Zyły wodne powodują raka

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Jako wieloletni radiosteta, już wielokrotnie stwierdziłem wahadłem że, przy zachorowaniach na raka pod łóżkiem chorego występuje silna negatywna energia, spowodowana przez żyły wodne lub skrzyżowanie żył. Ażeby ułatwić terapię należy żmienić miejsce spania. Czasami wystarczy przesunąć łóżko o 1 m.
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
U mnie zyly wodne sa na kazdej scianie (stare budownictwo).Wypadaloby wiec zeby lozko na srodku stalo a to raczej niemozliwe..... <_<
 

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Juz trzeci raz zakladasz ten sam temat... Uwazam, ze zyly wodne to bzdura. Zwykle rozdzkarstwo, szamanstwo.. A to, ze jakas babcia starowinka ma migrene gdy siedzi w fotelu z pewnoscia nie znaczy, ze gdzies tam w ziemi plynie sobie zylka wodna.
 
K

kinga_sc

Guest
Juz trzeci raz zakladasz ten sam temat... Uwazam, ze zyly wodne to bzdura. Zwykle rozdzkarstwo, szamanstwo.. A to, ze jakas babcia starowinka ma migrene gdy siedzi w fotelu z pewnoscia nie znaczy, ze gdzies tam w ziemi plynie sobie zylka wodna.
popieram cie, jako najlepsza terapie popieram wypad na sahare, ale zdala od wod artezyskich, najlepiej z dala od jakiejkolwiek wody
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Mój apel skierowany jest do ludzi którzy zachorowali na raka lub nie chcą na tą straszną chorobę zachorować. Ludzie którzy w to nie wierzą zalecam przeczytać 1 lub więcej książek o radiostezji. Mój kolega z klubu "Parapsychologia" miał serię wykładów o radiostezji na uniwersytecie w Olsztynie. Aula, co najmniej 300 miejsc, była przepełniona że niekórzy nie mieli miejsca. Ludożercy w dżunglach też nie wierzą w technikę komputerową lub w fizykę kwantową. Niewiara to po prostu brak wiadomości lub zatwardziały idiotyzm!
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ludożercy w dżunglach też nie wierzą w technikę komputerową lub w fizykę kwantową. Niewiara to po prostu brak wiadomości lub zatwardziały idiotyzm!
Kto?? Ludożercy?? Idiotyzmem jest pisanie takich bredni, a obrażanie ludzi, którzy mają inne poglądy niż Ty radiestezji nie jest raczej na miejscu.
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Zyły wodne to po prostu strumyk wody pod ziemią. Przez tarcie płynącej wody o ziemię powstaje negatywna energia, która powoduje różne zachorowania. Skrzyżowanie takich cieków powoduje raka gdy któś latami nad tym skrzyżowaniem śpi.
 
K

kinga_sc

Guest
Kto?? Ludożercy?? Idiotyzmem jest pisanie takich bredni, a obrażanie ludzi, którzy mają inne poglądy niż Ty radiestezji nie jest raczej na miejscu.
zgadzam sie, forum jest po to by dyskutowac i nikt nie ma prawa obrazac kogos jezeli ma on odienne poglady
 
A

arkovianin

Guest
Ale jaja koleś co Ty gadasz?Zwykły strumyk wody pod ziemią powodują raka?Niezły szaman z Ciebie :lol: :lol: i nie obrażaj ludzi o innych poglądach a tak apropos psychiatra Ci pomoże radzę się zgłosić queichheimer
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Znów współcześni inkwisitorzy chcą ogarnąć świat!!!
:) inkwizytorzy, taa?? w takim razie Ty niby masz być czarownikiem...?? hmm... ciekawe i może coś w tym jest ;) ogólnie to nie mam nic przeciwko wiedźmom i podobnym, ale Ty już działasz mi na nerwy. chamsko obrażasz ludzi mających inne zdanie niż Ty i nawet nie fatygujesz się by poszukać jakichś sensownych, merytorycznych argumentów.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
a ja uważam że schodzenie po schodach kończy się częstym złamaniem karku.

jak ktoś będzie miał umrzeć to umrze i tak. A ten ciągły temat z zyłami mnie straszniee drażni.
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
To jest dział ezoteryki, a ezoteryka przeznaczona jest tylko dla ludzi wybranych z rozwiniętymi na wysokim poziomie duchowym.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
w sumie to każdy i tak kopnie w kalendarz, więc po co tracić nerwy na płakanie nad takimi drobiazgami jak jakieś żyłki mruga.gif

właśnie. niektórzy nie latają samolotami bo uważają że to niebezpieczne, inny nie wychodzą z domu po 22. każdy sobie coś ubzdura i się tego trzyma - tak naprawdę nie jest z góry powiedziane ze to jak ktoś do tego samolotu wejdzie to nie spadnie, albo od razu się ten samolot rozbije.

to jest dział Kącik kobiety/inne problemy, a problemem jest tu psychika.


edit:
gdyby to była prawda, to dlaczego nie wierzą w to ludzie po wielu latach nauki, latach doświadczeń, obserwacji i badań ? gdzie tu dowody, powszechna zgoda doktorów, profesorów, ludzi wykształconych? Byłam raz na jednym takim forum, co facet był po 20 latach pracy w pksie, potem zainteresował się tym i głosił swoje mądrości - nie obrażam go, może myśleć co chce, ale bez poparcia ze strony naukowców takie myślenie nie będzie nikogo przekonywać. w końcu to oni leczą raka tysięcy ludzi (czasem leczenie kończy się uzdrowieniem), gdyby to była prawda każdy przestawił by sobie łóżka i by było ok, a tysiące ludzi nie umierało by codziennie z tego powodu.
 

Kocurek999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódz
queichheimer dla mnie jesteś zboczeńcem i nie obrażaj nikogo tylko dlatego że ma inne zdanie niż ty.Napisałeś ''ezoteryka przeznaczona jest tylko dla ludzi wybranych z rozwiniętymi na wysokim poziomie duchowym'' a ty co masz jakieś nadnaturalne moce? Rycerz Jedi ?
wiesz ja w każdym twoim słowie czuje podtekst seksualny,człowieku lecz się
mam na ciebie oko

Od leczenia raka jest szpital,lekarze itd a nie twoie konwalskie zdolności a tego wachadełka to sobie uzyj jako ''kuleczek rozkoszy'' i wsadz sobie wiesz gdzie.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
To jest dział ezoteryki, a ezoteryka przeznaczona jest tylko dla ludzi wybranych z rozwiniętymi na wysokim poziomie duchowym.

Wydaję mi się, ze właśnie dlatego, że to jest ezoteryka to ten temat powinien zostać przeniesiony do odpowiedniego działu...
Chyba nie pasuję do "Innych problemów kobiecych".
 
Do góry