Zwolnienie z WFu

Status
Zamknięty.

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Porazdzie mi jak moge sobie zalatwic zwolnienie z WFu zeby nie musial bym na nim cwiczyc (mam swoje problemy i ktorych nie napisze tutaj wiec prosze o rade co moge zrobic zeby takowe zwolnienie uzyskac)
 

mk_europe

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
174
Punkty reakcji
0
Miasto
-
Nie wiem jakie masz problemy, ale najlepiej udaj się do lekarza (inaczej zwolnienia nie załatwisz - musi być wypisane przez lekarza). Nawet jeśli ten problem to błahostka - powinieneś dostać zwolnienie. Czasami te błahostki w rzeczywistości są dużym problemem, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę (np. nauczyciele od wfu :p). Sama mam zwolnienie z wfu ( już od dwóch lat nie ćwiczę) niby z powodu błahostki, ale gdybym ćwiczyła pewnie miałabym gorsze oceny z niektórych ćwiczen z powodu tej 'błahostki'. Życze powodzenia w załatwieniu zwolnienia z wf. ;)
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
Porazdzie mi jak moge sobie zalatwic zwolnienie z WFu zeby nie musial bym na nim cwiczyc (mam swoje problemy i ktorych nie napisze tutaj wiec prosze o rade co moge zrobic zeby takowe zwolnienie uzyskac)
u nas w szkole pisza sobie sami zwolnienia o byle co np. katar :lol:
i facet od wf im przyjmuje...
ja osobiscie miałam zwolnienie na rok <_< <choroba coś z kolanem>
i o wiele wolałabym ćwiczyć...
 

mk_europe

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
174
Punkty reakcji
0
Miasto
-
u nas w szkole pisza sobie sami zwolnienia o byle co np. katar :lol:
i facet od wf im przyjmuje...
ja osobiscie miałam zwolnienie na rok <_< <choroba coś z kolanem>
i o wiele wolałabym ćwiczyć...

U mnie w szkole jest to samo. Wypisują sobie sami zwolnienia z wfu np.: z powodu złego samopoczucia czy z powodu przeziębienia.
No i facet to przyjmuje, ale straszy, że obniży ocenę na koniec roku, ale wszyscy mają go gdzieś. Jeśli chodzi o stałe zwolnienia - np. na jeden semestr czy cały rok to można tylko u lekarza załatwić. Rodzic może ewentualnie wypisać zwolnienie - ale max na 2 tyg.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
ych, ja miałam od lekarza ortopedy dwa razy, teraz mam miesięczne od dentysty-chirurga, po zabiegu. wystarczy przejść się do lekarza, powiedzieć co i jak i poprosić o zwolnienie. ;}}} ^_^
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
idzisz do lekasza mowisz wprost o co chodzi mowisz ze nic twojej decyzji nie zmieni i cy mozesz na niego liczyc, zazwcaj sie zgadzaja znam z 5 takich przypadkow kazdy udany :)
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
No wlasnie ja chce takie zwolnienie zebym nie musial cwiczyc w ogogle bo jak narazie to ja i tak nie cwicze a potem zawsze na koniec roku musze poprawiac 1 z wfu ale teraz to juz sie nie udaje i mam juz dosc tego p*** od nauczyciela wiec chce sobie zalatwic zwolnienie pozatym ja nizbyt jestem zdolny poz wzgledem kondycji do cwiczenia na wfie no i jeszcze jest jedna zecz, wiec poradzcie do jakiego lekaza mam isc i co mam mu powiedziec zeby na bank zalatwic te zwolnienie ???


PS: Mozna dostac zwolnienie jak sie ma bardzo duzo duzych rozstepow ??
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
przeczytaj jeszce raz co napisałem zrob to i mas zwolnienie z wfu na caly rok
no wlasnie ja niewiem co ja mu mam powiedziec otyly bedzie widzial ze jestem, moge mu powiedziec o rozstepach i co jeszcze jedynie to ze niechce cwiczyc bo mam slaba jak cholera kondycje i w ogogle niechce cwiczyc na WFie, watpie ze na taka spiewke ktora teraz napisalem dostane jakiekolwiek zwolnienie + niewiem do jakiego lekaza mam isc dlatego pytam do jakiego i co mu dokladnie powiedziec zebym to dostal.
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
idż do lekarza
nie bede powtarzal tego samego pytania jeszcze raz. Raz juz bylem u lekaza bo potrzebowalem zaswiadczenie do szkoly ze moge sie uczyc w danym zawodzie i wtedy zapytalem czy byloby zwolnienie na te rozstepy to mi odpowiedziala ze nie i ze na WFie trzeba cwiczyc na kazdym dlatego pytam

