Życzenia dla Wielkiego Andrzeja L.

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Oto i w tym temacie caly ciemiezony lud pracujacy miast i wsi moze skladac swe dary oraz zyczenia dla swego jedynego obroncy Wielkiego Andrzeja.
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Oto i w tym temacie caly ciemiezony lud pracujacy miast i wsi moze skladac swe dary oraz zyczenia dla swego jedynego obroncy Wielkiego Andrzeja.

Wazuuuu :p :rotfl:
Ty i ten Twój mistrz :D
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
Ribana, to życzenia składa sie Andrzejowi I Wielkiemu a nie mówi sie co sie chce
a oto moje życzenia do Najwspanialszego (żem dziś napisał ten utwór ku Jego czci):
Drogi wodzu Andrzeju ty jesteś jak zdrowie,
ile jesteś wart ten sie tylko dowie kto na Ciebie głosował,
dziś siedze i tęsknie za twoimi rządami,
ty rozprawisz sie z komuchów nierządami!
Dlatego wzywam cie Ojczyzno droga
głosuj na Niego, bo rządy Andrzeja to dla Ciebie najlepsza droga!
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Żuraw tyś mi nie oparciem lecz zadrą na ciele czego mnie wnerwiasz tym głupim Andrzejem .On to ci mój waćpanie polskę prowadzi w odmęty niarządów ,które utopią kraj w błocie zamętu.
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
kristoforo1956 napisał:
Polskę sie pisze mój ty panie, patryjoty udawanie
nie wychodzi ci na zdrowie, kristoforo chamie,
Lepper mędrzec, tyś sam głupi,
Andrzej za to cie u.d.u.p.i !
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Żuraw //[9] PL, OSTRZEZENIE!!!!! Narazie pisemne - za wulgaryzmy!!!
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
brak wychowania wychodzi niestety no i najważniejsza sprawa człowiek nie mający argumentów najczęściej to ukrywa poprzez wulgaryzmy ,a jeszcze jedno zweolenniku lepera to z małej litery polska było zamierzone bo tak bym się czół gdybym miał z a przywódcę tego człowieka a tobie panie Żuraw współczuję takiego wychowania no myślę,że ktoś ci ten nosek zbyt domnie podniesiny utrze i nie życzyłbym jednak tobie byś znalazł się pod rządami twego idola bo pewnie byś szybko wyemigrował to maje ostatnie zdanie w dyskusji na temat tego pana nich oświecenie zstąpi na twój duch młody Żurawie byś nie odleciał na krańce świata :(
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
ludzie!! ludzie!! opamietajcie sie nadchodzi wielka klęska w postaci rządów Cimoszewicza!! ludzie nie głosujcie na niego!! on jest zły Jedi!! tylko Andrzej ten który jest dobrym Jedi może go pokonać!! ludzie nie róbcie głupstwa nie głosujcie na komuniste!! głosujcie na praworządność!! głosujcie za Polską wyzwoloną ze szponów korupcji!! Głosujcie na Andrzeja Leppera on ostatnim sprawiedliwym w naszym kraju jest!!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Żuraw //[9] PL, prosze nie obrazac mi tu lidzui,bo mnie zaczynasz wkurzac.I nie poprawia sie w internecie cudzuch błedów.
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
kristoforo1956 napisał:
brak wychowania wychodzi niestety
A czy brakiem wychowania niejest mowic na kogos ze jest zle wychowany?
kristoforo1956 napisał:
ten nosek zbyt domnie podniesiny utrze
Czy oznaka dobrego wychowania jest pragnienie nieszczescia dla drugiego czlowieka?
Ave Lepper! Andrzej jestes Wielki!
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
wAzU, ty jako jeden z nielicznych na tym forum wyróżniasz sie z tego forumowego tłumu idiotów( tu w znaczeniu osób nie znających sie na polityce)
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Dla mniej kumatych sprostowanie ze w starozytnosci okreslenie "idiota" znaczylo osobe nieinteresujacego sie polityka
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
wAzU, pytasz się czy brak wychowaania to jets to iz komuś sie zwraca uwagę na to iż jest źle wychowamny.Ja uważam zę nie i że to jest dobre,bo zwraca uwagę ci,abyś sie zmienił.Złe wychowanie,to jest wtedy jak kogos się obrazą,co ma tu miejsce akurat pzrze niektorych.Żuraw //[9] PL, chodzi mi o błedy.Jets ogólna zasada przyjeta,że w internecie sie nie poprawia.Cóz taki mądry człek jak ty powinien to wiedziec.
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
Ribana, ale to jest przeogromny błąd nazwe swojej Ojczyzny napisać z małej literki, to jest po prostu profanacja! wielu oddało życie za to abyśmy dziś mogli używać języka Polskiego abyśmy mogli żyć w kraju który nazywa się Polska dlatego uszanujmy ten trud wcześniejszych pokoleń i nie zapominajmy o tym że wiele krwi przelano za wolną Polskę!!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Żuraw //[9] PL, mi nie chodziło o to_O błedy.Przestancie juz wymyslac.Sa dyslektycy i koniec.
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
Ribana, dyslektyk czy nie takiej rzeczy może sie nauczyć każdy nawet dyslektyk np. wAzU
 
Do góry