Żonglowanie piłeczkami

igaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
Szukałam na forum takiego tematu ale nie znalazłam więc zakładam nowy

Chciałabym nauczyć się żonglować ale nie wiem jak się za to zabrać i w związku z tym właśnie zakładam ten temat gdyż może na tym forum znajduje się jakaś osoba która się tym trudni albo też chciałaby się nauczyć ;)
Może ktoś da jakieś porady, może jakieś ćwiczenia jak postępować żeby nauczyć się tej sztuki. Oglądałam kilka filmików na YouTube więc co nieco się dowiedziałam ale jeśli ktoś ma jakieś linki na takie stronki z żonglerką lub chciałby się z własnego doświadczenia wypowiedzieć na ten temat to serdeczne zapraszam :)
 

bubrzyca

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
137
Punkty reakcji
0
Najpierw cwicz podrzucajac do gory np mandarynka z zamknietymi oczami i zeby ladawala w tym samym miejscu skad wyleciala(to cwicz jakies 2-3 dni) Pozniej wez 2 mandarynki i jedna podrzucaj z jednej do drugiej reki a w tym czasie przekladaj 2 mandarynke z reki do reki. Okrązaj to zgodnie z ruchem wskazowek zegara. potem bedziesz mogla juz probowac z 3 mandarynkami i po pewnym czasie sie nauczysz;]
 

igaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
Dziękuję za podpowiedź na pewno z niej skorzystam :)
A Ty to z własnego doświadczenia pisałaś? Jeśli mogę wiedzieć...
 

BartekBilejczyk

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Już w czerwcu 2013r będzie dostępna moja strona internetowa, na której znajdziesz dokładne szkolenia video z żonglerki. Każdy może się tego nauczyć. Od najbardziej podstawowych rzeczy do trochę trudniejszych. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, piszcie na jakzonglowac@gmail.com :)
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawa sprawa i zarazem pasjonujące zajęcie. Swoja drogą to ciekawe ile czasu należy poświęcić na ćwiczenia oraz praktykę aby móc potem żonglować piłeczkami. Naprawdę zawsze byłem pełen podziwu dla osób które to umieją.
 
Do góry