2012

mego

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
1
No, juz zaczynam sie bać! Oh, co to będzie, co to będzie! Koniec swiata za 6 lat! AAAAAAA!

OMG, jak można wierzyć w takie bujdy, koniec świata miał być chyba juz ze 100 razy i jeszcze nie bylo. Lol nie wierze w to
 

adriano999

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
To nie jest tak :) tu nie biega że ma być koniec świata ponieważ o jest wbrew religii ;) Tutaj chodzi o wielką powódź, zaleje ona ziemie itp. Tutaj nie chodzi o koniec świata tylko o kataklizm jaki ma nastąpić.
Według mnie może to nastąpić okarze sie w czerwcu co oni tam wykombinowali pod tymi piramidami. Ja tam w to wierze ale mam nadzieje że jakoś to będzie ;) wkońcu w bibli są wzmianki o tym, można pod to podciągnąć noego i jego arke. Uczeni obliczyli katastrofe kazali mu zrobić arke itd. no ale to są tylko przypuszczenia, w 2012 r będe miał 24 lata i by mnie już miało nie być, ładny zonk :)
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Jak się czasem rozglądne wokół siebie to dochodze do wniosku że im prędzej szlag to trafi tym lepiej.
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
heh.. koniec świata, oj już miał być tyle razy :D pamiętam dokładnie jedną date 1 lipca 1999, hehe... koniec świata murowany miał być, we wszystkich gazetach, wiadomościach o tym trabili :D i co ? jest 17 kwietnia 2006 i jakoś nadal sobie żyjemy beztrosko heh :D, miał być też koniec w 1996, i jakoś nadal sobie żyje :D i inni też :) mowicie ze majowie przepowiedzieli koniec w 2012, ale skoro byli az tak madrzy, to dlaczego nie przewidzieli upadku własnej cywilizacji ? :| wkońcu też to mogli przewidzieć :D, dowiemy się za 6 lat jak to będzie ;) heh... ale bede młoda 25 i juz umierać ? :p nie zgadzam sie na to :D hehe... a 12 grudnia to urodziny mojego taty :D los chyba nie bedzie az tak okrutny hehe :D pozdro :D
 

zbuntowana

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
mysza popieram w 100% :D ja tez nie chce tak mlodo umierac !!:D aaa juz sie boje .. a jak to bedzie wygladac ?? wybuchniemy, spalimy sie, zatopimy czy przyleci ufo ?:D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
mysza popieram w 100% :D ja tez nie chce tak mlodo umierac !!:D aaa juz sie boje .. a jak to bedzie wygladac ?? wybuchniemy, spalimy sie, zatopimy czy przyleci ufo ?:D

Bueheh, napewno przyleci ufo ;) i weźmie nas do swoich perfidnych eksperymentów :p Buehehe LOL :p albo żeby było śmieszniej to wszystkie stwory żyjace na Ziemi się ujawnia aaa... wtedy będziemy mieli już ciepło hiehie ;) :bag: :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Uuuuaaa! Uwaga! Wszyscy zginą za 6 lat!
A za 2 dodatkowo nadzieją nas na pale!
Uuuaa! Strach się bać :lol:
 

zbuntowana

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja mysle ze ci co by nabijali, nie byliby tak prymitywni i wiedzieli gdzie nie nabijac :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Hahahaha...nie zapominajcie że rok przed końcem świata wytną nam wyrostki robaczkowe! Uuuuaaaa!
Bójmy się!
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
a oprocz wyrostków zajmą sie jeszcze odpowiednio jezykami zebysmy za bardzo nie krzyczeli jak bedziemy.. yy palić sie ? wybuchać ? nie wiem :p ulatniać sie może ? :D i pozbawią nas wszelkich przyjemnosci :lol: wiecie ocb :D hieie :D ( ale ze mnie zbok :p bueheh :D :D :D )
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Pozbawią nas narządów oddawania moczu.
Nie śmiejmy się!
To poważna sprawa jest!
 
Do góry