Zostałam zablokowana przez (najprawdopodobniej) jego dziewczynę na fb

Status
Zamknięty.

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wiele mają zastosowań :) Coś jak ręce. Można za pomocą rąk obsługiwać myszkę (od komputera), można pisać na klawiaturze, trzymać kubek z colą, walnąć kogoś, zapalić światło, papierosa... różne rzeczy. To samo z jajami. :]
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
JBronkar napisał:
My kobiety wiemy, że każdy facet to świnia.
Ach tak i właśnie dlatego dramatyzujesz -skoro taka świna to chyba nie warto...Zapomniałam-jest przecież szansa,że to wredna dziewczyna cię zablokowała- a Romeo jest niewinny-leć czym prędzej to wyjaśnić,może jeszcze macie szansę na płomienny związek.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
:D ta, mają.
ON MA szansę na płomienne bzykanko, a autorka ma szansę na to, że amant wróci do swej pańci z podkulonym ogonem, bo takich kobiet się zwyczajnie nie szanuje, i słusznie.
Autorko, dlaczego nie weźmiesz, w całej swej skromności, pod uwagę tego, że gość zwyczajnie miał Cię dość i sam Cię zablokował?
I z drugiej strony jeszcze - skoro twierdzisz, ze faceci to swinie, to po co u diabła Ci taki, który "zdradza" swoją dziewczynę z Tobą, przecież historia baaaardzo lubi się powtarzać =]
Gdzie studiujesz? Na uniwerku u wujka Google czy na pierwszym roku Gimbazy? Mądra studentka, dorosła i myśląca kobieta albo nie ma takich problemów, albo nie ośmiesza się nimi na publicznym forum. Status na fb też ustawiłaś stosowny jak rozumiem.
Facet to świnia, a kobieta knur. i tyle w kwestii gender...
 
M

MacaN

Guest
Pestka__ napisał:
Gdzie studiujesz? Na uniwerku u wujka Google czy na pierwszym roku Gimbazy?
W moich okolicach jest tzw. wyższa szkoła magii i czarów ( oficjalnie zwana zarządzaniem i przedsiębiorczością ) - Mentalnośc ludzi na poziomie gimbazy, więc wszystko jest możliwe ;)



Pestka__ napisał:
gość zwyczajnie miał Cię dość i sam Cię zablokował?
Tego też bym nie brał pod uwagę, chyba że autorka w sposób jawny do niego " zarywała ". Mogło gościowi wpaść do głowy, że nie warto narażać tego, co już ma.
 

JBronkar

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Isen1822 napisał:
To, że zaczął z Tobą rozmawiać, to rzeczywiście nic złego. Być może, facet rzucił Ci komplementem, a Ty od razu wyobraziłaś sobie Bóg wie co. To, że się powie do dziewczyny "jesteś ładna", to jeszcze nie znaczy, że z nią flirtuje.
Poważnie myślisz, że każdy facet powie każdej dziewczynie takie typu "jesteś ładna"? Hmm ... nie, nie każdy. Jedni mówią zgrabna drudzy inteligentna. Oj grubo mylisz, nie jestem głupia żeby myśleć jak facet powie prosto z mostu "jesteś ładna" to od razu zakochał we mnie. Bo wiem, że to po koleżeńsku.


sewanna napisał:
My kobiety wiemy, że każdy facet to świnia.
Ach tak i właśnie dlatego dramatyzujesz -skoro taka świna to chyba nie warto...Zapomniałam-jest przecież szansa,że to wredna dziewczyna cię zablokowała- a Romeo jest niewinny-leć czym prędzej to wyjaśnić,może jeszcze macie szansę na płomienny związek.
Może histeryzuję, ale tak byłam wściekła i nawet nie wiem z jakiej przyczyny nawet nie prosił mnie, żebym odczepiła go.



Pestka__ napisał:
Autorko, dlaczego nie weźmiesz, w całej swej skromności, pod uwagę tego, że gość zwyczajnie miał Cię dość i sam Cię zablokował?
I z drugiej strony jeszcze - skoro twierdzisz, ze faceci to swinie, to po co u diabła Ci taki, który "zdradza" swoją dziewczynę z Tobą, przecież historia baaaardzo lubi się powtarzać =]
Gdzie studiujesz? Na uniwerku u wujka Google czy na pierwszym roku Gimbazy? Mądra studentka, dorosła i myśląca kobieta albo nie ma takich problemów, albo nie ośmiesza się nimi na publicznym forum. Status na fb też ustawiłaś stosowny jak rozumiem.
Facet to świnia, a kobieta knur. i tyle w kwestii gender...
Proszę pod uwagę, dlaczego miałabym ciągle pisać do niego? Skoro on zaczął pierwszy pisać do mnie. Przecież sama nie zarywałam i nie spróbowałam uwieść, wiedziałam od samego początku że ma dziewczynę i starałam się trzymać z daleka od zajętych chłopaków.

