Anonimowi zapowiadają, że 5 listopada zniszczą facebooka.

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ostatnio zacząłem częściej oglądać TV i zauważyłem jaki by program nie leciał rozrywkowi zaraz podaje się, facebooka. Tak samo dotyczy to wielu portali czy stron internetowych. Jak patrze, to co chwila wyskakuje mi wtyczka FB "lubię To". z początku to mnie tylko smieszyło teraz mnie irytuje szczególnie jak czytam długi artykuł a tu ciagle po prawej stronie panel wyjeżdza;/ Dlatego co raz bardziej liczę na ta akcje.
 

BeatBoxPL

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Malbork
Ja osobiście mam nadzieje, że im się uda i będe tego dnia czekał i obserwował bacznie Stronke Facebook'a. Niby usunąłem (deaktywowałem) swoje konto ale co mi po tym jak to tylko screen dla znajommych że moje konto zostało deaktywowane a tak naprawde wszystkie moje dane są dalej i jeżeli zaloguje sie ponownie wszystko będzie na swoim miejscu więc wiadomo że wszystko jest przechowywane nawet jeżeli etraz zmienic dane na fałszywe to i tak wasze wczensiejsze dane beda zaraz obok tych podanych na nowo lecz poprostu nie wyswietla sie na waszym "profilu"
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Sama jestem ciekawa czy im się uda, brzmi to wszystko trochę podejrzanie, dużo wcześniej zapowiedzieli o tym, ma to być zniszczenie 'z wielką pompą'? W zasadzie facebook to coś o czym pewnie marzyły zawsze organizacje, dostęp do danych mnóstwa ludzi, na tacy podane sytuacje kto z kim się spotyka, przyjaźni gdzie i z kim wychodzi, jak spędza wieczór, z kim jest w kontaktach, gdzie pracuje, gdzie chodził do szkoły...
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Ostatnio pomyślałem, że to w ogóle nie potrzebne, bo facebook niedługo sam się zniszczy przez te zmiany.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Bardzo chętnie oglądałbym "chaos" towarzyszący zniknięciu FB. Pytanie czy cała ta akcja odbędzie się na prawdę, czy też może okaże się, że to jeden wielki trolling/niewypał.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Jesteście... nierozgarnięci. na Twitterze @anonops jest sprostowanie, że Anonymous nie przeprowadzą ataku na Facebooka <_< Wystarczy poszukać u źródła, zamiast panikować... <_< Serio uważacie, że gupa, która używa tego portalu do komunikacji i koordynacji działań chciałaby go zniszczyć...? Aż ciśnie mi się na usta jedno słowo, zgadnijcie jakie <_<

http://imageshack.us/photo/my-images/805/anonymoust.jpg/
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ja w te pogróżki nie wierzę,ale jedno jest pewne,że dane osobowe powinny być objęte ochroną.Jestem na Facebooku,ale oprócz nazwiska i imienia nie ma tam nic więcej,a już z całą pewnością mojego nr.telefonu.
 

thefckyea

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja sobie tak tylko myślę... że trzeba być niezłym hipokrytą, żeby czekać na zniszczenie facebooka (którego nie będzie) i logować się na niego kilka razy dziennie.. bo jak się domyślam, 95% osób które pisało, że już nie mogą się doczekać ma tam konto i wogóle im to nie przeszkadza. Facebook jest wszędzie bo to maszynka do kręcenia pieniędzy i świetna reklama - dlatego jest wszędzie i dopóki FB będzie 'na topie' niewiele się zmieni.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Ja sobie tak tylko myślę... że trzeba być niezłym hipokrytą, żeby czekać na zniszczenie facebooka (którego nie będzie) i logować się na niego kilka razy dziennie.. bo jak się domyślam, 95% osób które pisało, że już nie mogą się doczekać ma tam konto i wogóle im to nie przeszkadza. Facebook jest wszędzie bo to maszynka do kręcenia pieniędzy i świetna reklama - dlatego jest wszędzie i dopóki FB będzie 'na topie' niewiele się zmieni.

Wiesz,dla zwykłego zjadacza chleba dobra każda sensacja... :rotfl2: Szczerze to...wali mnie to,nie mam tam konta i nie mam zamiaru mieć,po tym jak słyszałem że konta nie da się całkowicie usunąć.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
W innym temacie na forum napisałem, że najprawdopodobniej była to kampania googla i tak dalej uważam, choć jak pisałem bardzo bym się ucieszył gdy FB dostałby baty. Co do cieszenia się osób korzystających z FaceBooka, to jest po prostu hipokryzja, znając życie było tak, że najwięcej by oni wyklinali na anonimowych, że ci odcięli ich od FB.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
No i jak widać im asię nue idało, albo się rozmyślili. W sumie to dobrze. Nie żebym jakos specjalnie nie mogła żyć bez Facebooka. Wręcz przeciwnie, ale gdyby mieli zacząć zaraz coś sprzedawać komuś, to ja dziękuję bardzo. Dzisiaj mieliśmy w szkole informatykę i wszystcy tylko żartwali z tego Facebooka. Heh :D
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
heriffa wycofali się z tego już jakiś czas temu. Tak właśnie działa plotka - ktoś coś powie, to pójdzie w świat, ale jak się to sprostuje, mało kto się o tym dowie.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Co jak co ale FaceBook pochwaliłby się, że został zaatakowany przez anonimowych i sie utrzymał a inne duże firmy i sieci państwowe. Wiesz jakby wzrósł im wskaźnik PR?
Co do akcji wyżej pisałem, iz była to kampanie Googl;e Plus i najpewniej miałem racje, bo co jak co ale Anonimowi wywiązują się ze swoich gróźb:D
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
A dzisiaj mamy 14 listopada i jakoś Facebook istnieje nadal,strachy na lachy.Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry