Śmierć kliniczna

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
tzw życie po życiu... Co o nim myślicie?? Czy jest to mozliwe zeby dusza podrózowała po swiecie zywych, była po drugiej stronie i nagle WRÓCIŁA?? Moze sa to dla was tylko wymysły? Ja nie przezyłam takiej smierci klinicznej i szczerze mówiac nie chciałabym...
 
A

Augustynka

Guest
hehe ja tez nie chciałabym... niby fajnie a raptem zonk i nie wróce... wole nie ryzykować :D Jakos nie zawsze wierze w opowiesci ludzi którzy wrócili z zaświatów.
 
N

Neo

Guest
Moim zdaniem jest to możliwe. Moja mama była przez chwilę w stanie śmierci klinicznej 5 lat temu...
 
R

renataaa

Guest
czytałam sporo artukułów na ten temat i uważam że tj możliwe,wierze w to :) pozdro
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
A z tego co ja sie orietuje to wszystko co czlowiek widzi podczas smierci klinicznej, to projekcje spowodowane zmianami w utlemowaniu czesci kory mozgu, ktora odpowiedzialna jest za wrazenia wzrokowe :hyhy:
Zastanawiajace jest tez to ze ludzie z Europy przewaznie widza biale swiatlo, a na przyklad wyznawcy nietorych religii wschodu fale morskie. :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Tez wlasnie gdzies slyszalem o tym XADK. Tylko nie moge sobie przypomniec gdzie. Ale ja mysle ze cos na pewno jest po smierci nie wiem co ale cos jest.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ja takze uwazam ze po smierci cos jest, ale sadze ze w trakcie smierci klinicznej nie nastepuje jeszcze oderwanie duszy od ciala. To dzieje sie znacznie pozniej, gdy obumiera pien mozgu i przestaja dzailac narzady wewnetrzne.
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Moze tak ale jest jeszcze cos takiego jakprojekcje astralne czyli jak dobrze pamietam wychodzenie ze swojego ciala czy cos w tym rodzaju. Moze to jest cos w tym stylu.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
A tym akurat sie za bardzo nie interesowalem i o projekcjach astranych nie bede sie wypowiadal. Choc cos o uszy mi sie o tym obilo. Ale tez nie wiadomo czy to nie tylko wytwor naszej kory mozgowej. :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Tez nie wiem bo za bardzo tego jeszcze nie badali
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Dla mnie jedno jest pewne, ze smierc kliniczna moze strasznie wplynac na psychike ludzka. Slyszalem o przypadkach ludzi ktorzy zmienili sie o 180 stopni po przezyciu czegos takiego i to nie zawsze na dobre. Choc wydawaloby sie ze powinni spokorniec. :hyhy:
 
N

Neo

Guest
Tom napisał:
mysle ze cos na pewno jest po smierci nie wiem co ale cos jest.
Tego się nie da niestety zbadać :) No... chyba że reinkiarnacja istnieje to jak się odrodzisz to już będziesz wiedział :D
 
A

Augustynka

Guest
a po reinkarnacji nie zapomina sie wczesniejszego zycia??
 
K

kiwi

Guest
kiedyś do szkoly koleżanka przyniołsa książke 'życie po życiu' bardzo ciekawa była... ludzie opisywali co czuli gdy przeżywali śmierć kliniczną.. tak mnie to zaciekawiło że przeczytałam większość na jednej przerwie :p
a czy możliwe? no raczej tak (jak dla mnie :p)
 
N

Neo

Guest
Augustynka napisał:
a po reinkarnacji nie zapomina sie wczesniejszego zycia??
Czytałem że za pomocą hipnozy regresyjnej można wyciągnąć informacje z poprzedniego życia i śmierci...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja słyszałam o grupie ludzi którzy WYUCZYLI sztuke wychodzenia duszy z ciała podczas snu... Wiele ćwiczyli ... JA osobiscie nie chciałabym sie nauczyc takiej "sztuki" - bo co bedzie jezeli moja dusza nie bedzie potrafiła wrócić???
 
N

Neo

Guest
hmm... Milusia, właśnie mi o czymś przypomniałaś, muszę założyć nowy temat :D :hyhy:

Hipnoza regresyjna polega na wydobywaniu na wierzch przeszłości, w przeciwieństwie do hipnozy transgresyjnej, która podobno pozwala przewidzieć przyszłość (choć zabardzo w to nie wierzę, raczej wyobrażenia o przyszłości...)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Neo, a skad wiesz ze to nie jest wytwor wyobrazni ludzkiej, przeciez hipnoza nie wyklucza jej dzialania? :dezorientacja:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
No tu sie musze zgodzic z XADK. ja widzialem program w ktorym wmowiono kilku ludziom ze zostali porwani przez kosmitow tylko taki ogolny zarys. Pozniej w trakcie kilku zahipnotyzowan ich opowiesc o porwaniu nabierala kolorow i szczegolow. Po prostu sami dorabiali sobie swoja historie nie wiedzc nawet o tym i wierzac ze tak bylo na prawde. :D
 
Do góry