Acodin ?

chesterkaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dark Zone (Wro)
Uwierz mi, ze wcale nie jestem z tego dumna ; p Wrecz przeciwnie. A co do grabek i piaskownicy z checia bym poszla, tylko nie mam z kim : ) Ale duzo bym dala zeby spedzac czas z "grabkami w piaskownicy" niz tak jak teraz go spedzam.



@ down



No raczej sie nie wyklucza. To, ze napisalam, ze bylo cudownie to nie znaczy, ze sie tym chwale i jestem super dumna. Stwierdzam tylko fakty.
Dla mnie spory, bo inaczej juz wolnego czasu nie umiem spedzac. Albo alko itd. , albo komputer i gry. I problem w tym, ze nie mam z kim inaczej go spedzac ; /
 
M

Malina..xD

Guest
Uwierz mi, ze wcale nie jestem z tego dumna ; p Wrecz przeciwnie.
Ostatnio wzielam 20aco. Porzygalam sie poswedzialo mnie, ale pozniej bylo cudownie.
jedno z drugim, się generalnie wyklucza. :]

Ale duzo bym dala zeby spedzac czas z "grabkami w piaskownicy" niz tak jak teraz go spedzam.
cóż za problem inaczej spędzać czas wolny ? bo nie rozumiem ...
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja wziąłem 45 acodinów i po 20 minutach też się porzygałem. Przez te 20 minut się źle czułem ale po rzyganiu było cudownie taka lekkość jak nigdy w życiu. więc chyba jedno z drugim się nie wyklucza.
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Ja wziąłem 45 acodinów i po 20 minutach też się porzygałem. Przez te 20 minut się źle czułem ale po rzyganiu było cudownie taka lekkość jak nigdy w życiu. Nie zdążyło jeszcze całkowicie wejść ale problemy ze wzrokiem miałem jezyk.gif

Kolejny? przeczytaj kilka postów wyzej...
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
?? Dokładniej może ?? Z acodinu tripów nie będę opisywał przez dłuższy czas bo nie będę tego brał pewnie. W ten weekend jak starzy wyjadą to idę na noc do kumpla i może opisze tripa. Tylko ostatnio coś mnie boli w okolicach serca i pod żebrami więc jak to coś gorszego to pewnie se daruje :p Jak chcesz trip raporty to wejdź najlepiej na hyperreal'a będziesz miał godziny czytania. Szkoda, że nie da się opisać dokładnie tego co się czuło na tripie. Tak żeby czytelnik też to odczuwał. Słowami da się opisać tylko namiastkę tego co się czuło wtedy. Acha i kilka tygodni temu brałem na noc paczkę acodinu. I albo mam dużo dziurę albo przez całą noc widziałem to samo. Mianowicie byłem w moim namiocie z kumplem. I pamiętam tylko to. Albo przez całą fazę widziałem jeden obrazek albo niezłą dziurę w pamięci mam.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja nie zrobię. Jak już napiszę jakiegoś tripa to wrzucę właśnie na hyperrealai może wyśle na priva osobą zainteresowanym linka albo naprowadzę ich gdzie szukać :p
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja wziąłem 45 acodinów i po 20 minutach też się porzygałem. Przez te 20 minut się źle czułem ale po rzyganiu było cudownie taka lekkość jak nigdy w życiu. więc chyba jedno z drugim się nie wyklucza.


WOW!!! Ale jestes wspanialy! Ja cie krece, az 45 acodinow, napisz to do pudelka, albo faktu, zeby caly swiat o tym wspanialym wyczynie wiedzial. :zdegustowany:
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
I co lepiej ci?? Nie? No dalej wyrzuć to z siebie niech cały świat się dowie co teraz czujesz.
A po za tym nigdzie nie pisałem, że jestem wspaniały. Ale skoro tak uważasz to dziękuję za komplement.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Zdaje się, że na kaszel nie na gardło :p Ale zaraz się upewnię.

Tak zgadza się lek przeciwkaszlowy :p
 

MartiniShow

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
1
2pac4ever, nie traktuj wszystkich z góry. Tobie sie wydaje że wszyscy tu sa dziećmi tylko Ty jestes dorosły, uwierz mi że nie;) druga sprawa, przecież to że coś było cudowne nie znaczy że ktoś jest z tego dumny;) cudowny może być sex z dziwką ale nikt nie będzie sie tym chwalił znajomym. więc w takim przypadki nic sie nie wyklucza;) Po to są fora internetowe żeby pogadać na tematy których sie nie porusza wśród znajomych;)

Acodion to oczywiscie tabletki przeciwkaszlowe:)

Ja jestem dość duzy więc i tabsów musze brac więcej. Chodzi sie bardzo ciężko ale to jest bania do leżenia i przeżywania w pokoju a nie na impreze:)

Ja polecam taki zestaw:
-acodin(popijamy kawą z mlekiem, to po części zabija smak tabletek)
-wygodne łóżko
-dobra muzyka(na Aco banie proponuje Pakito itp. nieziemsko dobrze robi:))

Oczywiscie akcja najlepiej poznym wieczorem i zażywać na pusty żołądek, lepiej wchodzi a po godzince nie bedziecie głodni, zapewniem:)

