Zrób sam w domu!!!

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
To zabierzcie coca-cole i włużcie do niej całą paczke mentosów to jest dopiero hardcore .Pozdro
nie przypominaj mi :p miałem z 5 mentosów i specjalnie zacząłem pić colę .... :p
Polecam też wlać do szklanki z 7/10 octu i potem dać z 5 łyżek (dużych) sody :)
 

zimusiek

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Rybnik
Ja proponowałbym rozgrzac olej do wysokiej temp.(naprawde wysokiej) w jakimś garnku i wrzucic do niego mrożone frytki...
Pamiętam te niezapomniane widoki jak moja MAMUSIa tak zrobiła ogień pod sam sufit :) okolo 1,5 metra długości...
CZAD xD
 

KickSter

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kolo Torunia :)
ja znam takie cos ze sie bierze szklana butelke nalew sie prawie pelna wody (tak gdzies z 1 cm do samego brzegu zostawic) i wtedu cala reka uderzyc z gory to wdety dno odpada.. :p
 

daniox

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
He he, Ja bym wsadził Kaczyńskiego (prezydenta) do mikrofalówki na 30 min, żeby im sie w głowach poukładało! :eek:k:

Ja proponuje wsadzić stary telefon do mikrofalówki, załączyć na ful i nastawić na 10 min. (efekt gwarantowany)
Osobiście wsadziłem do mikrofalówki bateria alkaiczną, było WIELKIE dup! :D
Mój tata wsadził kiedyś talerz zupy z łyżką metalową, jak wybuchło to był taki huk, że ło ho ho, a jak otworzył mikrofalówke, to cała zupa spłynęła na podłoge!
Pozdro
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
pij coca-cole codziennie przez 2 lata a potem zobacz jak wyglada twoj żoładek :D hahahahaha.
 

tiger1414

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja proponuje wżucic pianke do montowania szyb drzwi do ogniska BB) efek powalajacy mi cos swistnelo nad glowa dla kolegi kawal ognia nad ramieniem przelecial a tam gdzie bylo ognisko byly takie male czerwone punkciki :lol:
Wrzucilismy pusta puszke i czekalismy okolo 5 minut na BUM :] Polecam zrobić tylko trzeba sie odsunac na okolo 20-30 metrow i sie polozyc lub schylic :p

Teraz choci mi po glowie tyrustyczna butla gazowa i ognisko :D robil to ktos kiedys ? :)
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja polecam do ciepłego piwa dać torchę przyprawy do grzańca... fajna piana leci

to samo jak się z 3 kostki cukry do coli/pepsi włoży
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Co do tego piwa...
Wstrząsnąć butelkę podpiwku i szybko otworzyć ^^ Czasem da się i bez wstrząsania ^^
 

tiger1414

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja przedstawie kilka moich eksperymentow

1. Kolega przyszedl do mnie na wieczor i mialem w piercu rozpalic rozpalilo sie i zobaczylem ze w zapalniczce jest malo gazu to wzucilem ja do pieca czekam z kolega z 30 sekund i nic powiedzialem dobra idziemy on sie odwrucil a jak :cenzura:nelo to ogien z kazej dziurki wylecial :lol: i szuflada z popiolem sie wysunela i caly popiul byl w kotlowni :D ale niestety to ja musialem sprzatac :(

2. Jak bylem maly chcialem zobaczyc jak gasnica dziala :p rodzicow nie bylo i jak "odpalilem" ja, bylem pelen podziwu :]

3. Płyty CD w mikrofalowce bylo ich chyba z 20 fajnie wyglada a za pierwszym razem jak to zrobilem za dlugo potrzymalem ta plyte w mikrofalowce pozniej musialem ja zdzierac :p

Mam jeden sietny pomysl rzeczy potrzebne do eksperymentu : Coca Cola lub Pepsi i Mentosy

Do korka od dolu przykliec/przymocowac mentosa lub 2 zakrecic do na butelke walnac w butelke od gory tak aby mentowsy wpadly do coli i odejsc na bezpieczna odlegosc efekt powinien byc fajny :] jesli ktos to zrobi niech powie czy to wypalilo :)
 

golem92

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co do tych Mentos'ów i Coca-Coli to prawda. Kiedyś na lekcji chemi w szkole powiedziałem o tym koledze (on nie wierzył, że to wybuchnie xD), a on na przerwie poszedł do sklepiku :D. Kupił wszystko i chciał wyprubować heh. No i... Wziął butelke odkręcił, wrzucił szybko pare mentos'ów. Zakręcił. Z kolegami mówimy mu żeby sp... eee... uciekał :D. On oczywiście mądrzejszy trzyma w ręce tą butelke i czeka... No i nagle jak nie p... wybuchnie :D Cola wylądowała na suficie na korytarzu, na koledze i na podłodze. Potem to musiał sprzątać hehe:p
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
mozecie mi nie wierzyc ale...
jak drugi raz robilem to z butelką to tak
wszystko wedłuk przepisu tylko ze 4 kwaski i 3 proszki i paczka sody :D
biore to wszystko wlewam wodu trzącham jak :cenzura: zucam na ziemie czekam chwile zeby stwardnialo
potem biore to :cenzura:nolem tym o ściane a tu odziwo Nic ! :|
dobra kit biore drugi raz :cenzura: o ściane i :cenzura: znowu nic !!
dobra kit biora ide z tą butelką w rekach do kolegów ....
nagle jaki mi :cenzura:**** w rekach kur** myslalem ze mi oczy wyrzarlo i ze rąk nie mam :|
niepolecam tego po 2 udezeniach do rąk brac :D
ps; cał bylem bialy od proszków a palce tak jakby mnie cos mrowilo :D
a mamie powiedzialem ze kolega mnie do kaluzy wzucil i wniej bylo jakies biale cos :D


Naucz się mówić....


A ja robiłem z mentosami XD Tylko że wypiłem 3 litry Coli,i zaraz po tym z 5 paczek mentosów....Kurde efekt wyrąbisty!Ale po brzuchu nawala! Jakbym aliena miał XD
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
1)ja zazwyczaj nosze przy sobie zapalniczke jezeli znajdzie sie w mojim zasiegu jakis lakier perfuma...to odrazu robie smoka..hehhe2)rozlewam na podlodze benzyne...oczywiscie na plytkach..i potpalam fajna fala ohnia idzie....3)raz z bratem zrobilismy grafiti w domu na scianach ...potem na zylandor powiesilismy tasmy z kaset...i podpalalismy je..a potem na zylandoze znalazly sie czyjes buty to tez je podpalilisy..oczywiscie sprejem i zapalniczka zwane ,,smokiem'' ... a potem to spadlo na dywan i byla dziura w dywanie...pomalowalismy w kiblu klosz na czerwono ..jak zapalilo sie swiatlo kibel byl czerwony jak w jakims burdelu....i bylo kilka takich akcji ale nie pamietam..jak przypomne to napisze...5) Aha i jeszcze jedno kupilam gaz do zapalniczek w puszce metalowej...i wrzucilam do ogniska...wszystko co bylo w ogniskoczyli rzarzace sie drewno... znalazlo sie kilka metrow dalej...a przy tym byl glosny wybuch i gwizd... :D :D
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
Łapek ja tak zawsze pisze wiec sie nie dziw jak "popelniam blęndy"

slyszalem o takim czyms ze jak sie postawi dwa telefony komorkowe a miedzy nimi jajko i zadzwoni sie jeden do drugiego to jajko po jakims czasie sie zagotuje xD

jak to juz tutaj bylo to sory :p
 
Do góry