Związek na odległośc

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Problem polega na tym ze nie widzicie sie rok nastepny i problem polega na tym, że przez internet czlowieka nie poznasz do konca i problem polega na tym, że wirtual a real to dwie różne bajki, życze Wam aby wyobrazenia nie lezaly z dala od realnosci.

Zdarza się ale nie za często ;)

ile czasu sie widzieliscie w kraju, zanim wyjechalas, ile sie znacie ?

swoja droga on ma 19lat.. i POWAŻNE plany? :]
Myślę, że mam już o nim jakieś wyobrażenie, którego nie można nazwać wirtualnym. Spędziłam z nim już sporo czasu, jak na nasze warunki, od początku do tego dążyłam. Mam niezbyt miłe doświadczenia ze "związkiem" przez internet i chciałam, żeby to było całkiem inne, jak najbardziej realne. Miałam okazję sporo u niego pomieszkać, on u mnie. Najpierw w moim studenckim mieszkaniu, a na wakacjach w domu rodzinnym. Myślę, że to wszystko nie jest odarte z realności. Mamy na koncie naprawdę dużo przemiłych chwil, ale i mieliśmy okazję się nieraz posprzeczać. No cóż, bywam problemowa xD Ale uwielbiam się godzić ;D Poznaliśmy nawzajem swoje rodziny. Co więcej, nasi rodzice też się dziwnym trafem poznali, tak wyszło ;p
Znamy się od grudnia zeszłego roku, ale tak realnie to od stycznia.

Tak, ma poważne plany ;) Bo to odpowiedzialny chłopak jest! Póki co myśli o przenosinach%
 
Do góry