W razie pytan pisać, postaram sie odpowiedzieć jak tylko będe umiał:)

Pozdrawiam serdecznie:)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Te tabletki nie mają smaku no chyba, że je ssiesz :p Raz mi się nieudało połknąć i się rozpuściła troszke w gębie. Smak okropny!! Ale tak to nigdy nie czuje :p
 

minieczka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
hm...a ja wczoraj łyknełam 14 aco po prawie rocznym niebraniu było cudownie :D najpierw muchy latały w zwolnionym tempie w rytm muzy haha ale najgorsze bylo to ze jakiego wytrzeszczu oczu dostalam :( oczywiscie byla rowniez to cudowna lekkosc...na koniec sie polozylam ....zamknelam oczy...i odbylam cudowna podroz w swiat swojego dziecinstwa :D mmmmrrr powtorka w srode :p
 

bodomka

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
to juz nie moja wina ze przedawkowal...
jak srednia ilosc ktora mozna wziasc jest do 30 tabletek...
moj kumple bierze caly czas prawie codziennie po 30 tabletek i nic mu nie jest...
jak mu sie zachcialo 40 to juz nie jest niczyja wina... zreszta kazdy ma swoj rozum i kazdy bierze na swoja odpowiedzialnosc. :/
 

sappy

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
pieprzęCięmiasto
Brałam Acodin jakiś tydzień temu, byłam sama w domu. Wzięłam 15 tabletek, jestem chyba zbyt strachliwa, żeby wziąć więcej ;> Zaczęło się po godzinie lekkim bólem głowy. Później kręciło mi się w głowie, położyłam się do łóżka i chciałam zasnąć, puściłam jakąś muzykę. Coś mi piszczało w głowie,wstałam i poszłam do łazienki, usiadłam na podłodze i chyba mi się przysnęło, w każdym bądź razie nie pamietałam, co ja tu robie ^^ Zaczęłam gadać sama do siebie, myślałam, że to się nie skończy, w końcu usnęłam.Potem dostałam strasznego speeda, zaczęłam biegać po domu, wybiegłam z mieszkania, bo naszła mnie taka myśl,żeby pouprawiać jogging -,- Ogólnie odradzam, fajne było doświadczenie, ale narazie wolę tego nie powtarzać ;> Źrenice miałam strasznie wielkie, nie było widać, jakiego koloru mam tęczówki. Po jakichś 4, 5 godzinach kiedy działanie acodinu przeszło, miałam straaaaaaaasznie dobry humor, śmiałam się ze wszystkiego ;>
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Brałam Acodin jakiś tydzień temu, byłam sama w domu. Wzięłam 15 tabletek, jestem chyba zbyt strachliwa, żeby wziąć więcej ;> Zaczęło się po godzinie lekkim bólem głowy. Później kręciło mi się w głowie, położyłam się do łóżka i chciałam zasnąć, puściłam jakąś muzykę. Coś mi piszczało w głowie,wstałam i poszłam do łazienki, usiadłam na podłodze i chyba mi się przysnęło, w każdym bądź razie nie pamietałam, co ja tu robie ^^ Zaczęłam gadać sama do siebie, myślałam, że to się nie skończy, w końcu usnęłam.Potem dostałam strasznego speeda, zaczęłam biegać po domu, wybiegłam z mieszkania, bo naszła mnie taka myśl,żeby pouprawiać jogging -,- Ogólnie odradzam, fajne było doświadczenie, ale narazie wolę tego nie powtarzać ;> Źrenice miałam strasznie wielkie, nie było widać, jakiego koloru mam tęczówki. Po jakichś 4, 5 godzinach kiedy działanie acodinu przeszło, miałam straaaaaaaasznie dobry humor, śmiałam się ze wszystkiego ;>

To ty z 35 kg musisz wazyc?:| Jak dla mnie przekloryzowany ten trip i poporstu wiecej sobie sama z walsnej woli wyborazilas niz dzieki aco.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Brałem to dwa razy, a w zasadzie 3. Ale pierwszego nie liczę bo to było na spróbowanie 5 czy nie mam uczulenia.
Po pierwszym razie była chujowa wkrętka i strach. Potem zaczęła sie burza więc poszliśmy z kumplem do centrum handlowego i tam przeczekaliśmy burzę. W czasie burzy to była po prostu paranoja. Gdy tylko grzmiało to moje oczy robiły sie wielkie a wzrok odwracał się w stronę okna. Po burzy miałem wrażenie że cały świat się przez tą burze zmienił. Wszystko wydawało się jakby nowe. Miałem wrażenie, że wszystko co stare znikło (to wrażenie nie było tak sugestywne, umiałem odróżnić rzeczywistość, ale niepokój był) Drugim razem było podobnie też strach i paranoja. Zupełne zagubienie. Ogólnie to nie podoba mi się jazda po Aco i nie mam zamiaru brać tego więcej. Dla mnie to jest taki tandetny substytut LSD. Tak jak bym miał wybierać między Piwem marki Tesco (acodin) a Tyskim (Lsd :D ).
 
Do góry