zwiazek doskonaly

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
no wlasnie,kolejny filozoficzny temat :D
wiem, ze takiego tak naprawde nie ma :p
ale jak powinno takie cus wygladac?
:papa:
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
A czy jest w ogóle odpowiedź na to pytanie? Dla każdego inaczej :)
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie ma idealnych ludzi, a więc nie może być idealnych związków. Lepiej nie pytac jak takie cus miałoby wyglądać bo po co sobie głowe głupotami zawracać? jeszcze się przestarszysz;)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Zbliżony do ideału byłby taki, że ludzie się dobrze dogadują, znają sztukę kompromisu i ją stosują, szanują się wzajemnie oraz umieją podrzymywać swoje uczucie mimo ubiegu lat :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
idealny związek składa się z idealnej kobiety i idealnego mężczyzny. a jak wszyscy wiedzą, takowi ludzie nie istnieją. :p
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ja myśle ze idealne zwiazki istnieja tylko trzeba znalezc ta jedyna osobe i nie ma zadnego schematu na "idealny zwiazek" to kazdy przezywa inaczej
 

AngelAnn

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Miasto
Prosto z serca
Związek doskonały... to taki, w którym zdajesz sobie sprawe, ze nie ma takich związków:] Każdy ma zalety i wady, które i tez kochamy :] Związek doskonały to taki w którym znasz swoja druga polowke i potrafisz wymienic jego zalety i przede wszystkim wady, człowiek który nie potrafi wymienic żadnej wady nie twrzy widocznie tego prawdziwego zwiazku :]
Coś chyba poplątałam... :D :eek:k:
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Związek doskonały... to taki, w którym zdajesz sobie sprawe, ze nie ma takich związków:] Każdy ma zalety i wady, które i tez kochamy :] Związek doskonały to taki w którym znasz swoja druga polowke i potrafisz wymienic jego zalety i przede wszystkim wady, człowiek który nie potrafi wymienic żadnej wady nie twrzy widocznie tego prawdziwego zwiazku :]
Coś chyba poplątałam... :D :eek:k:

i potrafi je zaakceptowac, co jest trudniejsze ;)
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Ale moim zdaniem nie ma idealnych związków chyba że potrafi się czytać w myślach drugiej osoby
Właśnie, idealny związek to taki gdzie partnerzy potrafią sobie czytać w myślach i robić to czego pragnie partner/ka.
A do tego są samowystarczalni, niepotrzebują, ani nie pragną nikogo/niczego innego jak tylko i wyłącznie siebie.

idealny związek składa się z idealnej kobiety i idealnego mężczyzny. a jak wszyscy wiedzą, takowi ludzie nie istnieją. :p
1. A co jesli to związek homoseksualny.? :p
2. Mi ta teza nie pasuje, szczerze mówiąc, bo miłość polega na akceptowaniu wad drugiej osoby, więc Twoja teza jasno mówi, że w idealnym związku ludzie sie nie kochają.
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Schemat idealnego związku ? hmm
szczerze to nie wiem :p
ale każdy może stworzyć " swój własny idealny związek" bo dla kazdego znaczy to coś innego, mimo że niektóre cechy tego związku sie powtarzają jak sztuka kompromisu i szacunek do drugiej osoby ;]
ale za każdym razem bedzie to coś innego, bo nie ma dwóch takich samych osób :p każdy ceni sobie coś innego :)
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
tak, by obie strony wiedziały, ze idąc do siebie robią to co jest najwspanialsze na świecie.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Nie ma idealnych związków!
Zresztą tak jak wszystko NIE MA NIC IDEALNEGO...
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Napewno 100% zaufanie do partnera
szczerość, wyrozumiałość
dużo rozmowy (związek to nie tylko seks)

Idealny związek to dla każdego coś innego, ale myślę, że podałam najważniejsze "punkty"
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Idealnego związku nie ma, ale jeśli jest miłość, zaufanie, szacunek i szczerość, to jest bardzo blisko ideału. No i trzeba poczuć tą "iskrę" :)
 
Do góry