Podam taki przykład, nawet dziewczyny nie mogą kolegować z chłopakami? Ja uważam, że wolno przyjaźnić tzw przyjaźń męsko-damska.

Studiuję na UŁ z kierunku informatyki, nie publikuję statusu na fb bo to nie ich sprawa.




9macan5 napisał:
gość zwyczajnie miał Cię dość i sam Cię zablokował?
Tego też bym nie brał pod uwagę, chyba że autorka w sposób jawny do niego " zarywała ". Mogło gościowi wpaść do głowy, że nie warto narażać tego, co już ma.
Nie masz racji to tylko niewinny flirt i to wszystko.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
JBronkar napisał:
wiedziałam od samego początku że ma dziewczynę i starałam się trzymać z daleka od zajętych chłopaków.
Jakoś nie widać.

JBronkar napisał:
Podam taki przykład, nawet dziewczyny nie mogą kolegować z chłopakami? Ja uważam, że wolno przyjaźnić tzw przyjaźń męsko-damska.
Jakie to słodkie i naiwne, ale cóż trzymaj się swoich postulatów. Ciekawe dokąd Cię zaprowadzą.

JBronkar napisał:
Nie masz racji to tylko niewinny flirt i to wszystko.
Tym stwierdzeniem ścięłaś mnie z nóg. Brawo za inteligencję. Masowy pobór na studia zaprowadzi ten kraj na stracenie.
 

JBronkar

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Hailie napisał:
Jakoś nie widać.
Bo nie masz oczy, żeby widzieć.



Hailie napisał:
Tym stwierdzeniem ścięłaś mnie z nóg. Brawo za inteligencję. Masowy pobór na studia zaprowadzi ten kraj na stracenie.
Każdy flirtuje ze wszystkimi to normalnie. Tylko jest zdrada takie typu całowanie, seks itp.

Ludzie, nie możecie zwalać na mnie winę za to zrobiłam jak wy myślicie np. spróbuję go zdobyć, albo odbijam jej chłopaka tj mojego kolegi. Broń boże!!! Ale brednie się namyślacie ... po prostu przyjaźń to przyjaźń.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
JBronkar napisał:
Każdy flirtuje ze wszystkimi to normalnie.
:lol:
Serio?



JBronkar napisał:
po prostu przyjaźń to przyjaźń.
Ok, ok, nie chcesz go odbić. To tylko przyjaźń, ale z flirtem.

Facepalm-300x216.jpg


Coś mi się wydaje, że skoro masz taki punkt widzenia, to za jakiś czas stwierdzisz, że przyjaźń z zajętym facetem + seks to też nic takiego. Przyjaźń to przyjaźń.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
JBronkar napisał:
Każdy flirtuje ze wszystkimi to normalnie.
Nie każdy i nie z każdym. Jest taka niepisana zasada że nie pcha się palców miedzy drzwi, bo jak to sie konczy jesteś tego dobrym przykładem. Chcesz flirtować to poszukaj kogoś wolnego, w przeciwnym przypadku zawsze będziesz tą gorszą.


Ale brednie się namyślacie ... po prostu przyjaźń to przyjaźń.
Przyjaciół się nie podrywa, no chyba, że chciałaś dowartościować się kosztem faceta, a poźniej udawać,że nic sie nie stało. Wygląda na to, że on grał w tej samej orkiestrze, ale szybciej skonczył. :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Rety, to już n-ty temat, który jest solidnie popieprzony a pojawił się w ostatnim czasie. Coś nagły ten wysyp głupoty, daje do myślenia.



Hailie napisał:
Brawo za inteligencję
Ten troll to akurat inteligencję ma, skoro tylu was się dało nabrać i nadal jeszcze się tu udziela.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
JBronkar napisał:
Rozmawiałam z kolegą ze studiów na fb przez miesiąc.
Poza tym gównem jest jeszcze realny świat i to w nim należy takie sprawy załatwiać, a nie pytać się obcych ludzi i potem bawić w zgadywanki. Na podstawie czego zdecydujesz? Wylosujesz? A może prawo demokracji, większość ma rację? (nie ma, tak dla jasności). Spotkaj się i porozmawiaj z nim wełniana istoto <_<
 

JBronkar

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Jestem na wykładzie, jakoś go nie widzę. Jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat wykładów i napisał, że ostatnio rzadko bywa na wykładach. No nic trudno, w innym dzień pogadam z nim w cztery oczy. Hauser - ja nie prosiłam was, co powinnam zrobić tylko dlaczego to zrobił, dla zabawy? Nie sądzę, on ma 22 lata. Źle mnie zrozumiałaś.

