Zycie Jest ...:/

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jak mam chwilowego doła to myśle sobie "o nie! a właśnie że sie nie dam! zrobie dołowi na złość i będę szczęśliwa!!! HA!!!" :D pojęcia nie macie jak działa!!! :D

dobre :eek:k: :D tylko tego nie robisz dołkowi na złość tylko chyba sobie :p ale ile razy człowiek to robi w życiu ^^
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Czasami jest, to prawda...
Ale nawet w tych najbardziej ciężkich chwilach trzeba je docenić.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie prawda ! Życie jest wspaniale ! Dlaczego ma niby byc do :cenzura: ? To tylko zalezy od nas jak bedziemy je kszaltowac, od nas zalezy jak bedziemy zyc. I czy damy sie tym dolom, klamstwom, nienawisci tez zalezy tylko i wylacznie od nas. Trzeba byc twardkiem a nie mietkim :D Zycie ejst wspaniale, prszynajmniej moje ;) Zawsze gdy mam dola i gdy jestem smutna probuje znalesc rzeczy dla ktorych potrafie byc szczesliwa i to pomaga. Trzeba sie cieszyc tym co sie ma, a nie martwic sie tym czego sie nie ma...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Życię bywa piękne ale bywa też kruche...
Dlatego warto Carpe Diem...
W życiu piękne są tylko chwile...do których warto wracać
gdy jest źle...
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Jak dla mnie życia mogłoby nie być... zawsze coś idzie nie tak... i zawsze ze wszystkim jest źle... i nie jest tak że mi sie tam wydaje i że wystarczy o czyms miłm pomyśleć... bo to wraca... <_< życie jest do kitu...
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 23

Venom

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL
W życiu bywają chwile złe i chwile dobre! żyje się częściej dla tych dobrych bo przeciez zawsze nastąpią! :)
Czasami też mi brak chęci do zycia no ale cóż żyję dalej z myślą na lepsze jutro! :D
No a kto powiedział że życie jest proste!
Życie to droga z wieloma zakrętami i nigdy nie wiadomo co za zakrętem się kryje! :niepewny:
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
gdyby w naszym życiu nie było smutnych, złych chwil nie umielibyśmy docenić szczęśliwych chwil życia. Jak sie zastanowimy głębiej to przekonamy się że sami jesteśmy winni większości złych zdarzeń naszego życia.
Trzeba umieć sie cieszyć z małych rzeczy w tedy te wielkie będą niezwykłe ;)
Ja uważam że życie jest wspaniałe!!
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Zycie jest wspaniała i ciesze się ze ja zyje.... choć sa spadki i wzloty w mym zyciu jak to w kazym bywa. u jednych jest lepiej i innych gorzej ale trzeba być dobrej mysli a wszytsko sie ułozy :D:D
 
Do góry