zupki w proszku

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
CYTAT(Brave @ 30.09.2007, 09:40)
sie bywalo studentem kiedys - ale wtedy takich zupek nie bylo...

chmielowej czy chińskiej?
chmielowej oczywiscie
ale bywaly kiedys piwa bez chmielu, tyle powiem, zainteresownych odslylam do ksiazk lub google
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Przecietna zupka ma okolo 300 kcal to o czym mowisz tzn to 30 cos kcal to jest przed przygotowaniem xD Dolicz do tego ok 300 lub 400 ml wody :D Tez tego kiedys nie kumalam

co Ty wogole piszesz? :mruga: pierwsze słysze zeby woda miała tyle kalorii. bynajmniej z Twojego postu wnioskuje ze ma 270 kcal. chyba nowa chemie tworzysz hehe :p

Zupki nie maja duzo kalorii. jednak biorac pod uwage skład....lepiej na suchym chlebie i wodzie zyc
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
ta.. bo bez jaj..
Taka zupka może mieć ile ml? Z 300?
Hmm.. Czyli jak na 300 ml woda miałaby mieć 270 kcal , to na 100 wychodziło by... 83.. xD A już mniej ma jogurt naturalny czy słodzone napoje :lol:
Nie.. Woda na szczęście kalorii nie ma (jeszcze tego brakowało..) :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
CYTAT(Dala666 @ 17.09.2007, 19:58)
Przecietna zupka ma okolo 300 kcal to o czym mowisz tzn to 30 cos kcal to jest przed przygotowaniem xD Dolicz do tego ok 300 lub 400 ml wody Tez tego kiedys nie kumalam


co Ty wogole piszesz? pierwsze słysze zeby woda miała tyle kalorii. bynajmniej z Twojego postu wnioskuje ze ma 270 kcal. chyba nowa chemie tworzysz hehe

Zupki nie maja duzo kalorii. jednak biorac pod uwage skład....lepiej na suchym chlebie i wodzie zyc
brawo

zdrowe toto nie jest
ale jak mawiaja rosjanie "wsio mozno tolko ostorozno"
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Yeah..
Najlepsza kanapka z razowca i ok.. a nie takie "vifony" :lol:

O.. A widzę że Brave fanatykiem rozyjskiego :p
Pzdr ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie busii, znam troche pare jezykow i tyle
co do razowcow - wiekszosc ma z nim wspolnego tylko nazwe - jak zauwazylem chleb ze slodem + otreby to najczesciej w sklepie robi za razowiec
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Oy, gdyby woda miała kcal, to wszyscy byśmy jak jeden mąż z nadwagą chodzili :)
I zgadzam się - wszystko jest dla ludzi, ale we wszystkim trzeba zachować umiar. Wszystko jest trucizną, zależy tylko od ilości.
 

ramona

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Zupki chińskie mają dużo soli, a sól zatrzymuje wodę w organizmie. Ja od jakiegoś czasu nic nie solę, i jak zjem taką zupkę (bardzo rzadko) to puchnę:) Więc staram się ich nie jeść.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Ja będąc wielbicielką zupek w proszku, jem je prawie codziennie.
A jak jestem chuda tak jestem.
Moim zdaniem one nie są tuczące.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
a ja jem od czasu do czasu i nie wiem jak z nimi jest. na pewno nie powinno się z nimi przesadzac bo to sama chemia jak wiadomo. już lepiej wypij pusze coli. choć nie, cola jest gorsza :p
 

dorotta

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
kiedyś jadałam takie zupki szczególnie w pracy do kanapki przy śniadaniu np. zamiast herbaty ale zawsze potem miałam zgagę, teraz staram się zdrowo odżywiać a jak wiem że czeka mnie pracowity tydzień to gotuje sobie prawdziwy rosołek i mrożę w małych pojemniczkach na każdy dzień. Po prostu robię sobie wywar i oddzielnie kupuję mrożone warzywa i w zależności jaką chcę mieć zupę łączę składniki i gotowe zdrowe i także szybkie danie, a w pracy tylko podgrzewam.
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ja czasami jem te zupki
najbradziej lubie amore pomidore od knora ale zupki w proszku też czasami spożywam
tylko wiadomo z umiarem ludzie...z umiarem!!
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
autorka pyta o to czy sa kaloryczne a nie czy jecie te zupki no.. temat o pochlanianiu zupek juz jest a tu nie o tym..

co do zupek sa malokaloryczne - na opakowaniu pisze bodajze ile na 100ml gotowej zupki, ale bardzo niezdrowe dlatego nie nadaja sie na diete raczej ;p
 
Do góry