2012

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Tia a bedzie to samo co kiedys tam...
tzn co? koniec swiata w 2000 roku ? tym razem to nie jest jechowa czy cos w tym stylu... masa zrodel wskazuje na 2012 rok.
Jeszcze jedna teoria:
gdy papierzem zostanie czarny to nastapi przelam w kosciele.. skas pamietam ze niby czarny papierz ma byc po tym[obecnym] (przepowiednia?) moze to nastapi w 2012 roku?
 

Xanda

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z Tąd
Aby ludzie mieli o czym biadolić.
Ech... i niestety niektórzy w to biadolenie wierzą :/
Kow@l
Tak, wyssą nam wnętrzności, a sami wejdą w naszą skórę i zaludnią, a bardziej zaufują ziemię :D
mendishi
Te przepowiednie z czarnym papierzem są strasznie rasistowskie :/ A jeśli po BXVI będzie biały papież to co, strach w oczach, bo Nostradamus, czy ktoś tam się pomylił? Prawda jest taka, że Nostradamus sobie wymyślał historyjki, a my teraz podciągamy pod nie wszystkie tragedie i ważne wydażenia świata i mówimy, że Nostradamus to taki wielki jasnowidz :/
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Nie wierzę , miał być już koniec świata w 1999 i nie było...

Ale za to wierzę w topnienie lodowców, zmianę klimatu i inne tego typu zdarzenia bo JUŻ to się dzieje...

Ludzie sami siebie zniszczą i to będzie dla nich koniec świata. Coraz więcej zanieczyszczeń, ataki terrorystyczne, głód i choroby, przestępczość i do tego klimat...
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Uważam, że 2012 roku w jakiś sposób świat zmieni się. Nastąpi jakiś przeskok technologiczny, najbardziej przełomowy w dziejach świata. Albo nawiążemy (jako ogół planety) kontakt z obcą cywilizacją, która przyniesie oświecenie...? Może wiele potwierdzeń teorii spiskowych wyjdzie na wierzch. Rządy zostaną obalone i świat dzięki myśleniu przywróci harmonię...Dużo hipotez mógłbym wysuwać, ale szczerze powiedziawszy - nie mogę się doczekać.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
bla bla bla...

jak dla mnie biadolenie i tyle

tyle co już miało się wydarzyć a nie wydarzyło :p

A nawet jesli to w 2012 będe już miała swoje lata i swoje już przezyje ze będzie mi to wszystko jedno ..
ot co!
 

Maciek3200

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wy tu gadu gadu o przebiegunowaniu ziemi a ona to zrobi nawet nie będziecie wiedzieć kiedy dokładnie się to stanie, chyba że weźmiecie sobie kompas wtedy on będzie wariował tak jak w trójkącie bermódzkim i tyle
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Zadam takie pytanie:
Gdzie leży trójkąt bermódzki?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Niribu, nie zrozumiałaś aluzji.
Mi chodziło o trójkąt bermódzki nie bermudzki.
 
Do góry