Związek idealny

Wiktor Matczyński

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
No właśnie.
Patrząc tak z boku, chcąc, czy nie, obserwuję różne pary. Naprawdę różne. Niektóre są ze sobą szczęśliwe, inne nie. I tak się zastanawiam, jak powinnien wyglądać idealny związek? Czy np. powinno się wysyłać do siebie mioliony smsów, co chwilę dzwonić, spotykać codziennie, czy pozwolić zatęsknić? Być dla drugiej osoby tajemnicą, czy otworzyć się przed nią całkowicie?
To tylko niektóre z pytań. Bo wiele ich jest.
Ale jak, według Was, powinien wyglądać związek, taki bez żadnych niepotrzebnych zgrzytów (bo cóż, kłotnia też czasami jest potrzebna...)?
Tylko tak, żeby nie zacząć mieć tej drugiej osoby dość, ale żeby była przy nas, gdy tego chcemy?
Da się tak?
Hm?
według mnie to fakt trzeba pozostawić troche tajemnicy cobyśmy byli bardziej interesujący dla drugiej strony Tak naprawde można zdradzić sie dopiero kiedy wiesz ż i drugiej stronie na tobie zależy czasami jest lepiej poczekać niż spalić sie na początku.Mam kogoś takiego ale czekam na odpowiedż z jej strony a reszte sie zobaczy czas pokaże
 

Lyann

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Według mnie idealny związek nie istnieje... ale za to istnieje w naszych myślach co powoduje, że dążymy do naszego ideału - metodą prób i błędów. To można nazwać idealnym związekiem czyli samą próbę dążenia. I przede wszystkich taki związek nie powinien być budowany na kłamstwie oraz wypadałoby by każdy w związku chciał dążyć do ideału - nie koniecznie z pozytywnymi skutkami, w końcu uczymy się na błędach :)
 
Do góry