Życzenia świąteczne :)

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
Jakie najładniejsze życzenia świąteczne wysłaliście bądź dostaliście? Może najbardziej oryginalne...
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Najczęściej osobiście, rzadziej smsem a tym bardziej kartką... Ale w tym roku już jedną wysłałam, chociaż pewnie po świętach dojdzie... heh...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
jak mam możliwość to osobiście a jak nie to telefonicznie :)
 

Brzydula112

Bywalec
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
170
Punkty reakcji
55
Miasto
Śląsk
Ja sms :p

A propo szukam jaiś fajnych wierszyków swiatecznych, takich zwariowanych, smiesznych, orginalnych jak ktoś ma to prosze pisac :)

Wesołych Świąt Wsszystkim :D
 
N

nianiaSweet

Guest
Najczęściej sms-em, niestety. A poza tym pojawiło się teraz w Internecie tyle tych opcji wysyłania wirtualnych kartek i wirtualnego opłatka że wiele osób na pewno z tego skorzysta, to dobre rozwiązanie dla kogoś kto ma dużo znajomych poza granicami kraju, Ale najbliższym powinniśmy składać życzenia osobiście!
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Najczęściej to przez naszą klasę i telefon.


Żeby Święta były syte,żeby ruzgą było bite. By choinka w twojej chacie, nie śmierdziała tak jak gacie, tylko była kolorowa, a na dole stał se browar. Na pasterke ruszaj śmiało, ksiądz na tacy ma za mało, daj złotówke albo dwie niech i on ucieszy się!!!
 

Imbecile.

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraina Sennych Koszmarów
najczęściej komórka.
co do życzeń...
staram się każdej osobie napisać życzenia takie... od serca. w końcu 'taki' czas jest raz w roku ;]
i wysilić się można...
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Najlepsze są prawdziwe kartki pocztowe, jak miło taką dostać :)
Kolejne Święta tuż, tuż, czas szukać fajnych życzeń i kartek takich jak np ta Elektroniczne też sprawiają radość :)
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Zgadzam się. Elektroniczne kartki to fajna sprawa. Zamiast pustego tekstu mamy zdjęcia, a zaoszczędzamy kasę i czas ( nie trzeba stać na poczcie). A w dodatku ta metoda jest coraz bardziej popularna. Widziałam [post="0"]stronkę[/post], którą forumowiczka znalazła, całkiem fajna, taka wiosenna:)
 

mielonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem elektoniczne kartki są teraz super kolorowe i z ogromnym poczuciem humoru także można każdą kartkę dobrać pod osobiste upodobani
 
Do góry