Związek Z Miłości Czy Może Czekać Na Miłość.....

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
hejka wszystkim :) Co byście wybrali: związek z chlopakiem którego kochacie i on kocha was,ale z świadomością że w przyszłości na bank będziecie mieć problemy bo różnicie się w pewnej kwestii czy może związek z chłopakiem do którego czujecie narazie tylko sympatie (ale może w najbliższym czasie to uczucie się zmieni) ale z świadomością że nie będzie tych problemow i nie będziecie musiały się o to bać?
 

tremolo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Najlepiej nie wiązać ani z tym, ani z tym. Może kiedyś pojawi się ktoś podobny pod wieloma względami a zarazem kochający i kochany. ;)
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
że w przyszłości na bank będziecie mieć problemy bo różnicie się w pewnej kwestii
jakiego rodzaju miałyby być te problemy?

zresztą wiadomo, że prędzej czy później wyląduje się z tym facetem którego się kocha i to z wzajemnością - przed uczuciem nie ma ucieczki
 

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Poprostu maja inne poglądy,w co innego wierzą-inna religia...i z tego powodu potem będą problemy,bo żadne z nich nie przejdzie na którąś ze stron....i co potem będą każde osobno robić większość,każdy poprostu swoje ma robic?bo to chyba troszkę bez sensu....
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
był taki odcinek "Rozmów w toku" o parach w których były dwa różne wyznania. i powiem Ci, że to były udane ma?żeństwa i zgodne. napewno taki związek wymaga więcej wyrozumiałości i zrozumienia ze strony partnerów ale to nie jest niemożliwe :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
A skąd wiesz od razu czy moglibyście mieć problemy ?
Jeśli się kochacie to raczej żadnych by nie było.
Związek z miłości najlepszy.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja bym wybrala opcje numer 2!!
mialam sytuacje taka jak wybor pierwszy- to nie zdaje w zyciu testu.. przekonalam sie bardzo doglebnie.prawdziwa milosc- to milosc bez kompromisu praktyczni- te dwie polowki sa dla siebie stwozone- a docieranie sie na sile nie zdaje egzaminu!! potem tylko zostaje bol- lepiej zbudowac cos od podstaw - wiem to bardzo dobrze. myslalam ze niebede tak kochac jak kochalam tamtego- teraz wiem- jaka bylam glupia! :)
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
z tego co napisaleś wydaje mi sie (jak sie myle to sporki) że ty na siłe chcesz mieć dziewczyne. jak nie wyjdzie z tą to niech będzie z tamtą...
Poczekaj chwile i zastanów sie nad tym z którą byłbyś szczęśliwy ja sądze ze z tą ci i ty i ona ciebie kocha. Miłość w związku jest najważniejsza
pozdro ;)
 
Do góry