Związek

redzionko

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Nurtuje mnie ostatnio taka sytuacja, jak:

Jest mężczyzną z kobietą, są parą.
Pewnego razu nocuje u mężczyzny inna kobieta, w tym samym łóżku, lecz do niczego nie dochodzi.

Jest to uważane za zdradę ?
Jak powinna zareagować kobieta ?

Jakakolwiek interpretacja tej historii mile widziana ;)

Pozdrawiam.
 

vipsoke

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Starachowice
Moje zdanie jest takie że zależy to od postawionych sobie warunków.Jeżeli uważają że to zdrada to mają do tego prawo.Dla każdego człowieka zdrada może być interpretowana inaczej.Np. Dla mnie zdradą by ta sytuacja nie była ale..No właśnie jest pewne ale gdyby tak stało się w moim związku, że moja kobieta spała (tylko spała) z innym mężczyzną byłbym co najmniej wkur...... Identycznie byłoby w odwrotnej sytuacji.Ale jeszcze raz powtórzę interpretacja zdrady zależny od tego jakie para postawiła sobie warunki jeśli to dla nich nic to ok... :]
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
moim zdaniem to jest bezsensowne prowokowanie dwuznacznych sytuacji i coś w rodzaju zbyt daleko idącej próby wzbudzenia zazdrości i wątpliwości w tej drugiej osobie. czy jest to uważane za zdradę i jak powinna zareagować kobieta - nie wiem, to zależy od konkretnych ludzi.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
jeśli nic między nimi nie doszło i spała akurat w jednym łóżku bo jedno tylko było i nic ich nie łączy to nie ma co siać paniki. takie moje zdnaie :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Sama nie wiem...jak tak na "zimno" patrzę na taki problem, to chyba bym powiedziała, że o niczym strasznym to nie świadczy, ale gdybym zobaczyła swojego Faceta w łóżku z inna kobietą... Mhmmm... Nie wiem czy uwierzyłabym, że to tylko tak, pod jedną kołderką....
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
OJjjjjjjj na pewno bym się poczuła co niemal dziwnie.........
raczej wolałabym unikać takich sytuacji.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ale z jakiej racji śpią w tym samym łóżku? ja była bym zła.
sam fakt spania innej dziewczyny w jego domu by mnie mocno zaniepokoił a w jednym łóżku to już przegięcie.
 

girl1867

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
nie naleze do bardzo zazdrosnych dziewczyn natomiast fakt ze moj chlopak spał w jednym lozku z inna dziewczyna ot tak po prostu to było by dziwne i mogłabym sie zdenerwowac aczkolwiek w innych okolicznosciach np podczas imprezy gdzie w tym samym pokoju byliby inni ludzie to czemu by nie . Zreszta chłopak zawsze mogl spac na ziemi :p ładnie by sie mu poscieliło i bylby git :) , ja tak kiedys zrobiłam i nikt na tym nie ucierpiał :) a do tego nie miałam wtedy zadnego faceta . Dlatego moim zdaniem facet troche przesadził ...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ale bezsens. Po takich tematach tracę wiarę w ludzi.

BTW: zdrada = skok w bok, skok w bok = seks z osobą z poza związku.

Rozczarowany.

J.B
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
hehe to po co ona w tym łóżku tam sobie z nim miała by niby spać jeżeli do niczego nie dochodzi :p :D troszeczke bez sensu. No ale jeżeli to by był mój facet to ja już bym sie z nim policzyła za takie "tylko spanie"(bez figli) sobie.
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Jaa np nie pozwoliłabym na coś takiego, no bo sory, jestem z kimś, to nie po to, żeby ten ktoś spał z kimś innym.

Nie byłam w takiej sytuacji, alee w podobnych, to przeciez t ojest podłe po porstu. CHyba świadomy jest co kurcze robi...
 

redzionko

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Ale bezsens. Po takich tematach tracę wiarę w ludzi.
Nie wiem co masz do tematu bo konkretnie się nie wypowiedziałeś.
Co to zdrada ? wiem skok w bok, ALE tego tutaj nie było.
Zastanawiała mnie tylko reakcja ludzi.
I tak jak widzę jest dość dziwna typu "patrząc z boku to nic złego, ale jak by był to mój partner/partnerka i coś takiego uczynił/a pojawia się zazdrość i złość"
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Nie wiem co masz do tematu bo konkretnie się nie wypowiedziałeś.
Co to zdrada ? wiem skok w bok, ALE tego tutaj nie było.
Zastanawiała mnie tylko reakcja ludzi.
I tak jak widzę jest dość dziwna typu "patrząc z boku to nic złego, ale jak by był to mój partner/partnerka i coś takiego uczynił/a pojawia się zazdrość i złość"
redzionko nie przejmuj sie J.B on generalnie myśli że jest na tym forum najmądrzejszy i wiele rzeczy krytykuje. ;)
 

Ahtung

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Z jednej strony do niczego nie doszło z drugiej strony Zazdrość świadczy o miłości bo jakby nie kochała to by sprawę olała. Sam wiesz że do niczego nie doszło.
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
No cóż.. Jak dla mnie byłoby to BARDZO podejrzane.. Przecież ZAWSZE jest opcja, że PAN jako kulturalny mężczyzna każe tej pani spać w łóżku a sam kładzie się albo na podłodze albo na kanapie. Ale żeby w jednym łóżku? Nie jest to dla mnie zdrada, aczkolwiek jeżeli mój chłopak by mi tak uczynił wtedy nie dotknęłabym nawet palcem tego łóżka przez kilka dobre miesiące (w ramach akcji <foch> ) oraz natychmiastowo kazała wyprać tę pościel i nigdy nie używać jej, gdy chce spać ze mną. Naturalnie, sama jak już wspomniałam do tego łóżka nie weszłabym przez dłuuuuugi czas.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zależy od okoliczności, relacji tych ludzi itp.
Na pewno nie byłabym szczęśliwa gdyby mój facet spał z inną, zresztą na pewno męczyłaby mnie myśl, że coś jednak zaszło między nimi.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
A ja myślę, że mój facet nie spałby w łóżku z inną laską - chyba, że miałby wobec niej jakieś zamiary :p
A tak już serio - też myślę, że to kwestia porozumienia w związku.
Ja nie należę do histerycznych zazdrośnic, ale mój facet wie, że coś takiego by mnie zdenerwowało - zwłaszcza gdyby nie była to sytuacja bez wyjścia i mógłby spać, powiedzmy, w innym pokoju. A i on nie byłby zachwycony, gdybym ja spała w jednym łóżku z jakimś kolesiem.
Najlepiej unikać takich sytuacji i już.
A czy to zdrada? Oczywiście, że nie!
 

karusia2008

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
nie wierze absolutnie ze do niczego nie dochodzi!! po co w takim razie mieliby spac w jednym łozku??? nie ufalabym temu facetowi.... jesli to Twoj koles to uwazaj Kochanie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To naprawde dziwna sytuacja. Wiem,nie dotyczy mnie więc...powiedziałabym,że skoro do niczego nie doszło to nie zdrada. Aleee...zawsze jest ale. Przecież... Będąc z kimś w związku nie można robić "takich" rzeczy. Wiadomo, ja oczywiście że bym sie wkurzyła...oj i to bardzo.
 
Do góry