Związek bez pocałunków?

Status
Zamknięty.

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
To przestan sie umawiac z "wygadanymi" frajerami z netu a poszukaj jakiegos faceta z krwi i kosci ;)
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
To przestan sie umawiac z "wygadanymi" frajerami z netu a poszukaj jakiegos faceta z krwi i kosci ;)
Kurczę, ciężko z tym. Nie bywam raczej w dyskotekach, nie mam zbyt wielu znajomych.
Poza tym, ja nawet tego nie planowałam. Weszłam na czat bez jakiegokolwiek zamiaru poznawania nowych osób. Chłopak wydał mi się sympatyczny, więc pomyślałam: co mi szkodzi? :)
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Poznalas, spobowalas. OK. Mozna. Ale okazal sie iz jest nie teges. Wiec odpusc sobie :)
Troll, nie należę do osób, które myślą: nie ten, to inny. Chcę znaleźć przyczynę jego zachowania i dopiero, gdy będę na 100% wiedziała, że to nie ma większego sensu - odpuszczę. ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Troll, nie należę do osób, które myślą: nie ten, to inny. Chcę znaleźć przyczynę jego zachowania i dopiero, gdy będę na 100% wiedziała, że to nie ma większego sensu - odpuszczę. ;)

Nie chodzi o nie ten to inny, moze po prostu chodzic i to ze.. nie ten ;)

Chcesz poznac przyczyne ? jedyna droga to rozmowa.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Chyba go speszyłaś trochę ;) przyczynę Ci powiedział, wstydził się, a jak go zapytałaś czy nie lubi, to mu było jeszcze bardziej głupio i tak Ci palnął, że robisz coś zle. A teraz to już mu kompletnie głupio, pewnie myśli, że się nie spisał, czy jak tam faceci mają.. Najlepiej mu powiedz, żeby zapomnieć o tym, za duzy problem z tego robisz :) co jeszcze tylko pogarsza sytuację chyba :)
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Chyba go speszyłaś trochę ;) przyczynę Ci powiedział, wstydził się, a jak go zapytałaś czy nie lubi, to mu było jeszcze bardziej głupio i tak Ci palnął, że robisz coś zle. A teraz to już mu kompletnie głupio, pewnie myśli, że się nie spisał, czy jak tam faceci mają.. Najlepiej mu powiedz, żeby zapomnieć o tym, za duzy problem z tego robisz :) co jeszcze tylko pogarsza sytuację chyba :)
Słuchaj, ale czy wyobrażasz sobie związek bez pocałunków? Bo ja chyba nie..
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Powiem Ci droga Autorko, że się uśmiałem nie mało czytając temat.

Na prawdę jeżeli po kilku dniach znajomości nie wymieniacie ze sobą śliny czy innych płynów ustrojowych - znaczy o braku uczucia.

Jeżeli on tego nie robi:
-uważa Cię za paskudną
-stwierdził, że masz nieświeży oddech

i w ogóle pewnie teraz rozważa ucieczkę na Kamczatkę
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Btw prosiłbym o nie pisanie każdego posta pochylonymi literami - nie wszystko musi być alternatywne
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
To może odnieśliśmy błędne wrażenie. Druga? Cóż nie każdy jest tak 'otwartym" na świat człowiekiem.
Może dla niego na taką fizyczność potrzeba zwyczajnie czasu.
Do tego do prowadzenia poważnych rozmów nigdy nie używa się SMS-ów to jedynie stawia Cię w złym świetle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry