2012

ola100

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
eeeeeee.... tam zywioly czy te wasze przepowiednie nie wierze w ani jedno ani drugie. znaczy moze z tymi zywiolami to moze byc prawda ale dopiero po jakis paru milionach lat:p

eee ... tam ja tam nie wierze w tych majow to bezsensu
a w to z zywiolami jest prawdopodobne ale dopiero za paredziesiat milionow lat czyli nas juz nie bedzie:p:p
i sprawa z glowy:)

eee... tam ja nie wierze w te wszystkie apokalipsy to co ze kalendarz majów konczy sie w 2012 moj kalenadarz w telekonie siega roku 30286...:p i wcale to nie bedzie oznaczac konca swiata chyba:p:p
 

Attachments

  • dibalica.gif
    dibalica.gif
    3,2 KB · Wyświetleń: 32
  • snopy.gif
    snopy.gif
    5,7 KB · Wyświetleń: 33

amerykaninek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
niemoże być koniec świata w 2012r bo ja wtedy kończe studia ;] no i niby co po jaką cholere miałbym sie tyle uczyć co ??? sami widzicie to niemożliwe:p
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ja szczerze mowiac mam nadzieje ze w 2012 Ziemia nie zmieni kierunku bo zrobi sie to samo co robi sie w szklance wody gdy krecimy w jedna strane a potem zmienimy kierunek w druga- cala woda sie burzy i idzie do gory;-( Majowie dlatego wlasnie budowali swe miasta wysoko w gorach aby przezyc to. Bo tak na zdrowy rozum gdyby sie nie bali to po co mieliby sie meczyc na suchej i twardej i skalistej ziemi- tam malo co roslo... POLECAM DANIKENA;)
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Zobaczcie to http://hotnews.pl/artnauka-221.html moim zdaniem to wszystko ma jakiś sens. Ale Ktos juz napisał ,,Nie znacie dnia ani godziny" I ja sie tego trzymam. Bo jesli tak jest napisane w pismie świetym TO znaczy że tego w żaden posób nie da sie obilczyć. Choc te wszystkie przepowiednie majów NOstradamusa no i naukowe nie daja mi spokoju po to zbiega się w jedna logiczną całość. :niepewny:
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o tej dacie... Ja uważam zę ona coś w sobie kryje ale niewiemy co...
weśmy na to kalendaż majów:Według przekazów Majów w chwili obecnej znajdujemy sie u schyłku Wielkiego Cyklu Galaktycznego, który właśnie się kończy i który wypełnił już swoje zadanie w czasie linearnym. Rok 2012 zamknie więc stary cykl i otworzy następny. Wiele kultur, takich jak: tybetańska, Dogonów, Hopi, przepowiedziało podobną date dokonania sie wielkiego CUDU na Ziemi. Szamani w Peru też nam mówia, ze zblizamy sie do Pacha Cuti, co oznacza dosłownie “świat odwrócony do góry nogami". Mówią, że to pojawi sie w roku 2012. Ale to tylkoo 1 z wieeeelu przykładów w bibli też jest pokazana ta data lecz dobrze ukryta! znalazłem takze kiedyś stronke z mapami swiata po udeżeniu wielkiej fali tsunami.. <Polski niema :D>
niewiem moze to wielka bujada jak z rokiem 2000 :lol: zobaczymy :D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no no!! xD ciekawe, co by się stało i jakby to wyglądało.... wiem jedno...chce by wreszcie coś się stało z ziemią :D bo nudna jest xD tak jakieś kosmici przylecieli.... jakoś Ziemia pękła by na pół :D Albo...hmmm... nowa forma homo sapiens sapiens by powstała xP Hmmm...albo zwierzęta naucyzly by się gadać... albo... można było by przenikać do świata gier ^_^ albo... nie było by takiego czegoś jak szkoła...tylko strzykawka z wiedzą xD...
ehhh
n/c :D 2012 będzie jak 2011 xD a ten 2011 będzie jak 2010 a ten za to jak 2013 xD
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A skąd wiesz? xD wszystko może się zdarzyć...ale nie koniecznie w 2012 roku :p
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Po tych waszych gdybaniech itd. weszłam sobie na fajna stronkę o kulturze mnajów i wogóle o końcu świata. Ale wydaje mi sie, że jeśli te zmiany maja nastapic to napewno nie bedzie to jakiaś tam rewolucja, tylko poprostu koniec istnienia człowieka.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Pewnie znowu nic się nie wydarzy tak jak miałobyć niby koniec świata w 1987, 1999 i 2001 r.
Koniec świata kiedyś nastąpi ale nie wierzę że w 2012 r.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Taa. Ludzie odtworzą dinozaury, a dinozaury zjedzą ludzi :/ Bardzo prawdopodobne...
PO CHOLERE IM MAMUTY?!
 

czolg

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
76
Punkty reakcji
0
nawet jezeli bieguny sie zmienia to nic sie nie stanie bywolo tak juz bardzo duzo razy. mialem o tym na fizie,
jezeli ludzie sami sie nie wykoncza zasmiecaniem wlasnej planety testowaniem broni jadrowej itd to nic ich (tzn nas) nie wykonczy
 

Ja_a_Kto

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Możliwe. Ale wcale nie dlatego, bo majowie tak przepowiedzieli.
"nie znacie dnia ani godziny".
Poza tym, jest coraz gorzej i nie zdziwiłabym się.
 

Xanda

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z Tąd
"Nie znacie dnia ani godziny" może to się stać nawet jutro. Poco jakieś przepowiednie??
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
A ja z innej beczki... nie bedzie zadnego konca swiata tylko jak wspomnial dorian
“świat odwrócony do góry nogami"
Wg. religii New Age w 2012 roku nastapi koniec epoki "ryby"(chrzescijanstwa jesli ktos nie lapie)
Ale to oczywiscie teoria.. ale jak dla mnie najbardziej pozadana i prawdopodobna.
 
Do góry