Zostańmy Przyjaciółmi...

Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Witam,
na andrzejkach poznałem pewną panne z uczelni. Na imprezie pogadaliśmy, pośmialiśmy się itp itd. Udało mi się dostać jej numer gg i praktycznie codziennie wieczorami rozmawiamy do późna.
Spotkaliśmy się kilka razy i bardzo fajnie spedzilismy czas. Wyraźnie jesteśmy ku sobie ale specjalnie nie daje aż tak tego po sobie poznać. Dzisiaj na koniec naszego spotkania powiedziałem coś takiego:
"Bardzo fajnie spedza mi sie z toba czas, mysle ze powinnismy zostać przyjaciołmi" -do tej pory traktuje ja jako kumpele.
zauwazylem ze jest wyraznie zaskoczona. Zazwyczaj to wy takie teksty sypiecie kolesiom ale to szczegół ;)

Do dziewczyn: postawcie sie w tej sytuacji. Jak byscie sie poczuly? zaintrygowane? jak wedlug was wplynie to na potencjalny zwiazek?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zły dział, przenoszę...

Aniu, jak coś to też go przenieś bo mi się te działy Twoje mylą :D
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Witam,
na andrzejkach poznałem pewną panne z uczelni. Na imprezie pogadaliśmy, pośmialiśmy się itp itd. Udało mi się dostać jej numer gg i praktycznie codziennie wieczorami rozmawiamy do późna.
Spotkaliśmy się kilka razy i bardzo fajnie spedzilismy czas. Wyraźnie jesteśmy ku sobie ale specjalnie nie daje aż tak tego po sobie poznać. Dzisiaj na koniec naszego spotkania powiedziałem coś takiego:
"Bardzo fajnie spedza mi sie z toba czas, mysle ze powinnismy zostać przyjaciołmi" -do tej pory traktuje ja jako kumpele.
zauwazylem ze jest wyraznie zaskoczona. Zazwyczaj to wy takie teksty sypiecie kolesiom ale to szczegół ;)

Do dziewczyn: postawcie sie w tej sytuacji. Jak byscie sie poczuly? zaintrygowane? jak wedlug was wplynie to na potencjalny zwiazek?
nikt ze mna jeszcze nie zerwal i chyba juz tego nie zrobi ale sadze ze miala ochote zlapac Cie za kudly i roztrzaskac Ci glowe o sciane :lol:
albo kopnac tam gdzie by najbardziej bolalo...
a jaki to ma wplyw na potencjalny zwiazek? taki ze byc moze jestes przekreslony i wlasnie sie pociesza a wtedy nie masz szans nawet w marzeniach albo ona zacznie traktowac Cie jak kumpla i na tym sie skonczy bo nastawi sie na kolezenstwo i nic wiecej.
z- j- e- b- a- l- e- s misje!
a tak wogole to po co jej to powiedziales skoro chcesz z nia byc?
jak chcesz intrygowac to nie w taki sposob! jak powiesz dziewczynie ze nie chcesz z nia byc to ona sobie to zakoduje w malej glowce i potem nie wybijesz jej tego, bedzie myslala ze robisz ja w konia albo cos i wielkie g.... z tego bedzie.
na przyszlosc - zaintrygowac mozesz swoim nietypowym podejsciem do czegos, miejscem w ktore ja zaprosisz albo nawet prezentem ale nie tym ze dajesz jej kosza. takie zabawy sa niebezpieczne i moga byc nieodwracalne w skutkach.

a jakbys chcial sie zareczac to powiedzialbys najpierw swojej dziewczynie ze nie chcesz brac z nia slubu?
 
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
nikt ze mna jeszcze nie zerwal i chyba juz tego nie zrobi ale sadze ze miala ochote zlapac Cie za kudly i roztrzaskac Ci glowe o sciane
albo kopnac tam gdzie by najbardziej bolalo...
widze że jesteś bardzo impulsywna i porywcza.

z- j- e- b- a- l- e- s misje!
a tak wogole to po co jej to powiedziales skoro chcesz z nia byc?
to sie jeszcze okaze. napisala mi rano ze musimy sie dzis spotkac i pogadac do czego to wszystko zmierza. tak wiec widocznie ja to troche zaskoczylo i mysli o tym...

dalczego tak powiedzialem? chodzby dlatego ze on jest panna ktora podlizywaniem sie napewno nawet numer gg bym nie dostal.
teraz musze leciec na zajecia ale jeszcze wroce do tego tematy i szerzej sie wypowiem...

