Zwiększanie libido powiększanie penisa

Moland

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Aplikuje sobie tabletki ziołowe o nazwie vigrx plus i naprawdę polecam mezczyznom w takiej sytuacji jak ja czyli z problemem osiągnięcia pełnego, jędrnego, sztywnego członka podczas wzwodu. Po 3 miesiącach stosowania widze olbrzymia róznice w moim popędzie seksualnym i w jakosci wzwodu penisa.
podaje strony dla potencjalnych zainteresowanych:
http://www.vigrxplus-eu.com/pl/ albo
http://pl.wrpills.com/
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie radzę brać takich wynalazków. Problemy seksualne każdorazowo wymagają konsultacji ze specjalistą (seksualogiem). Rynek suplementów diety jest praktycznie niekontrolowany w Polsce, i są to środki traktowane jako zwykłe artykuły spożywcze. Pół biedy jak robią ludzi w balona. Gorzej jak stare dziadki na skutek erekcji dostają zawału serca. Już tak się okazało i pewien słynny suplement trzeba było szybko jakoś wycofać z rynku.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Popieram totenti, to co pomogło jednej osobie niekoniecznie może pomóc drugiej, a może nawet zaszkodzić.
Przede wszystkim konsultacja lekarska, można zapytać specjalisty o konkretny środek.

Co do powiększenia penisa, lepiej nie pisać takich rzeczy bo to nie jest niestety możliwe od przyjmowania tabletek
 

Moland

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
nikt nie mowi ze nie trzeba sie w pewnych przypadkach skonsultowac z lekarzem. jednak vigrx plus jest naturalnym produktem i nie jest niebezpieczny tak jak twierdzi nowicjusz , który jak nazwa wskazuje pewnie nie m apojecia o czym mowi albo bywalec" , który jest doradca marki ktora chce sprzedac
ja i przynajmniej dwoch moich znajomych stosujemy vigrx plus. efekty sa widoczne lepszy wzwod, penis wyglada na wiekszego wieksze poządanie seksualne.

To samo na twierdza na http://pl.wrpills.com/
Wiec jesli sie chcecie wypowiadac to sami przetestujcie produk, Ja to zrobilem wiec moge b mam doswiadczenie
 

Helk

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie radzę brać takich wynalazków. Problemy seksualne każdorazowo wymagają konsultacji ze specjalistą (seksualogiem). Rynek suplementów diety jest praktycznie niekontrolowany w Polsce, i są to środki traktowane jako zwykłe artykuły spożywcze. Pół biedy jak robią ludzi w balona. Gorzej jak stare dziadki na skutek erekcji dostają zawału serca. Już tak się okazało i pewien słynny suplement trzeba było szybko jakoś wycofać z rynku.

Dlaczego osoby które nigdy zapewnie nie stosowały takch suplementów jak np. wspomniany vigrx plus wydaja negatywne opinie. znam osobe która nie załowała tego zakupu. czemu wiec niektórzy wydaja opinie na podstawie niesprawdzonych faktów
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
nikt nie mowi ze nie trzeba sie w pewnych przypadkach skonsultowac z lekarzem. jednak vigrx plus jest naturalnym produktem i nie jest niebezpieczny tak jak twierdzi nowicjusz , który jak nazwa wskazuje pewnie nie m apojecia o czym mowi albo bywalec" , który jest doradca marki ktora chce sprzedac
ja i przynajmniej dwoch moich znajomych stosujemy vigrx plus. efekty sa widoczne lepszy wzwod, penis wyglada na wiekszego wieksze poządanie seksualne.

To samo na twierdza na http://pl.wrpills.com/
Wiec jesli sie chcecie wypowiadac to sami przetestujcie produk, Ja to zrobilem wiec moge b mam doswiadczenie
Przeczytaj choć 1% procent książek na ten temat to zmienisz zdanie. Mężczyźni mają bzika na punkcie swojej męskości, przez co łatwo wcisnąć im trefny towar. Jak zdobędziesz odpowiednią wiedzę na te tematy, to będziemy mogli porozmawiać.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
nikt nie mowi ze nie trzeba sie w pewnych przypadkach skonsultowac z lekarzem. jednak vigrx plus jest naturalnym produktem i nie jest niebezpieczny tak jak twierdzi nowicjusz , który jak nazwa wskazuje pewnie nie m apojecia o czym mowi albo bywalec" , który jest doradca marki ktora chce sprzedac
ja i przynajmniej dwoch moich znajomych stosujemy vigrx plus. efekty sa widoczne lepszy wzwod, penis wyglada na wiekszego wieksze poządanie seksualne.

To samo na twierdza na http://pl.wrpills.com/
Wiec jesli sie chcecie wypowiadac to sami przetestujcie produk, Ja to zrobilem wiec moge b mam doswiadczenie

Mój nick to nie "Bywalec" tylko "Doradca_Liderin".
Moim zadaniem jest doradzanie mężczyznom w problemach z życiem seksualnym, a nie polecanie środków. Mogę opowiedzieć o działaniu tabletek Liderin, ewentualnie zasugerować dyskusję z lekarzem na temat tego środka, ale nie mogę go polecić konkretnej osobie po przeczytaniu jej wpisu w Internecie, ponieważ może to być szkodliwe. Mimo, iż także sa to tabletki oparte na składnikach naturalnych.
Świetnie, że Tobie ten środek pomógł jednak każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji.

