2012

kubek633

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
A co powiecie na magię dat 1812- klęska Napoleona , 1912- zatonięcie titanica w każdym z tych wydażeń zginęło wiele osób to czemu w 2012 nie miało by być odwrócenia biegunów i nie miało by zginąć 70 % ludzkości. :niepewny:
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A co powiecie na magię dat 1812- klęska Napoleona , 1912- zatonięcie titanica w każdym z tych wydażeń zginęło wiele osób to czemu w 2012 nie miało by być odwrócenia biegunów i nie miało by zginąć 70 % ludzkości. :niepewny:

1814 Waterloo (ostateczna klęska Napoleona) , 1914 Wybucha Wojna Światowa (przez tą wojnę nie jeden statek zatonął, więc data ważniejsza) czemu nie 2014?
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
:cenzura: kurde :p bo ten kalendarz badali dwaj pseudo naukowcy ktorzy twierdza ze go rzszyfrowali i napisali o tym ksiazke a ciemny lud to kupił :p i taka jest prawdaaha chciałem jescze napisac ze do jakis liczb, wydarzen , faktów, mozna zmyslic jakas teorietak samo jak z przepowiedniami :p ktos powiedział pare zdan i nikt nie wiedział o co chodzi :p po fakcie odrazu wszyscy ze to napewno o to chodziłoa tak naprawde to gówna prawda bo takie przepowiednie dizie do wszystkiego dopasowac :p taks amo jak liczby itp..
 

Vistex

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Bzdura Bzdura i njeszcze raz bzdura.Jakbym chcial zliczyc ile juz bylo ,,koncow swiata'' to bym sie chyba pogubil.


A co do titanica w 2012 rozbije sie A380 i zginie 800osob(odpukac).Co to za glupoty wymyslasz!!
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
2012 koniec. A gdzie czas na przyjście antychrysta, Armagedon i inne wydarzenia które maja nastąpić pod tzw. koniec świata.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
2012 koniec. A gdzie czas na przyjście antychrysta, Armagedon i inne wydarzenia które maja nastąpić pod tzw. koniec świata.
No co ty? Przeciez antychryst juz sie urodzil...
Pare lat temu bylo glosno o tym ze antychrystem jest Saddam Husain :D
Twierdzono tak poniewaz nostradamus mial jakoby wyslannikami szatana byli Napoleon, Hitler a 3 decydujacym i ostatecznym mial byc Maddas (uwaga uwaga rozwiazanie skomplikowanego szyfru -> Saddam!). On wywola 3 wojne swiatawa po ktorej ludzkosc zginie!
hehe
Tak naprawde pare osob glosilo... Nawet program kiedys, kiedys w tvp1 o tym pokazywali...

Niestety ale ten maddas sie zapetlil i go cos w gardle sciska...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
2012?

Hmm... Jedni mowia, ze kaledarz majow sie konczy na tej dacie, jednak wiarygodne zrodla moiwa o tym, ze w 2112 roku sie konczy.
Narod zydowski czeka na swojego mesjasza, ktory ma przybyc w 2112 roku. Islam tez cos wspomina o tej dacie.
Stare zapiski Egipcjan wspominaja o jakies klesce w 2112 roku.

Skad ta data 2012?! Hmm... Latwe, podobno w 2000 roku miala byc apokalipsa, no to gdzi ona jest?
Po Janie Pawle II mial byc papiezem murzyn, Hmm... Racinger w takim razie mocno wybielil sie ;)
Nostradamus ktorego tak czesto sie cytuje uwazal, ze koniec swiata rozpoczal sie wraz z Hitlerem i trwac bedzie kilka stuleci, hmm... moze byc.

Ja mam jedno zdanie, dla kazdego z nas zbliza sie koniec. Kto wie, moze tak jak jeden gosc z mojej ulicy, odejde od kompa i dostane wylewu lub zawalu. Mi sie wydaje ze wszystkie te bzdury o koncu sluza temu, zebysmy docenili wage naszego zycia wiedzac o tym, ze nie jest ono wieczne.
 