ponadto mam dosc zwiazkow "pochopnych"
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No troche dziewczyne zaskoczyłeś, ona widocznie nastawiała sie na związek, napewno dawales jej to do zrozumienia i nagle bum wypalasz z takim tekstem, no cóż ja na jej miejscu też bym była troche zawiedziona. Ale chce z Toba pogadac o tym wiec masz szanse jakos to odkrecic - tak mi sie przynajmniej wydaje.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
dalczego tak powiedzialem? chodzby dlatego ze ona jest panna ktora podlizywaniem sie napewno nawet numer gg bym nie dostal.
tzn ze szufladkuje ludzi i uwaza sie za "co to nie ja"?
z tego co piszesz wynika ze ma o sobie zbyt wysokie mniemanie :mruga:

ponadto mam dosc zwiazkow "pochopnych"
a zwiazek z kobieta ktora ma o sobie zbyt wysokie mniemanie i ktora by na Ciebie nie spojrzala gdybys nie robil glupich rzeczy nie jest pochopny?

widze że jesteś bardzo impulsywna i porywcza.
owszem jestem impulsywna ale nie porywcza. troche hormony mi szaleja przez ciaze.
a ten tekst to byl zart widze ze Ty nie znasz sie bardzo na zartach <_<
 
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
CYTAT(Tajemniczy_Nieznajomy @ 21.12.2006, 09:49)
dalczego tak powiedzialem? chodzby dlatego ze ona jest panna ktora podlizywaniem sie napewno nawet numer gg bym nie dostal.

tzn ze szufladkuje ludzi i uwaza sie za "co to nie ja"?
z tego co piszesz wynika ze ma o sobie zbyt wysokie mniemanie
tak dokladnie tak. szufladkuje ludzi i to bardzo. gdy rozmawialismy o relacjach miedzy ludzkich powiedziala mi ze jak jakis koles zagaduje do niej(śmiala sie z takich) w sposob "rutynowy" to odrazu go kwalifikuje do "przecietniakow" i jest skreslony.

czy ma wysokie mniemanie? raczej tak i jakby niepatrzec ma powody zeby tak sie czuc, jest bardzo piekna i "byle czym" jej zainteresowac sie nie da.

CYTAT(Tajemniczy_Nieznajomy @ 21.12.2006, 09:49)
ponadto mam dosc zwiazkow "pochopnych"

a zwiazek z kobieta ktora ma o sobie zbyt wysokie mniemanie i ktora by na Ciebie nie spojrzala gdybys nie robil glupich rzeczy nie jest pochopny?
polemizowalbym nad tym czy to bylo takie glupie. takie panny jak one na "milego, przewidywalnego kolesia" nie da rady zainteresowac. je to nudzi poniewaz wielu tak je podrywa, traktuje. (nie przepadam za tym okresleniem) podrywać je trzeba w dosc specyficzny sposob - przynajmniej tak wynika z moich doswiadczen.
spojrzmy nawet z takiej strony...
czym bym sie wyroznil z pozostalych startujacych kolesi gdybym "grał" w taki sam sposob? niczym. juz dawno odprawilaby mnie z kwitkiem ;)


swoja droga przyznam ze zalezy mi na jakims powazniejszym, stalym zwiazku. nie szukam sobie od razu zony(jestem za mlody mam dopiero 23lata) ale...w glebi duszy szykam stabilizacji. trudno mi to okreslic slowami...
naprawde bardzo ja lubie, swietnie nam sie rozmawia i cholernie mi sie podoba. jedyne co moge jej zarzucic to te jej fochy takie - wlasciwie to jest dosc uciazliwe.

anyway mam 4..a wlasciwie 3,5h na przemyslenie tego.

a ten tekst to byl zart widze ze Ty nie znasz sie bardzo na zartach
tak sie sklada ze nie jestem w nastroju do zartow. tym bardziej nie przy takich okolicznosciach :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz wydaje mi sie ze poprostu ona jest zawiedziona bo liczyla na cos wiecej... a tu nagle mowisz jej ze mozecie zostac przyjaciolmi...
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
ech, ale pogrywasz...

lepiej było nic nie mówić niż wypalić "zostańmy przyjaciółmi"

teraz to laska ma pewnie mętlik w głowie, ale...

jak chciała pogadać to może...

coś z tego jeszcze będzie.

najlepsze rozwiązanie-SZCZERA rozmowa

acha i pomyśl czego chcesz. koleżeński układ czy związek (a czy pochopny to od ciebie zależy...zawsze możesz poczekać, lepiej ją poznać itd.)