Dlaczego osoby które nigdy zapewnie nie stosowały takch suplementów jak np. wspomniany vigrx plus wydaja negatywne opinie. znam osobe która nie załowała tego zakupu. czemu wiec niektórzy wydaja opinie na podstawie niesprawdzonych faktów

Właśnie z tego powodu, że rynek suplementów jest niekontrolowany w Polsce. Laikowi trudno stwierdzić czy dane składniki (nawet jeśli są pochodzenia naturalnego) nie wywołają u niego skutków ubocznych.
 

Moland

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Napisano 09 kwiecień 2011 - 12:20

Wyświetl postUżytkownik Moland dnia 07 kwiecień 2011 - 12:31 napisał
nikt nie mowi ze nie trzeba sie w pewnych przypadkach skonsultowac z lekarzem. jednak vigrx plus jest naturalnym produktem i nie jest niebezpieczny tak jak twierdzi nowicjusz , który jak nazwa wskazuje pewnie nie m apojecia o czym mowi albo bywalec" , który jest doradca marki ktora chce sprzedac
ja i przynajmniej dwoch moich znajomych stosujemy vigrx plus. efekty sa widoczne lepszy wzwod, penis wyglada na wiekszego wieksze poządanie seksualne.

To samo na twierdza na http://pl.wrpills.com/
Wiec jesli sie chcecie wypowiadac to sami przetestujcie produk, Ja to zrobilem wiec moge b mam doswiadczenie


Mój nick to nie "Bywalec" tylko "Doradca_Liderin".
Moim zadaniem jest doradzanie mężczyznom w problemach z życiem seksualnym, a nie polecanie środków. Mogę opowiedzieć o działaniu tabletek Liderin, ewentualnie zasugerować dyskusję z lekarzem na temat tego środka, ale nie mogę go polecić konkretnej osobie po przeczytaniu jej wpisu w Internecie, ponieważ może to być szkodliwe. Mimo, iż także sa to tabletki oparte na składnikach naturalnych.
Świetnie, że Tobie ten środek pomógł jednak każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji.

Wyświetl postUżytkownik Helk dnia 08 kwiecień 2011 - 18:29 napisał
Dlaczego osoby które nigdy zapewnie nie stosowały takch suplementów jak np. wspomniany vigrx plus wydaja negatywne opinie. znam osobe która nie załowała tego zakupu. czemu wiec niektórzy wydaja opinie na podstawie niesprawdzonych faktów


Właśnie z tego powodu, że rynek suplementów jest niekontrolowany w Polsce. Laikowi trudno stwierdzić czy dane składniki (nawet jeśli są pochodzenia naturalnego) nie wywołają u niego skutków ubocznych.



przepraszam za zle wpisanie nicka

ja tez moge powiedziec ze sugeruje z tym, ze wiem ze uzyskane efekty za pomocą vigrx plus są do osiągnięcia, bo i ja to stwierdziłem i znam osoby. Do totenti: moge przeczytac 100% ksiazek a doswiadczenia i tak nic nie zastapi. Nie twierdze, ze trzeba stosowac bez myslnie kazdy ma swoj rozum. Strona vigrx plus mimo, ze produkt jest na bazie ziół zaleca konsultacje z lekarzem zwlaszcza tym z problemami nadcisnieniowymi. Dysfunkcje erekcyjne to nie tylko bzik meski to tez potrzeba czesto. Mysle, ze mozna byc sceptycznym w stosunku do produktów typu Vigrx plus ale nie powinno sie w czambul krytykowac jesli sie nie sprawdzilo na sobie powtarzam to jeszcze raz. taka krytyka jest bezpodstawna
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Po przeczytaniu wątku widzę, że jeszcze nikt nie skrytykował środka, a jedynie zasugerował, żeby nie brać tego typu leków bez porady lekarskiej tylko po zobaczeniu kilku wpisów na forum.
Powodzenia w kuracji.
 

Moland

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Vigrx Plus jest skuteczny i z tego powodu brak kryrtycznych uwag. Nie założyłes takiej wersji?
 

faust1611

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie zażywam tabletek, bo nie mam pewności jak zareaguje mój organizm (zażywam leki). Natomiast z powodzeniem stosuję intim-max. Jest niedrogi a działa tak samo, to znaczy jest efekt, a to najważniejsze. Ponieważ erekcja jest pełna,ew3 to i penis automatycznie staje się większy.
 

Moland

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie zażywam tabletek, bo nie mam pewności jak zareaguje mój organizm (zażywam leki). Natomiast z powodzeniem stosuję intim-max. Jest niedrogi a działa tak samo, to znaczy jest efekt, a to najważniejsze. Ponieważ erekcja jest pełna,ew3 to i penis automatycznie staje się większy.

Jasne! nie masz pewnosci jak zareaguje twój organizm VigRX Plus bedacy produktem ziolowym i natrualnym ale lekarstwa sa ok? "niedrogi" to rzecz wzgledna ale jesli prawie "za darmo" to nie ma chooya we wsi, zeby by skuteczny. nikt nie sprzedaje swietnych i unikalnych rozwiazan jak np. vigrx plus za grosze

zrób sobie extra sex
:) :) :)

extra sex bez ladnego sztywnego fiutka nie wyjdzie :) :)
 
S

Sumik777

Guest
Gdzieś czytałem że sport np. bieganie pomaga w takich problemach, ma to związek z krążeniem krwi. ;)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
a tam zaraz pigułki trzeba jakoś pracować nad sobą a nie iść na łatwiznę, szkolić się, no chyba że masz 70 lat to rozumiem :)
 
Do góry