Zwiedzać Polskę

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
ja uważam, że w Polsce jest naprawdę wiele pieknych zamków i pałaców które warto zwiedzić a o których istnieniu nawet nie wiemy , bo najlepiej narzekać , że w Polsce nic ciekawego nie ma do zobaczenia , a tak naprawdę to bardzo wiele ciekawych i interesujących miejsc jest koło nas, tutaj jest cała lista ciekawy zamków do zwiedzania http://www.nextur.pl/results/6/historyczne
 

DarkDrako

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Wielu Polaków ma nie najlepszą opinię o naszym kraju z samej zasady... a są setki przykładów miejsc w których można się zakochać :) wystarczy się zastanowić dlaczego tak wielu Niemców przyjeżdża do Polski choć nie mamy ciepłego klimatu. Szlak Orlich Gniazd to też jeden z takich przykładów :)
 

mateusz11111

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
W Pszczynie można zwiedzić piękny zamek , wybrać się do paru wejść do zagrody żubrów :)
 

Misiasta

Zbanowany
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie wiem skąd, ale słyszałam o Zawoi jako miłym miejscu gdzie organizuje się kolonie.

A wracając do zwykłych wycieczek i żubrów o których pisał Mateusz11111 to wydaje mi się że lepiej pojechać do samej Białowieży i zobaczyć je w naturalnym środowisku ;)
 
M

magiczna

Guest
Moim zdaniem miejscem które powinien każdy choć raz odwiedzić jest Puszcza Białowieska - jest to symbol nieskażonej jeszcze przyrody, oby jak najdłużej
 

bellonna

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
A znacie jakieś ciekawe zakątki w wojewodztwie łódzkim? chcialabym poznac jakies miejsca do wyprawy z dzieciakami :)
 

Kaszka-malina

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zapraszam do mojego miasta Łęczycy :D wyprawa na zamek jest dobrą opcją na wycieczkę z dziećmi. Jest to mój typ na super spędzony weekendowy dzień :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ja też stawiam na Puszczę Białowieską, jest to przepiękne miejsce, cisza, spokój, cudne krajobrazy, mnóstwo pięknej zieleni.... warto tam się przejechać.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
O tak mamy tutaj u siebie od groma różnych ciekawych miejsc, począwszy od zamków, pałacyków szlacheckich, kończąc na cudach natury. Bieszczady to ciekawe miejsce na wakacje dla osób lubiących przyrodę, można też pozwiedzać Polskie miasta: Torun, Wrocław, Kraków. Napewno nie dla się w naszym kraju nudzić, wystarczy dobrze poszukać a coś się ciekawego znajdzie.
 

stlatan

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Puszcza Białowieska to bardzo ciekawe miejsce. Byłem tam tylko raz, ale chętnie bym wrócił...
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
A znasz coś na Dolnym Śląsku ? ., co warto zobaczyć. Jak wszytski się ułoży to właśnie tam się wybiore jeszcze w te wakacje lub wrześnień
 

DarkDrako

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Od tego zaczołem ten temat :) Tychy jak najbardziej polecam, nawet prezentacja o historii browaru była ciekawie przedstawiona :) każdy kto lubi piwo, powinien choć raz odwiedzić jakiś browar, np. właśnie z Aven Travel. Fajnym pomysłem może być też objazd po wszystkich, które oferują możliwość zwiedzania :)
 

kubab1

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Polecam wyprawę w bieszczady do najdzikszych miejsc w naszym kraju
 
J

jadwinia

Guest
A ja bym chciała wybrać się do SPA, do Głęboczka. Można tam całymi dniami leniuchować i relaksować się w zabiegach z winoterapii lub uprawiać sporty na łonie natury z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu :)
 

aksamitny100

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Myślę że warto odwiedzić Kraków, Poznań, Warszawę, Przemyśl i Gdynię. Fajne miejsca, dużo ciekawych miejsc, muzeów.
 

jarko7

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Wawa
Niedaleko Browary w Tychach jest fajny zameczek w Będzienie. Znajduje się on przy głównej trasie z Katowic do Częstochowy więc warto się zatrzymać, zwłaszcza że jest też tam fajna knajpka z dobrym jedzeniem i browarem :)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Moim zdaniem jest wiele ciekawych i godnych uwagi miejsc w naszym kraju,które warto odwiedzić,włączajac w to rzecz jasna kluczowe miasta jak Kraków,Wrocław, Warszawa czy Gdańsk. Zachęcam także do tego aby aktywnie spędzać czas wolny badajac np neiznane szlaki i tereny małopolski. To bardzo fajna opcja.
 

Boczek952

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cześć wam wszystkim :) Jestem typem podróżnika który chce wszytsko zobaczyc za jednym zamachem. No niestety, tak sie nie da. W tym roku wybralem sie na Mazury i jestem mega zadowolony. Przed wyjazdem koleżanka mojej dziewczyny poleciła nam pewną aplikację, wiec i ja sie nia z wami podziele.Aplikacja mobilna na telefon nazywa się AudioTrip, polega ona na udostepnianiu audioprzewodników które wyznaczają trase. Nastepnie wasz telefon oprowadza was po poszczególnych punktach trasy i opowiada o nich. Wasz własny przewodnik. Gdyby nie ta aplikacja nie zwiedziłbym Mazur tak jak to Sobie wymarzyłem. Na prawde polecam i pozdrwiam :) Wrzucam jescze linka, tam możecie zapoznać się z aplikacja bardziej szczegółowo.
audiotrip.org/pl
 
Do góry