<YouR ChoicE>
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja po przeczytaniu tych postów, chociaz na początku oburzyłam się na głupotę autora, popieram teraz jak najbardziej.
nie wiem co ma na celu gra w podryw i co ma na celu związek z dziewczyną z któą stale będziesz musiał praktyukowac tę grę, ale trzeba utrzec dziewczynie nosa, jezeli podnosi Go zbyt wysoko. i dlatego pomysł, zeby Ją zgasic, trochę okazac, ze to nie tylko Ona tu rządzi, był świetny ;)
i oczekuję relacji po spotkaniu ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wydaje mi sie, ze liczyla na cos wiecej i sie zawiodla :] jakby koles, ktory mi sie podoba wypalilby z takim tekstem, to stracilabym ochote nawet na znajomosc z nim, bo to symbolizuje " mozesz sie starac, ale dla mnie i tak nikim wiecej niz zwyklym znajomym nigdy nie bedziesz " :]
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Taki tekst napewno dał jej dużo do myślenia. To może wyjść na plus... poza tym zrozumiała, że napewno nie chodzi Ci o zaliczenie jej i porzucenie co też jest pozytywne. Mam nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie dla Ciebie ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tajemniczy, masz rację. Często jeżeli cos łatwo komus przychodzi nie docenia tego. Dopiero kiedy zdobędzie potrafi dbac i szanować.
Jeżeli Jej się podobasz to Ci nie ucieknie, a jeżeli jednak tak: to będzie znaczyło że nie wystarczająco była za Tobą. Przykro na pewno jej się zrobiło.
Mówisz, że Ona robi fochy- żeby na przyszłość Ci ich więcej nie robiła.
Powodzenia!
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
tak dokladnie tak. szufladkuje ludzi i to bardzo. gdy rozmawialismy o relacjach miedzy ludzkich powiedziala mi ze jak jakis koles zagaduje do niej(śmiala sie z takich) w sposob "rutynowy" to odrazu go kwalifikuje do "przecietniakow" i jest skreslony.

czy ma wysokie mniemanie? raczej tak i jakby niepatrzec ma powody zeby tak sie czuc, jest bardzo piekna i "byle czym" jej zainteresowac sie nie da.
polemizowalbym nad tym czy to bylo takie glupie. takie panny jak one na "milego, przewidywalnego kolesia" nie da rady zainteresowac. je to nudzi poniewaz wielu tak je podrywa, traktuje.
naprawde bardzo ja lubie, swietnie nam sie rozmawia i cholernie mi sie podoba. jedyne co moge jej zarzucic to te jej fochy takie - wlasciwie to jest dosc uciazliwe.

zastanow sie bo Ty piszesz... wychodzi z tego ze ona jest pusta :/ takie dziewczyny kojarza sie wszystkim z blacharami i niuniami w rozowych ciuszkach. to ze jest sie ladnym nie znaczy ze ma sie byc snobem, patrzec na wszystkich z gory i skreslac kogos bez blizszego poznania. ja tez mialam cholerne powodzenie ale bylam raczej pokorna i nie szufladkowalam ludzi. to jest zwykla proznosc. uroda jest wazna na poczatku ale jak by nie byla piekna to ja zostawisz jesli jej charakter nie bedzie Ci pasowal. pamietaj ze dobierajac sie na cale zycie musimy brac pod uwage jedna rzecz-uroda przemija i na starosc wszyscy bedziemy pomarszczeni a piekne jest gdy staruszkowie ida razem za reke i kochaja sie tak samo jak przed slubem:) zapytaj jej czy wie cpo to empatia i poszanowanie drugiego czlowieka.

a te fochy to jak u rozpieszczonej laluni.

moze dobrze zrobiles ze jej tak powiedziales. zastanow sie nad nia. poznaj blizej. a ten Twoj tekst moze nauczy ja troche pokory.

pamietaj ze jak cos miedzy Wami bedzie to czeka Cie dluga droga-bedziesz ja musial sobie wychowac.
 

monca

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiesz? Dziewczyny taki tekst odbierają jako "sorry laska, ale nie podobasz mie sie a nie chce zebys miała doła więc ..." Co zrobic, baby tak mają:) Chyba musisz z nią pogadac...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
moze dobrze zrobiles ze jej tak powiedziales
oczywiscie, ze tak, jak pisalam, po przeczytaniu nastepnego postu autora, stwierdzilam, ze zrobil jak najlepiej. tylko, ze zdaje się On ma inne intencje. a mnie chodzi o utarcie Jej nosa :p. co do dalszego zycia, pisał, żem dobrze im się układa, t.j dogadują się. i takie dziewczyny sobie kogos znajdą, moze jej wyjdzie to na dobre.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ona mogła się w Tobie bujac .. a ty wyskoczyłes z takim tekstem.. to pewnie poczuła ze nic z tego nie bedzie... że tylko przyjaciele ... moze nie przypuszcza ze z przyjaźni moze zrobić się miłosc.. .. co by tu duzo mówić ona jakby się zawiodła....
 
Do góry