. Jeden wielki wręcz ogromny od IN-Grid z dwoma pięknymi podpisami na dwóch różnych pięknych zdjęciach. A w drugiej kopercie Bronisław Komorowski (wygląda mi na PP i raczej tak jest). A dziś nic nie ma :/

Witajcie !
Trudno, żeby dziś Ci coś przyszło. Przecież wszystkie urzędy czy sklepy są pozamykane :)
Pozdrawiam
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Witam Was! Wczoraj przyszły do mnie 2 listy. Jeden wielki wręcz ogromny od IN-Grid z dwoma pięknymi podpisami na dwóch różnych pięknych zdjęciach. A w drugiej kopercie Bronisław Komorowski (wygląda mi na PP i raczej tak jest). A dziś nic nie ma :/
Bronisław Komorowskie jak jeszcze nie był prezydentem to przysyłam oryginały a teraz w większości PP. Lech Kaczyński też przysyłał PP. Albo to zbieg okoliczności albo coś w tym jest.
 

sandra5178

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Ja jeszcze czekam na 5 listów. Na razie nic mi nie przyszło:( Ale mam nadzieję, że przyjdzie. A poza tym maja66 witamy:)
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Na poprzedniej stronie napisałem, ze wiem kto minusuje i od razu dostałem dwa minusy. Jak już chcecie bardzo munusować a boicie się ujawniać to róbcie to z głową. Minusujesz mnie wtedy jak jesteś zalogowany ty i ja i myslisz , ze jesteś anonimowy??? Skoro sam się nie mogę zminusować to na 100% jesteś to ty. Jeszcze raz taka akcja a w kolejnym poście podaję te osoby, bo narazie namierzyłem 4. Sprawę minusów uważam za zakończoną i więcej do tego nie wracam. Przepraszam porządnych forumowiczów za rozpętanie tej wojny minusowej.
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska

addrza

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
100
Punkty reakcji
11
Wiek
84
Miasto
małopolska
Witam

Dzisiaj autograf:
Bear Grylls'a - znany z programu ''Szkoła Przetrwania'' który nadawany jest na Discovey.
Skan w galerii: <klik>

Co do kwestii minusów to mnie też to spotkało, ten co daje te minusy niech idzie do lekarza i się zbada czy ma równo pod sufitem.
 

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
addrza z tego co widzę masz tylko jednego .inni mają więcej.Dziwne ktoś dał Faraonowi minusa ale mu znikł .

PS.U mnie dziś oryginalna płyta Agaty Werner.Taka jaką sprzedaje w sklepie .Mam już jedną ,ale tą zwykłą .
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
addrza z tego co widzę masz tylko jednego .inni mają więcej.Dziwne ktoś dał Faraonowi minusa ale mu znikł .

PS.U mnie dziś oryginalna płyta Agaty Werner.Taka jaką sprzedaje w sklepie .Mam już jedną ,ale tą zwykłą .
Hmm.. dziwne.. może dlatego mu ,,znikł'', bo ktoś, kto uważał minusa za niesprawiedliwego dał mu plusa, i się wyrównało ?
U mnie znowu nic :( ale za to zbliża się miesiąc od wysłania kilku listów.. więc może coś.. wpadnie :)
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Hmm.. dziwne.. może dlatego mu ,,znikł'', bo ktoś, kto uważał minusa za niesprawiedliwego dał mu plusa, i się wyrównało ?
U mnie znowu nic :( ale za to zbliża się miesiąc od wysłania kilku listów.. więc może coś.. wpadnie :)
Nie znikł on cały tam świeci na czerwono. Ale mnie już to nie denerwuje. Dzisiaj Andrzej Gołota - drugi raz
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
addrza tobie też ktoś dał - , to już jest naprawdę chore.
Czy jest to w 100% anonimowe, czy np. Admini wiedzą kto ciągle daje te minusy?
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
dzisiaj u mnie Artur Barciś.
ludzie olejcie te minusy. Dzieci jakieś je dodają i cieszą się że zrobiły komuś na złość.
 
Do góry