Agata_GD

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Miasto
Golub-Dobrzyń
No nie wiem św.Jan też to przepowiadał więc to prawdopodobne ale skąd majowie o tym wiedzieli?? Jak to przewidzieli??
Mam nadzieje że tym razem się pomylą
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
No co ty? Przeciez antychryst juz sie urodzil...
Pare lat temu bylo glosno o tym ze antychrystem jest Saddam Husain :D
Twierdzono tak poniewaz nostradamus mial jakoby wyslannikami szatana byli Napoleon, Hitler a 3 decydujacym i ostatecznym mial byc Maddas (uwaga uwaga rozwiazanie skomplikowanego szyfru -> Saddam!). On wywola 3 wojne swiatawa po ktorej ludzkosc zginie!
hehe
Tak naprawde pare osob glosilo... Nawet program kiedys, kiedys w tvp1 o tym pokazywali...

Niestety ale ten maddas sie zapetlil i go cos w gardle sciska...

O kurcze. Czyli ostatnia wojna w Iraku to ten Armagedon, ostateczna bitwa między dobrem, a złem. O jakie szczęście, że polski rząd bez wachanie wysłał nasze wojska. Bo innaczej jak Niemcy stanelibyśmy po stronie ciemnych mocy. :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Mylą się. Rzeczywista data najazdu Obych to 2025. Widziałem to w kryształowej kuli, która zatyka nalewk babuni po opróżnieniu butelki.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
>"Proroctwa Oriona na rok 2012"

Na samym początku tej historii jest dwóch sympatycznych pasjonatów- Patrick Geryl i Gino Ratinckx. To oni wspólnie zgromadzili materiały, które zebrały się na książkę "Proroctwa Oriona na rok 2012". Książka jest godna uwagi co najmniej z jednego powodu. Nie ma bowiem wątpliwości, że w 2012 roku kończy się Kalendarz Majów. Teoria cyklicznego przebiegunowania Ziemi niepokojąco pasuje do religijnych opisów potopu, a nawet cyklicznych "potopów", o których też jest sporo w starożytnych pismach.
To znalazłem nie wiem ile w tym prawdy xD
Przepowiednia Królowej Saby jest ciekawa;D
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
hmmm...szczerze ??? nie wierze w to...moze i faktycznie bedzie jakaś zmiana na lepsze naszej planety...zaczniemy o nią bardziej dbać, o nasze zdrowie też czy cos...ale zeby od razu konieć świata ?? wiele razy media mowiły o końcu świata....i co ??? nadal żyjemy.

w 2000 r. też miał być...

tylko jedna osoba wie kiedy to nastąpi, więc ja tam nie wierze w jakieś głupie przepowiednie...

ja tylko słyszałam, ze wtedy świat ma się zmienic...ale nie tak dosłownie...tylko nasze charaktery, ludzie zaczną się inaczej zachowywać...bardziej powrócimy do natury... :D :D

takie wiadomości przeczytałam wcześniej niż to wszystko zostało nagłośnione ;)
 

RysieX

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
NO FAKT KONIEC ŚWIATA...bo Polska organizuje Euro2012...nie tak naprawdę to ten kalendarz może jest ale koniec świata(naszego) może skączyć się w każdej chwili
 

uzumaki_naruto

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Według mnie jest zbyt dużo tych wszystkich przepowiedni itp. jedno jest pewne podczas kilkugodzinnego przebiegunowania ziemi napewno wydarzy się wiele katastrof,zaburzenie pola magnetycznego ziemi pozmienia wiele.Olbrzymie ciśnienie,kilkukilometrowe odpływy oceanów to tylko część prawdopodobnych wydarzeń,ale my mamy szczęście,zmiana biegunów nie zaszkodzi zbytnio polsce,ale niezdziwcie się gdy na zewnątrz w zimie zrobi się +30 i wyrosną palmy:D
 

stupido

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
W 2012 napewno się coś stanie bo jest mundial w Polsce :D
Hahaha to będzie prawdziwy koniec świata :D

A tak wogóle to nie wierze w to, ani w tym podobne rzeczy. Koniec świata jak dla mnie jest wtedy, kiedy umieramy.

P.S.Przeżyłam już tyle końców świata(tak jak 99,9% forumowiczów, np.ten w 2000 roku) że i ten w 2012 również przeżyje/my. :p
 
Do góry