Życie po śmierci,

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tylko że po śmierci, nic nie czujesz, a więc wszystko jedno, gdzie cię pochowają.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
I tak nie ma żadnej różnicy czy śmierć była naturalna czy może zrobił to samobójca. Wszystkich nas czeka to samo - koniec.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Agato, to że ta bzdura przetrwała przez 2tys. lat to wciaż mnie dziwi, ale to świadczy tylko o głupocie dużego % mieszkańców tej planety. Cóż, polecam opowiadanie o 3 siostrach, znajdziesz je na racjonalista.pl. Gdybyś chciała przeczytać i nie mogła znaleźć to daj znać na PW, znajde Ci je gdyż racjonaliste odwiedzam codziennie i wiem co gdzie jest.

A o tym że Chrystus wciąż żyje to nie wiedziałem, myślałem że umarł na krzyżu :D.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Berials Berials Berials, dobrze wiesz, że cię szanuje i lubię, ale proszę cię nie obrażaj katolików. Rozumiem, że jest bardzo modne okazywanie ateizmu, pogaństwa i szatanizmu więc je okazuj jeśli ci są bliskie, ale nie obrażaj przy tym wiary chrześcijańskiej. Równie ja mogę zacząć na wszystkich nie wierzących zacząć wrzucać, że są słabi i leniwi, bo obrali łatwizne czyli stwierdzenie, że Bóg nie istnieje.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Badlik, dlaczego nie możemy krytykować katolicyzmu?
Przecież od tego jest forum.
Chyba że istnieją jakieś tematy tabu.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kazdy ma swoje zdanie od tego jest forum :)
dlamnie zycia po smierci niema...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Badlik, po pierwsze jestem ateistą od dobrych kilku lat, wtedy nie było na to mody, zrobiłem to z wyboru, po drugie szatanistą nie jestem, nie byłem i obym nie został, jestem Satanistą co również obecnie nie jest modne, po trzecie sam często na tym forum byłem obrażany, mniej lub bardziej wulgarnie i nie widze powodu by nie rzucić kamienia jeśli we mnie kamienie sa rzucane i wreszcie po czwarte już chyba, niestety jak każdy człowiek miewam humory, ostatnio mam je często z powodów zdrowotnych więc niech Cie to nie dziwi, że raz pisze bluzgi, a drugi raz pisze filozofie i teologie - w zależności od poziomu bólu głowy.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Badlik, dlaczego nie możemy krytykować katolicyzmu?
Przecież od tego jest forum.
Chyba że istnieją jakieś tematy tabu.

Krytykować możecie! Ale nie obrażajcie! Berials napisał:

Agato, to że ta bzdura przetrwała przez 2tys. lat to wciaż mnie dziwi, ale to świadczy tylko o głupocie dużego % mieszkańców tej planety.

Mnie to osobiście dotknęło. Czyli jestem głupi tak? To nie jest krytykowanie tylko obrażanie.
Berials chyba ja cię nie obrażałem nigdy. Aha i ja wcale nie pisałem, że jesteś szatanistą. Po prostu wyliczyłem wszystkie rzeczy, które mi się kojarzą jako przeciwności katolicyzmu. Tym postem kończe OT.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ty kończysz OT ale ja nie koniecznie :D.

Jako przeciwności katolicyzmu wystarczyło napisać słowo: herezje.

Cóż, różni ludzie różnie odbierają krytyke.

Na tym też kończe OT.
 

Aagata

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Odeonie, ja na przykład nie chce być pochowana na kościach moich przodków, więc narazie nie jest mi wszystko jedno. Chodzi o to, że jeżeli po smierci nie ma nic, to my po prostu umrzemy i nic z nas nie zostanie. Takie troche dziwne mi się to wydaje.

To, że Chrystus zyje napisałam w przenośni (to taki środek stylistyczny), bo On żyje w sercach - jak to było - dużego % mieszkańców tej planety. Daj mi, prosze, adresik na te 3 siostry, bo ja tam w życiu nie byłam. Skoro jestem taka smieszna to może to mi pomoże zrozumieć Twój punkt widzenia.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Agato, udowodnij mi, że Bóg istnieje.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kszaczek, mrowie dowodów na nieistnienie boga jest na stronce www.ateista.pl
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Ehhh wy chyba nigdy nie zrozumiecie. Nie da się udowodnić istnienia Boga! Na tym polega wiara, pisze to już chyba setny raz! Dlatego wiara jest drogą dla osób wytrwałych. Ateisa ma dowody, że Bóg nie istnieje, a katolik ma tylko wiare i dlatego jest to trudniejsza droga. I kurdę znowu zaczyna się OT :/
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
OT jest na tym forum rzeczą normalną :p.

A łączać OT dot. istnienia boga i tematu życia po śmierci dochodzimy do konkluzji że wszystkiego dowiemy się właśnie po śmierci :D.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Z tym że musiałby jeszcze szybko zmartwychwstać aby nam o tym opowiedzieć :D.
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:p czytalem berials ... to są dowody takie same jak przedstawi przeciwna strona. Oni popra to cudami itd itp ......... albo wierzysz albo nie
ja nie neguje istnienia boga, bogow , życia po śmierci. ja neguje religie! ktora ohgranicza nasz rozwoj umyslowy. każe nam rozgraniczać wszystko dookoła. nie pozwala dostrzec odcieni szarości ... tylko białe lub czarne.
 
Do góry