Zrospaczona

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Oto mój problem.
Pewnego ranka gdy sie obudziłam zobaczyłam na mojej bieliźnie krew myślałam że dostałam okres ale to chyba nie był on ponieważ mija już drugi rok od tamtego momentu a wiecej się nie pojawił .
Teraz mam ogromy problem ,co to mogło być ? Niestety pójście do ginekologa są 0% .
BARDZO WAS PROSZĘ napiszcie co to magło być i co ja mam dalej robić .Nie chcę być bazpłodna .
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Małe pytanko , które moze być w tym momencie bardzo istotne ile masz lat, jeśli mozna spytać?
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ale okresu jeszcze nie miałaś? Dobrze zrozumiałam? Przed tym jak zauważyłaś tą krew nie bolał Cię brzuch? Nie zraniłaś się w okolicach intymnych? A może rozciągałaś się ćwiczeniami fizycznymi? Mogłaś przerwać błonę dziewiczą ( ale to mało prawdopodobne, jesli sie nie rozciągałaś, nie jeździłas na koniu itd.).
Ja sama miałam cos podobnego jeszcze przed dostaniem pierwszej miesiączki (choc nie dosłownie). Miałam ubrane majtki wbijające mi sie w okolice intymne. Poszłam sie zdrezmnąć. Gdy sie obudziłam poszłam do łazienki i zauważyłam na mojej bieliźnie coś brązowego. Co sie okazało... ( moze to byc nieco obrzydliwe :/ ) to był fragment kału, jeśli mozna to tak nazwać...
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
nic mnie nie bolało i napewno się nie rozciągnęlam przed tym nie miałam okresu to było w nocy jak spałam i jak rano się obudziłam to to zobaczyłam .Do dziś mam straszne bóle brzucha czasami az mdleje z bólu teraz raczej to ustępuje ale wcześniej zdarzało się często
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ale dlaczego nie ma szans na wizyte u gina ? Prędzej czy później musisz wpaść do gabineciku i może powinnaś się z tym już oswajać.Nie jestem lekarzem więc Ci nie pomoge. A mówiłaś o tym mamie lub komuś komu możesz zaufać ( jakiś dorosły ? ) Powinnaś pójść do gina.
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
nie stety nie mam kogos takiego a z mama to nie mozliwe (to już odrebna historia). Nie wiem co mam zrobić ?
A właśnie chciałam się dowiedzieć czy ktos miał cos podobnego i może on był
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja tez mysle ze powinnas isc do ginekologa poniewaz to moze byc cos gorszego. Lepiej nie zartowac...i te bole o ktorych mowilas tez sa dziwne...najlepiej jakbys porozmawiala z kims doroslym i wybrala sie do ginekologa. 3maj sie wszystko bedzie ok. :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Hmm... ale dlaczego dopiero po roku zwracasz sie do nas z ów zapytaniem? Naprawdę może / mogło sie dziać coś złego w Twoim organizmie. Wybierz się więc czym prędzej do ginekologa, a jeśli się wstydzisz to przynajmniej do lekarza pierwszego kontaktu.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No troche późno zaczynasz o tym mysleć "co to mogło być".
Bóle sa dziwne, jeżeli mdlalaś czasem to powinnaś iść i tak jak hihra napisała, najlepiej idź do lekarza pierwszego kontaktu, powie Ci co masz robić z tym dalej, ale wizyta u gina moze byc nieunikniona.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Zgadzam sie z dziewczynami. Z tymi sprawami nie ma zartow i lepiej zapobiegac niz leczyc. Tak wiec porzuc strach i idz do gina.
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Troche za późno Cię wzięło na myślenie ... :/ Szkoda że nie powiedziałaś wtedy nikomu dorosłemu o tym ... a z drugiej strony ... gdzie w takich sytuacjach są dorośli ... ???
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
a ja mam pytanie ile czasu miałas to krawawienie??? tylko raz ci się tak stało jak rano wstałaś czy krawawiłaś jakiś czas (tak jak w przypadku miesiączki kilka dni czy...?????
czekam na odpowiedź... może umiem ci pomóc, bo mi też się takie coś zdarzyło, w troche innych okolicznościach no ale... coś wiem na ten temat...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Tak czy inaczej , prędzej czy później będziesz muaiała iść do gina może nie warto już tego odkładać, nie ma sie czego bać. :)
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
a ja mam pytanie ile czasu miałas to krawawienie??? tylko raz ci się tak stało jak rano wstałaś czy krawawiłaś jakiś czas (tak jak w przypadku miesiączki kilka dni czy...?????
czekam na odpowiedź... może umiem ci pomóc, bo mi też się takie coś zdarzyło, w troche innych okolicznościach no ale... coś wiem na ten temat...

To zdarzyło mi się tylko raz tamtej nocy .Czekam na odp zak
 
Do góry