Sent from my RM-892_eu_poland_322 using Tapatalk
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
JBronkar napisał:
Jestem na wykładzie, jakoś go nie widzę. Jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat wykładów i napisał, że ostatnio rzadko bywa na wykładach. No nic trudno, w innym dzień pogadam z nim w cztery oczy. Hauser - ja nie prosiłam was, co powinnam zrobić tylko dlaczego to zrobił, dla zabawy? Nie sądzę, on ma 22 lata. Źle mnie zrozumiałaś. Sent from my RM-892_eu_poland_322 using Tapatalk
To Ty nie rozumiesz. My nie wiemy i się nie dowiemy dlaczego on to zrobił. Możemy zgadywać, ale co da takie zgadywanie? Nic. Z nim rozmawiaj, zamiast płakać na forum. I naucz się czytać ze zrozumieniem.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
JBronkar napisał:
Każdy flirtuje ze wszystkimi to normalnie
Dawno nic głupszego nie przeczytałem. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, to że Ty tak robisz, to nie znaczy, że reszta też.
Hailie napisał:
Masowy pobór na studia zaprowadzi ten kraj na stracenie.
Coś mi się wydaje, że już zaprowadził.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Rozumiem, ze studentce poprawna znajomość języka polskiego nie jest koniecznie potrzebna do szczęścia (skończenia studiów), ale mam wrażenie, jakby autorka używała translatora i wklejała tu swoje wypowiedzi. Dziecko moje lepiej formułuje wypowiedzi,a do studiów ma jeszcze około 13 lat :) masakra.
To jest temat, który budzi we mnie trolla internetowego, chapeau bas za zasługi :D
I jak to - "każdy flirtuje ze wszystkimi" - to jest normalne? Sorki, nie flirtuję z panią z warzywniaka, ani menelami pod monopolem, nie flirtuję ze wszystkimi naokoło, ani nie odnoszę wrażenia, ażeby każdy napotkany w moim życiu człowiek, każdy bez wyjątku, ze mną flirtował.
Teraz to wydaje mi się, ze dla tego chłopaka z fb mogła to być tylko znajomość, pogawędka, nic więcej. Ale jak Ty jesteś taka napalona, ze uznajesz każdą rozmowę za flirt i żywcem na każdego włazisz, to ja się nawet nie dziwię, ze Cię zablokował. Na jego miejscu nawet gdybym Cię spotkała, to udałabym, ze nie znam :D bo to aż strach!
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
JBronkar napisał:
My kobiety wiemy, że każdy facet to świnia.
Pożyj jeszcze kilka lat, by nazywać się kobietą. W tym momencie możesz o sobie mówić co najwyżej: głupia, niedojrzała dziewczynka (jak zresztą każda głupia studentka).
 
M

MacaN

Guest
Pestka__ napisał:
Teraz to wydaje mi się, ze dla tego chłopaka z fb mogła to być tylko znajomość, pogawędka, nic więcej. Ale jak Ty jesteś taka napalona, ze uznajesz każdą rozmowę za flirt i żywcem na każdego włazisz, to ja się nawet nie dziwię, ze Cię zablokował. Na jego miejscu nawet gdybym Cię spotkała, to udałabym, ze nie znam bo to aż strach
Jeszcze biedaczek studia zmieni hehe :D



Thyme napisał:
Ten troll to akurat inteligencję ma, skoro tylu was się dało nabrać i nadal jeszcze się tu udziela.
Nie sądzę, by to był troll ;) Chyba, że jest bardzo konsekwentny w swoich poczynaniach - bo aż od 2008 roku. Z jednej strony to prawie jak troll, ale z drugiej... Widziałem równie puste dziewczyny i nic nie stoi na przeszkodzie temu, by jakaś następna, do nich podobna założyła tu konto :)


Autorko, jak sama napisałaś gościu ma 22 lata - być może wydałaś mu się ładna, ale po wymianie kilku zdań ( szczególnie, jeśli dysponujesz tak pięknym stylem wypowiedzi ), stwierdził, że wygląd to jednak za mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry