Acodin ?

bodomka

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak można się ciąć. Mi jest słabo jak widzę własną krew albo strzykawkę. Boli mnie przy ukłuciu igłą jak coś zszywam a wy bierzecie żyletki i se po rękach jedziecie. Bólu nie czujecie czy co.....



Widzisz niekoniecznie...
Co do bolu to roznie to bywa.
Ja np. podczas robenia napisow cyrklem nie czuje nic mniej wiecej tak jakbym grzebala rekoma w ciescie...
Bol przychodzi z czasem lecz nie o tym mowa ;)
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Widzisz niekoniecznie...
Co do bolu to roznie to bywa.
Ja np. podczas robenia napisow cyrklem nie czuje nic mniej wiecej tak jakbym grzebala rekoma w ciescie...
Bol przychodzi z czasem lecz nie o tym mowa mruga.gif

:eek:fftopic: :bije: :bije:
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Dobra kilka pytań może się temat rozkręci :p

1. Czy to prawda, że DXM obniża tolerancje na niektóre substancje?
2. Czy to prawda, że DXM jest używany do leczenia uzależnień od różnych narkotyków?? Jeśli tak to jak to działa.
3. Jakie są ciekawe mixy DXM? Najlepiej z czymś legalnym. Wiem że z alkoholem bo nieźle wzmacnia jego działanie ale jest to szkodliwe dosyć.
4. Czy gdyby DXM zdelegalizowali to pojawiłby się u dilerów? I pod jaką postacią? Acodinu czy może czystego DXM??(to takie pytanie na które ciężko odpowiedzieć ale interesuje mnie)
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
1.tak
2.niemam pojecia ale wątpie to substancja od kaszlu suchego
3.ja polecam z benzą
4.ciezko jest dostac dxm w czystej postacji a proba wyekstraktowania z tabletek raczej jest dlla bardzo dobrze znajcych sie w tym temacie;p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
1. Żeby obniżyć ryzyko wymiotów należy faszerować się tym gó***m na pusty żołądek czy lepiej po zjedzeniu lekkiego posiłku czy lepiej jest się najeść?
2. Lepiej pić: mało wody, mało soku pomarańczowego(lub innego kwaśnego), dużo wody, dużo soku pomarańczowego(lub innego kwaśnego)?
 

jacek13p

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
moim zdaniem acodin moze byc fajne ale tylko z umierem nie jakies 30 tabletek tylko np 18 i masz fajna banie ;p
 

jacek13p

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
ale to zalezy od dnia bo jak np. popijesz to sokiem czy cos to masz mniejsza banie ja popijam albo piwem albo wodka i o wiele wiksza bania jest.
zalezy to tez od tego czy cos jadles wczesniej.pogody itp.
 

MartiniShow

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
1
Najlepiej na pusty żołądek, lepiej wtedy DXM wchłania sie do organizmu.

Mix jest dobry z ganja. Ja miałem totalny odlot;p

Z 18 tabletkami nie ma co sie bawić, jak juz jeśc Acodin to tak aby przeżyć coś fajnego:) po 18 tabsach bania jak po 3 piwach;)

DXM obniża tolerancje np na alkohol. Jest uzywany do leczenia uzaleznień(info. Wikipedia)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
jacek13p jak popijasz wódka albo piwem noto jest większa bania tylko, że bardziej alkoholowa a nie DXM'owa. Na ulotce jest napisane: "...zwiększa hamujące działanie alkoholu" Mi wystarczyło 15 tabletek i 2 driny 1:3(starogardzka) i byłem ostro na:cenzura:any.
 

Natalia1989

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
gliwice
Cześć :) Słuchajcie chce sie z wami podzielić tym co mnie spotkało a z takim przypadkiem jak mój jeszcze sie nie spotkałam. Za pierwszym razem wziełam 15 tabletek waże 52kg. wzieło mnie UWAGA po 7 godzinach!! przez cały dzien nic dopiero jak zgasiłam swiatło i chciałam iśc spać zaczeły sie lekkie halucynacje (po zamknięciu oczu większe), serce mi szybko waliło i wszystko mnie swędziało. Oczywiście prawie całą noc nie spałam. jeszcze przez 2 dni miałam wielkie źrenice i nie czułam sie zbyt dobrze. niewiem czemu tak długo musiałam czekać na jakiekolwiek efekty...

oczywiscie nie spotkałam sie z takim przypadkiem w sensie że tak długo nie było efektów :p
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja szamałem na wycieczce klasowej 40Acodinów +5ibupromów po 2 godzinach mnie jakoś chwyciło, najpierw jak na karuzeli strasznie mi się we łbie zakręciło (ledwo wytrzymałem żeby nie zwymiotować). Później wszystko rozmazane, byłem przytłumiony, skupiałem się na pojedynczych osobach - coś ale efekt nitro w nfs :p Później poszedłem do łazienki i kran do mnie zaczął mruczeć próbowałem go wyrwać ze ściany na szczęście kumple mnie przytrzymali, podobno lizałem też płytki pcv na ścianie ale osobiście tego nie pamiętam, później mi trochę przeszło siedziałem z 40 minut i dotykałem fotela faktura materiału wydała mi się co najmniej interesująca :D Bredziłem bez sensu i też mnie to bawiło nie mało ;) Później zaczęło puszczać oczka wróciły do normy po jakichś 3-4 godzinach byłem do życia tylko trochę lekko przymulony.

