Zwiazek W Kl Czy Nie

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
NIgdy nie miałam chłopaka w klasie bo nigdy nie chciałam. Dla mnie to chora akcja :/ Bo potem jak zerwiecie ze sobą [wiadomo, praktycznie żaden związek nie jest do końca życia tylko kiedyś musi nadejść ten koniec] to jeśli rozstaliście się w kłótni to potem w klasie by było beznadziejny klimat :[ Dlatego dla mnie to chory pomysł.
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
W mojej klasie jest jedna para- widzę, że dobrze im ze sobą,ale komentarze w klasie są, z tego powodu dochodzi między nimi do kłótni.. Heh, a mnie serce boli, bo mi sie ten chłopak tak bardzo podoba...co ja bym dała, żeby z nim być :( idę ryczeć :(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
szczerze powiem że nie za bardzo. Raz tak miałam byliśmy ze sobą prawie rok. I niestety nie wesoło sie skończyło bo przez reszte roku szkolnego musiałam na niego patrzeć i jak byliśmy razem w jakiejś grupie to dokagadać sie musieliśmy ( a nie chcieliśmy ). Tak sie zraziłam i wole mieć chłopaka spoza klasy.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja jestem w zwiazku w klasie juz 9 miesiecy ale prawda ze plotki sa nieprzyjemne np mnie posadzali o podwalanie sie do innej dziewczyn z klasy z ktora jak z kolezanka normalnie rozmawialem loooLL i wiele innych :cenzura:erelow
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam chlopaka z ktorym chodzilam do klasy. Moim zdaniem nie ma nic w tym zlego. Serce nie sluga ... :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ale czasami zwiazki w klasie potrafia zależć za skóre....
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
najgorzej jak kiedys zerwlismy bo musialam go codziennie widywac a to bolalo i nie dawalo zapomniec... No ale teraz znow jestesmy razem :)
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Czemu nie? :) Plotki są zawsze , tego nie unikniesz :). Ale czy nie jest fajnie , gdy możesz z nim odrabiać lekcje (o ile to możliwe :D ) , puszczać oczka na lekcji , chodzic na ogniska klasowe i być razem przez te całe lekcje (a ileż to godzin...)... Wypisz te negatywne i pozytywne aspekty i zobacz których więcej :). I spójrz: te negatywne nie dotyczą Twoich uczuć tylko opinii innych ;). Zrób ten eksperyment to zobaczysz czy warto :).
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Czemu nie? :) Plotki są zawsze , tego nie unikniesz :). Ale czy nie jest fajnie , gdy możesz z nim odrabiać lekcje (o ile to możliwe :D ) , puszczać oczka na lekcji , chodzic na ogniska klasowe i być razem przez te całe lekcje (a ileż to godzin...)... Wypisz te negatywne i pozytywne aspekty i zobacz których więcej :). I spójrz: te negatywne nie dotyczą Twoich uczuć tylko opinii innych ;). Zrób ten eksperyment to zobaczysz czy warto :).
ale sa tez negatywne ja wole np. czas w szkole spedzic z kumplami z klasy jakies jajca poodwalac a nie siedziec z dziewczyną bo to sie stae w koncu monotonne :/
 

bobson

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja miałem kumpla z ławki, który chodził z dziewczyną z klasy. no i wszystko było spoko, chodzili przez cały rok szkolny, pisali liściki, spędzali razem przerwy, on jej podpowiadał na sprawdzianach (właściwie my :D ). zaczęły się wakacje i dowiedziałem się niedawno, że ona z nim zerwała :/ także myślę, że z drugą połówką można żyć w jednej klasie (a jeśli naprawdę jest tą jedyną to nawet chodzenie do tej samej klasy może tylko wyjść na dobre :) a tym co ludzie gadają to ja osobiście się nigdy nie przejmuję i mi to zwisa i powiewa :D
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja bylam z chlopakiem z klasy 2 lata, teraz jestem z drugim tez z klasy, ale z tamtym duzo wskazuje ze sie zejde;p w sumie niczego nie zaluje, jedyne to tego ze jak zerwalismy z tym pierwszym musialam patrzec na niego jak nie chcialam, zapomniec nie moglam...;/ i nie moge...ale moze ebdzie dobrze i przetrwamy ostania klase??:) zobaczymy
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
To jest bez sensu dla mnie, po rozstaniu albo jakiejs kłotni nie byłoby przyjemnie, to chora sytuacja. a wogóle to dla mnei to bez sensu sie tak całymi dniami widywac, troche tez trzeba od siebie ochlonąć :D
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
eh...masz racjie, nawet zatesknic nie mozesz , bo wiesz ze nastepnego dnia spotkasz ta osobe...ale serce nie wybiera;) cezko jest, nawet nie wiem jak sie zachowac do bylego....mial ktos podobna sytuacjie?? a jak przetrwaliscie??
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja kiedys mialam ale to daaaaaaawno chlopaka w klasie i dosc szybko sie rozstalismy bo to naprawde nie mialo sensu Tyska89 nie chce cie zniechecac czy cos moze my po rpsotu bylismy wtedy dziecmi i tyle :p a wam sie ulozy ale mysle ze klasowe zwiazki nie sa na dluzej,a tak poza tym to u mojej sis w liceum jest wiele par klasowych i swietnie im sie uklada :) pozdroffka
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
nie jestem zwolenniczka zwiazkow w kalsie... jak jestesie razem to sa jakies glupie plotki i docinki a jak zerwiecie to atmosfera ze ja dziekuje...
 

miska1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
moim zdaniem zwiazek z chlopakiem z klasy nie jest zbyt fajny, po pierwsze zbyt czesto sie widujecie i mozecie sie soba znudzić. Po drugie to inne osoby z klasy, wszystko by wiedzieli o waszy zwiazku. Po trzecie to wszystko sie o sobie wie a niekiedy dobra jest hoc odrobina tajemniczosci
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
ale jesli sie kogos kocha....to chyba warto poswiecic sie dla milosci;D ale fakt..jest ciezko utrzymac taki zwiak, ale dobrze poznajesz ta osobe...np. w roznych sytuacjiach:)
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
Ja uważam że jednak uczucie jest najważniejse. Sama mam chłopaka z klasy od 8 miesięcy. Nie załuje.. a jeśli chodzi o znudzenie sie sobą bo przecież tyle sie razem przeżywa to w moim przypadku nie ma czegoś takiego. Bo jesteśmy z różnych miejscowości więc praktycznie widzimy się tylko i wyłącznie w szkole...a Plotki? Na swiecie zawsze były i zawsze będą. Nic się na to już nie poradzi...
 
Do góry