Zupa z dziecka przysmakiem w Chinach.

Status
Zamknięty.

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
SZOK.! :mruga:

to już przekracza wszelkie granice.
Brak słów.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
proponuję procenty dla wszelkich zszokowanych, t e wypowiedzi wnoszą tyle, co świeczki w tematach o czyjejś śmierci.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Stare, widziałem to z pół roku temu, jak nie dawniej. Nijak się ma do "aktualności i nowości".
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
heh, w końcu to daleki wschód, ot i mamy całą ich wyższość i uduchowienie :p
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Gdyby to była prawda. Nie wiem co zdrożnego jest w pożeraniu innych ludzi... Zaraz chwila! Przecież to niezdrowe, o ile pamięć mnie nie myli grozi całkiem konkretną chorobą - nie pomnę jednak jaką, ani ręki uciąć nie dam, że to prawda.

Cóż poradzić, że ktoś znalazł nowy sposób zagospodarowania odpadów.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Gdyby to była prawda. Nie wiem co zdrożnego jest w pożeraniu innych ludzi... Zaraz chwila! Przecież to niezdrowe, o ile pamięć mnie nie myli grozi całkiem konkretną chorobą - nie pomnę jednak jaką, ani ręki uciąć nie dam, że to prawda.

Cóż poradzić, że ktoś znalazł nowy sposób zagospodarowania odpadów.
Jak mozna plody nazywac odpadami????????????? :zdegustowany: przeciez to sa dzieci.... ja piernicze przeciez to w ogole ludzkie pojecie przechodzi no ale coz..... tak to juz jest z chinczykami dla nich nic nie ma wartosci, nie wyznaja chyba zadnych zasad.... wedlug mnie to Chiny to najagorsze scierwo jakie moze istniec na swiecie.. mogl sie za nich Hittler wziac i wybic co do jednego... :] poza tym tak sie zastanawiam na co moze pomagac jedzenia zwlok :mruga: jeszcze troche i beda siebie nawzajem wpierdzielac.... psychole.... :bag:
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Hitler się tam nie mieszał za bardzo, a japońce nie zdążyli się nimi zająć



Ty chyba nie wiesz o czym mówisz, poucz się historii lepiej. Japońce wyczyniali z Chińczykami o wiele gorsze rzeczy niż zjedzenie
jednego dziecka ( co też jest wynaturzeniem przy okazji). Poczytaj sobie o masakrze w Nanking to może zmienisz światopogląd.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ty chyba nie wiesz o czym mówisz, poucz się historii lepiej. Japońce wyczyniali z Chińczykami o wiele gorsze rzeczy niż zjedzenie
jednego dziecka ( co też jest wynaturzeniem przy okazji). Poczytaj sobie o masakrze w Nanking to może zmienisz światopogląd.
wiem co robili, nie powiedziałem nie zdążyli zacząć, chodziło mi o to że nie zdążyli skończyć. a mnie tam akurat obchodzi co oni z chińczykami robili.
 

CyCek239

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Złoty Stok
To jest obrzydliwe :przestraszony: . Żyg... Wymiotować mi się chce! Kanibale pie[beeep]one. Jak tak można... Ale to w końcu Chińczycy. :eek:h:
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
"Nic się nie zmienia ludziom w głowach się przewraca." Nie trzeba nam żadnej wojny-swiat sam dąży do zaglady.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
niedlugo to beda hodowac specjalna rase ludzi, przeznaczona tylko na uboj, jak swinie
to bedzie wspaniały temat do filmu, a do tego miłość, zwykły mężczyzna, i kobieta przeznaczona na szynkę, cóż za romantyczna miłość!

"Nic się nie zmienia ludziom w głowach się przewraca." Nie trzeba nam żadnej wojny-swiat sam dąży do zaglady.
e tam od razu zagłada od jakiejś tam zupy. nie odchodźmy tak od tematu
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dobra, koniec tej ironi. za bardzo panikujecie, widzicie w tym początek nie wiadomo czego, a to tylko resztki wiejskich zabobonów i tym podobnych, nie mówię smacznego tym 'smakoszom' ale nie doszukujmy się w tym od razu początku 3 wojny światowej.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Nikt nie doszukuje się III wojny. A co do "wiejskich zabobonow" to nie wiem co masz na mysli?
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
to bedzie wspaniały temat do filmu, a do tego miłość, zwykły mężczyzna, i kobieta przeznaczona na szynkę, cóż za romantyczna miłość!

Już nakręcili. Obejrzyj sobie "Delicatessen".

Swego czasu widziałem film z restauracji, w której europejscy turyści w Hongkongu bodajże wpieprzają mózg żywej małpy. Ale w porównaniu z dziećmi w słoikach to nic.

Chiny to duży kraj, i krytykowanie całych Chin, wszytskich Chińczyków, jest nieco idiotyczne. Założę się, że na jakimś chińskim forum jakieś kitajce wkurzają się, że przez mały procent idiotów, wszyscy za granicą będą uważać ich za barbarzyńców. Szkoda ich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry