Związek dla sexu

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Pytanie przede wszystkim do facetów. Czy byliście kiedyś z laską ale TYLKO i wyłącznie dla sexu ale jej mówiliście, że ją kochacie itp ?? Jak tak to jak się zachowywaliście?
 

Endrju!

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja bym tak nie mógł cały czas kłamać ;/ wolę jasno określone zasady, spotykamy się bo chcemy seksu, albo spotykamy się bo Ty kochasz mnie, a ja Ciebie.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Ale ja nie rozumiem...
To nie można sobie znaleźć związku w relacjach czysto erotycznych, w którym nie będzie mydlenia oczu?

A tacy faceci to dla mnie zwykłe k*rwy.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm.. nie byłem w takim związku, ale jeślibym był to pewnie zero zainteresowania osobą oprócz wtedy kiedy ma się chcicę i rozmawia się tylko o jednym... zero czułości oprócz łóżkowej itd. chociaż z drugiej strony ja bardzo lubię często uprawiać seks jeśli jestem w związku i to też nie są jedyne wyznaczniki.

aczkolwiek mówienie kocham powinno odbywać się czasami bez erotycznego uniesienia. (chociaż podczas aktu też jest fajne) ;D nagmatwałem ale spać mi się chce i ciężko u mnie ze składaniem zdań
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Tak. Interesowała mnie tylko jej szparka, po trzech miesiącach zostawiłem ją. Łatwa była. Jakoś mi nie żal. Pussy is pussy, jak to się mówi.

J.B
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
A ch*j to ch*j.

Ja nie widzę totalnie niczego złego w byciu kochankami, w kłamstwie już tak.
Jak ktoś chce panny - szparki, to niech sobie znajdzie taką, dla której będzie tylko sterczącym kawałem mięcha i niech sobie zyją szczęśliwi.
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
J.B a mówiłeś jej, że ją kochasz ?? i w ogóle jak się zachowywałeś ?
Kriss masz racje... I nie wiem czy wtedy miło było
 
Do góry