Chyba tego nie powtórzę nigdy - choć kto wie..
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
strzeżcie się acoidnożercy- tussipect a recepte zrobili, więc acodin może być następny!
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
witam wszystkich nie czytam tego tematu od poczatku ale ile polecicie acodinow waze 83kg , a i jeszcze kupic to mozna w aptece normalnie bez recepty?? i czy sa moze jakies rodzaje acodinow czy wszystko jedno patrzalem w necie tanio za nie cala 5 zika 30 tabletek
aha i tak apropo to 1 raz bym bral, i wszystko naraz czy co jakis czas?
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
witam wszystkich nie czytam tego tematu od poczatku ale ile polecicie acodinow waze 83kg , a i jeszcze kupic to mozna w aptece normalnie bez recepty?? i czy sa moze jakies rodzaje acodinow czy wszystko jedno patrzalem w necie tanio za nie cala 5 zika 30 tabletek
aha i tak apropo to 1 raz bym bral, i wszystko naraz czy co jakis czas?

zależy 30 będzie ok jak na tara wagę (oczywiście jeśli chcesz poczuć). nie ma rodzajów. można kupić ile się chce. i wszystkie naraz żeby się jednocześnie rozpuściły.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Są rodzaje. Jest acodin w tabletach i syropie. w tabletkach jest 15 mg DXM czyli w całej paczce 450 mg a w syropie 300 mg. Najpierw zobacz czy nie jesteś uczulony. Weź z 6 tabletek. Jak nic nie poczujesz albo prawie nic noto ok potem możesz wziąć 30. Po 30 będziesz miał 5,4 mg/g DXM we krwi. Jest to 2 plateau ja jestem akurat na 3:p Najlepiej brać na noc i jakaś fajna muzyczka. Np. psytrance - polecam Infected Mushroom i 1200 Micrograms :p bierz najlepiej po kilka w jakimś odstępie czasowym. Ja biorę 5 co 5 minut. Jest bez recepty(jeszcze)

Edit:
i wszystkie naraz żeby się jednocześnie rozpuściły.
Można tak ale jak się bierze co jakiś czas to lepiej się niby wchłania. Jak weźmiesz wszystkie od razu to faza będzie większa ale krótsza a jak w jakiś odstępach czasu to dłuższa ale słabsza(strasznej różnicy to tutaj nie ma.
I jak weźmiesz naraz to jest ryzyko nudności i wymiotów. W odstępach jak bierzesz to też jest ryzyko ale mniejsze. Najlepiej czymś o ph<7 czyli np. kwas akumulatorowy albo kwas solny(żartowałem :p). Sok cytrynowy(ph 2,4) albo coca-cola(ph 2,5) lub sok pomarańczowy(ph 3,5)
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
witam dzisaj lece po acodin mysle ze zdaze do apteki zrobie jak piszecie we 3 z kolesiami napisze jak bylo BB)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Tylko po tym nie chodź nigdzie bo się nie chce :p Przynajmniej mi. Raz się w piwnicy na kartonie położyłem tak mi się nie chciało chodzić:p Puśćcie jakąś muzę zamknijcie oczy i odpłyńcie w dal :p Mi się raz po ponad 2 godzinach załadowało :p Opisałem ten mój przypadek na którejś z pierwszych stron :p
Jak przez 2 dni się nie odezwiesz to znaczy, że nie żyjesz. Powiedz jak będziesz w gazetach jako koleś co umarł od acodinu :p
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
chodzilem lazilem troche zryte bomby troche duzo rozkmin zadnych halucynacji leki nie czulem bulu kolesie sie zalamali troche i nigdy nie chca tego brac w sumie to ja tez no ale nic sprobowalem bylo minelo a rozkminy nie kture z kumplami byly mocne a i popijalismy sokiem pomaraniczowym i cola bralem 5 co 5 minut i niestety poszedl maly spaw

wlasciwe to muwac prawde nei czulem ze bym odjechal jakas dopiero puzniej o tym troche pomyslalem czas mi minal jak z bicz strzelil a jednak czulem jakby trwalo to bez konica muwiac prawde to ciutke ta faza chcialbym aby byla lepsza moze nie mialem dobrej bo zyglem :/
 
Do góry