1. Do jakiego lekaza (nie powtarzajcie ciagle idz do lekaza idz do lekaza bo niewiem do jakiego mam isc >.>), i
2. I co ja mu dokladnie powiedziec slowo w slowo bo ja tego ni cholere niewiem a musze to na bank zalatwic.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
nie wiem :)
ja miałam zwolnienie na 4 lata...
nic fajnego...
w tym roku wróciłam na wf z oceną bardzo dobrą skończyłam ten rok :p
może idź prywatnie do lekarza? :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jak mamy Ci powiedziec do którego lekarza się udać, skoro nie chcesz powiedziec, jakie sa powody, abys nie cwiczyl? <_<
jezeli nie wiem, wstydzisz sie czy cos, to zrob tak, jak radzi Karolina_ , pojdz do lekarza pierwszego kontaktu.
Co do tych rozstepow, to co ma piernik do wiatraka?Niby czemu miałbys przez nie nie cwiczyc?
Ja dostałam teraz zwolnienie, z powodu chorych kolan i wcale nie jestem zadowolona :/
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Tak wyszlo ze powody podalem troche pozniej, roztepy (brzuch, pod kolanami, na rekach), bardzo zla kondycja wrecz uniemozliwiajaca mi wykonanie wiekszosci cwiczen (poprostu ich niezrobie np podciagniecie sie na samych rakach na tej takiej belce w powietrzu, niezrobie zadnej pompki bo mam za slabe rece, przewrotow itd.), niechce cwiczyc na wfie (i tez nigdy nie cwiczylem (no moze cwiczylem pare razy w 1 klasie podswowoki a potem to juz nigdy)) kiedy np pobiegam doslownie minute zaczynam dyszec fest dyszec a jazeli bardzo szybko gdzies biegne to czasem boli mnie w klatce (szczegolnie jak sie nawdycham zimnego powietrza), otyłość, no i przez to ze jestem otyly po chwilce cwiczen jestem zlany potem (choc na szczescie niewyglada az tak bardzie widac to po brzuchu i udach ale na szczescie nie wygladam jak beczke >.>) i na koncu dochodzi wstydliwosc poprostu nie chce cwiczyc na WFie,
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Idź do lekarza pierwszego kontaktu i w zależności od tego czy jest :wyrozumiały" albo walisz prosto z mostu o co Ci chodzi, albo mówisz że masz jakieś problemy z kręgośłupem, astmę czy coś.
 

iRule

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
A nie pomyślałeś o tym żeby sie wziasc za siebie?
Chyba najwyzszy czas..

Wnioskuje ze nie masz zadnych problemow zdrowotnych bo wtedy bez problemu lekarz wypisalby ci zwolnienie
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
A nie pomyślałeś o tym żeby sie wziasc za siebie?
Chyba najwyzszy czas..

Wnioskuje ze nie masz zadnych problemow zdrowotnych bo wtedy bez problemu lekarz wypisalby ci zwolnienie
wiedzialem ze ktos to moze napisac, otoz nie z wfem juz prubowalem i nie umiem tego przelamac a i teraz niechce mam wieksze zmartwienia zamiast cwiczyc na tym WFie juz wole zrobic cos innego znacznie pozyteczniejszego, a jakiestam problemy moze i sa moze niema ale napewno jestem slaby jesli chodzi o kondycje bo niecicze od 1 klasy podstawowki a w takowej bylem jak mialem 7 lat wiec troche czasu minelo zwazywszy ze mam teraz 19 lat no i zadnych cwiczen w domu nie robie, no i raczej z domu tez zadko wychodze, wiec ominmy juz ten temat pt "A nie pomyślałeś o tym żeby sie wziasc za siebie?" ;) mnie tylko chodzi o te zwolnienie bo na sama mysl o WFie juz juz mnie strach bierze >.>
 
Status
Zamknięty.
Do góry