Autografy (e-maile)

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Bartosz Kurek i Mariusz Wlazły ktoś wie jak od nich zdobyć autografy?
Trudna sprawa. Obydwaj grają w SKRZE BEŁCHATÓW a ten klub przysyła tylko nadruki. Nawet jeżeli napiszesz list do konkretnego zawodnika to klub nie przekazuje. Zostaje tylko próba zdobycia autografu po meczu.
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Witam,
Czy ktoś z Was w przeciągu 2-3 ostatnich miesięcy zdobył autograf p. Tomasza Karolaka ? Wysłałem list w lipcu, dostałem po 1.5 miesiąca autograf na kartce, a w październiku/listopadzie wysłałem 2 raz list i zdjęcia do podpisu, lecz autografu nie otrzymałem.

Moje 2 Pytanie jest takie samo, jednak tym razem chodzi mi o p. Adama Małysza, pisałem jakieś 4 miesiące temu dość wyczerpujący list, wysłałem w kopercie A4, dałem SASe itd. i też 0 odpowiedzi.
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
Co do p. Małysza to poczekaj jeszcze trochę, bo teraz ma napięty grafik. Ja wysyłałem latem to po 2 miesiącach doszło
 

pepaki

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
68
Punkty reakcji
9
U mnie ostatnio Anna Jesień a dziś Marek Kamiński. Może założylibyśmy nowy dzial na forum odnośnie wymian autografami i tam byśmy się reklamowali ak to bybłby chętny na wymianę pisałby pw. A co do pana Adama Małysza to bardzo szanuje go jako sportowca , ale z tymi podpisami ma coś nie tak ja wysyłałem do niego 7 miesięcy temu i nic nie dostałem. Trzeba mu zdjęcia wysyłać??
 

just_music

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
10
Ja do Adama Małysza list wysłałam w październiku i jeszcze nie przyszedł. Trzeba być cierpliwym ;)
 

sogrocka

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Ja na autograf od p. Adama Małysza czekałam około pół roku. Pisałam wtedy list, a osobiście jak rozdawał na skokach też mam ;) Dzisiaj Magdalena Tul.
 

rumcajs780

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
152
Punkty reakcji
19
Miasto
Częstochowa
Bartosz Kurek i Mariusz Wlazły ktoś wie jak od nich zdobyć autografy?

NI epolecam wysylać do Skry ponieważ klub nie przekazuje listów zawodnikom a w zamian wysyła tlyko nadruki jeśli chesz zdobyc autograf to pogadaj z kims miejscowym lun jedż na mecz po maeczu nie ma problemu by poprosic o autograf.

wczoraj u mnie: autofrafy szczypiornistów Orlen Wisła Płock
Seier Morten
Kavas Bostjan
Wichary Marcin
Miszka Arkadiusz
Kwiatkowski Zbigniew
Chrapkowski Piotr
Wiśniewski Adam
Zołoteńko Michał
Jędrzejewski Wiktor
Backstrom Joakim
Kuptel Rafał
Dobelsek Luka
Kuzelev Dmitri
 

Remarkable

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
24
Punkty reakcji
10
Cześć wszystkim. ;)
Jestem tu nowa i własnie zaczęłam na poważnie zbierać autografy. :)
Kiedyś zbierałam tylko przypadkowo, osobiście etc.
Mam nadzieję że mnie polubicie :papa:
 

Autogramaniak

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
18
U mnie dziś wyjątkowo był listonosz .Nigdy nie chodzi w soboty.Przyniósł list do mnie .A w nim Wojciech Adamczyk .Zdjęcie jest wygniecione .Już któryś raz mam tak pogniecione zdjęcie.Co oni z tymi przesyłkami robią ?Kiedyś też dostałem płytę i byla pęknięta .
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
a wysyłaliście wiadomości pocztą internetową do Martyny Wojciechowskiej lub Marka Kamińskiego? jaki jest adres P. Kamińskiego? wystarczy skontaktować sie przez internet czy trzeba wysyłać znaczek zwykłą pocztą? :)
 

michalsf1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
71
Punkty reakcji
4
rumcajs780 nie mogę do Ciebie napisac na priv, więc pytam się na forum: w jaki sposób zdobyte grafy Wisły Płock: mail, czy listownie? Odpowiedz mi na PM :]
 

Remarkable

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
24
Punkty reakcji
10
a wysyłaliście wiadomości pocztą internetową do Martyny Wojciechowskiej lub Marka Kamińskiego? jaki jest adres P. Kamińskiego? wystarczy skontaktować sie przez internet czy trzeba wysyłać znaczek zwykłą pocztą? :)
Ja wysłałam do Martyny Wojciechowskiej, lecz jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi. ;)
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Hej wszystkim !
U mnie dzisiaj nic, ale wysłałem 4 listy (2 do UK i 2 do USA).
P.S. Czy ktoś z Was ma sprawdzony adres do Małgorzaty Kożuchowskiej?
 

Remarkable

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
24
Punkty reakcji
10
Hej wszystkim !
U mnie dzisiaj nic, ale wysłałem 4 listy (2 do UK i 2 do USA).
P.S. Czy ktoś z Was ma sprawdzony adres do Małgorzaty Kożuchowskiej?
Ja niestety nie mam.
A dzisiaj napisałam 3 listy do USA. Wyślę je dopiero w przyszłym tygodniu, bo muszę jeszcze wywołać fotki do podpisu.
Wysłałam też e-maile.
Listy ;
Nina Dobrev
Ashley Greene
Katerina Graham
E-maile
Candice Accola
Martyna Wojciechowska
Emma Watson.

:)
 
Do góry