2012

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ok ale skoro według majow ma to nastąpic w 2012 a nasz kalendarz się myli to ten majowy 2012 już nastapił.
nie, poniewaz jest to przeliczone na nasz obecny, bledny kalendarz z kalendarza 'gwiezdnego'

a ja mam nadzieje, ze jakies gwaltowne, wazne wydarzenie w 2012 nastapi i zmieni swiat na lepsze i wejdziemy w lepsza ere, ere wodnika (tylko zeby nie bylo tu zadnych aluzji do New Age :p )
 

Emanuel1024

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
jak znam zycie to jest sciemna....juz w 2000 roku miał byc koniec swiata a nie było...w tym przypadku bedzie pewnie tak samo....
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
pożyjemy, zobaczymy. Tak czy inaczej na świecie robi się coraz ciekawiej i prędzej czy później dojdzie do jakiegoś wiekszego konfliktu, a patrząc na fakt, ze sporo krajów jest uzbrojonych w atomówki to może się zrobić jeszcze ciekawiej...
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Jak coś to ja chce latać myśliwcem, lub bedę snajperem :D
Na dwoje babka wróżyła..
 

Bartezzpro

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
A może poprostu starożytni majowie przewidzieli to, że polska będzie organizatorem Euro 2012? I Już wtedy wiedzieli że będzie to jedna wielka kllęska? :D :sexy:
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Ja natomiast słyszałem od nauczyciela fizyki, że w 2012 kometa ma lecieć przerażająco blisko ziemi,
co spowoduje przebiegunowanie.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli tak jest to mamy kredki, znaczy sie zapałki.
 

Prayer86

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
To nie jest w żaden naukowy sposób potwierdzone. Gerryl po prostu miał dobry PR.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
A może poprostu starożytni majowie przewidzieli to, że polska będzie organizatorem Euro 2012? I Już wtedy wiedzieli że będzie to jedna wielka kllęska? :D :sexy:
Ludzie. przestancie z tymi aluzjami do Euro 2012. co ma wspolnego jedno z drugim, jesli (o ile jest prawdziwa) przepowiednia mowi o grudniu 2012.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Czego kazdy się tego boi?!
jak kometa leci w kierunku ziemi Nawet NASA nas nie uratuje!
Ci goscie nie moga nawet na ksiezyc w 1 rok poleciec-planuja to za ok 10lat - ŻAL!
Jak ona rąbnie w ziemie nawet nie poczujesz szybko zgniemy od fali uderzeniowej lub czegos innego z tym powiazanym.
Grajmy w piłkę póki jeszcze możemy! :)
 

Domciaach

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Osobiście nie wierzę w koniec świata w 2012 roku . Moim zdaniem jest to data wymyślona bardzo dawno temu przez ludzi, którzy bardzo chcieli dowiedzieć się kiedy nadejdzie kres naszego życia .
Sądzę także, że to kwestia wyznania . Przecież żaden prawciwy chrześcijanin nie uwierzy w historię z kalendarzem Majów-osoby o tym wyznaniu wierzą w Boga i w to, że tylko od niego zależy kiedy będzie koniec świata .

Teoria odnośnie zamiany biegunów-jest prawdopodobna, sądzę, że mogłoby do niej dojść, ale mimo to wątpię w jej wiarygodność. Gdyby miało się coś takiego zdarzyć, ludzie już dawno, dawno temu zaczęliby się przec tym bronić .
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Ja tam nie wiem. Kiedyś miał być koniec, i napewno będzie ale wiecie kto ustala koniec? Ten kto stworzył początek! Nie sądze by człowiek miał by stworzyć ziemie itp. dla chrześcijanów jest to bóg a dla nie wierzących... no właśnie nie wiadomo. Ale jeśli nawet to napewno nie człowiek, i uważam że te wszystkie badanie nie mogą tego spowodować. W 2000 miał być koniec świata, a co? Jeszcze żyje i się ciesze! Boshe te końce świata są już wkurzające!
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nikt nie wie kiedy bedzie koniec świata, a te wszystkie przepowiednie to głuupie zbiegi okolicznosci. Ludzie musza sobie cos wymyslac od czasu do czasu i dopasowywac jakies zdarzenia do tych bajeczek :]
co do przebiegunowania Ziemi, to jak najbardziej jest to prawdopodobne. Poza tym, takie zjawisko zdarzyło sie juz kilka razy w historii, jednak było one niemal nieodczuwalne dla ludzi ;] kto wie, jak bedzie w tym przypadku? :D

Co ma byc, to bedzie, nie ma sie co marwtci ;)
 

RaV-banan

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem koniec świata nastąpi , ale napewno nie teraz . To będzie za wiele milionów lat po tym , jak rasa ludzka wyginie lub ruszy na podbój kosmosu . Ale powiedzmy że się myle i jednak koniec świata będzie w 2012 .To gadanie że " bóg nas uratuje " i tym podobne brednie naprawde mnie śmieszy :D. Gdyby ten cały bóg istniał to po co miałby robić koniec świata ? Żeby zabić tych "złych" ? Po co bawi sie w te gierki , niech odrazu nas pomorduje , niech ześle pioruny .. o albo powódź . Było by ciekawie .
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Moim zdaniem koniec świata nastąpi , ale napewno nie teraz . To będzie za wiele milionów lat po tym , jak rasa ludzka wyginie lub ruszy na podbój kosmosu . Ale powiedzmy że się myle i jednak koniec świata będzie w 2012 .To gadanie że " bóg nas uratuje " i tym podobne brednie naprawde mnie śmieszy :D. Gdyby ten cały bóg istniał to po co miałby robić koniec świata ? Żeby zabić tych "złych" ? Po co bawi sie w te gierki , niech odrazu nas pomorduje , niech ześle pioruny .. o albo powódź . Było by ciekawie .
Powodzi nie może bo zawarł przymierze z Noem.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Koniec świata to może nie tylko koniec ludzkości.Nie wiadomo kiedy będzie koniec i nikt tego nie wie więc nie można tego określić.Może jeszcze Majowie powiedzą o której godzinie będzie koniec to już w ogóle wszystko będzie wiadomo.Wg moich statystyk to koniec będzie dopiero w 2099r. więc jeszcze pożyjemy.
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
hm ale nasz kalendarz jest :cenzura:nięty o 8 lat więc ten rok już minął. A pozatym co ma być to będzie i nikt tego nie uniknie srając się na forum.
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Według internetowych doniesień jakoś w maju ma być widoczna nibru na niebie. Cóż jak się coś dziwnego pojawi to pewnie dopiero ten temat będzie miał używanie.
 
Do góry