" Zolty Blog "

Status
Zamknięty.

zbigniew

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
76
Miasto
Poznań
Drodzy Przyjaciele

Czytając wiele blogów nie tylko nasz doszedłem do wniosku, że jest wśród nas, wiele młodych i nie tylko, uzdolnionych osób, które piszą w sposób interesujący i otwarty. Każdy, kto dotknął materii artystycznej wie , że bez względu na rodzaj uprawianej sztuki, artyści żyją z podziwu, poklasku i opinii czytelników , które stanowią naturalną siłę motoryczną i motywację do pracy nad sobą i rozwijaniem swoich naturalnych uzdolnień. Przyszedł mnie do głowy pomysł, aby ustanowić nagrodę stanowiącą namacalne dla twórcy i jego fanów wyróżnienie. Znane są wielkie nagrody literackie muzyczne czy inne, jak Nobel, Glob, Wiktory i wiele innych. Uważam, że w naszym przypadku, osób tworzących, piszących, malujących na wielu stronach internetowych, między innymi na Forumowisku ,adekwatną nagrodą była by np. Nagroda „ Złotego Bloga „ . Na początek jej odzwierciedleniem była by np. strona na blogu w kolorze złotym, srebrnym czy brązowym z logo tej nagrody, zarezerwowana wyłącznie dla osoby nagrodzonej. W tym przypadku chętnie użyczę moje osobiste logo pt. „Moje Credo” z uwagi na jego ponad czasową treść.( jest to tylko propozycja ) Jeżeli mój pomysł Was zainteresuje , jestem skłonny opracować regulamin przy współpracy z Wami i zgłoszenie go oficjalnie Administracji Furomowiska. Proszę o uwagi i konkretne propozycje w celu ich przeanalizowania i ewentualnego uwzględnienia w przyszłym regulaminie. Zapraszam zainteresowanych do współpracy.

zbigniew

P.s. Zapraszam przy okazji na mojego bloga , nick zbigniew's
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Na początek jej odzwierciedleniem była by np. strona na blogu w kolorze złotym, srebrnym czy brązowym z logo tej nagrody, zarezerwowana wyłącznie dla osoby nagrodzonej.
I jakiś znaczek przy blogu na liście blogów..
Bo komu chciałoby się szukać tego 'złotego bloga'..
A kto będzie się tym zajmować?
Kto będzie zmieniać szate graficzną?
Blog "Złotym blogiem" na ile by się stawal?

Ja narazie mimo wszystko jestem na nie..
Może mnie jakoś przekonacie.
 

zbigniew

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
76
Miasto
Poznań
I jakiś znaczek przy blogu na liście blogów..
Bo komu chciałoby się szukać tego 'złotego bloga'..
A kto będzie się tym zajmować?
Kto będzie zmieniać szate graficzną?
Blog "Złotym blogiem" na ile by się stawal?

Ja narazie mimo wszystko jestem na nie..
Może mnie jakoś przekonacie.

Sympatyczna nns , Twoje stanowisko wynika z braku zrozumienia idei wiadomo , że otrzymanie tytułu Zlotego Bloga musi skutkować jakąś formą wyróżnienia, a najprościej wyrazić to kolorem szaty graficznej danego bloga lub znaczkiem okrślonym przez nadawcę tytułu i umieszczonym przy blogu,tak na początek do momentu aż znajda sie np. sponsorzy skłonni ufundować statuetkę tej nagrody lub medal o stosownej treści. Wiadomo że taki tytuł nie będzie nadawać koleżanka, kolega , sympatia tylko po odpowiedniej formie głosowania na forum lub na podstawie werdyktu wybranego przez użytkowników i administrację jury, np. po podsumowaniu jakiegoś okresu publikacji , jednego roku lub zbierania co miesiąc punktów wyrażanych w podobnej formie jak serduszka znajdujące sie po prawej stronie ocenianych blogów. O wartości i sile tego wyróznienie decydować muszą na pewno czytający i trudno przypuszczać aby był nadawany za pogaduszki i jedno czy dwu wyrazowe wypowiedzi na forumowisku bo za to można by ustanowić nagrode np. " Złotych Ust ' a ja jako pomysłodawca mam na myśli raczej ocenianie czysto literackich wpisów na blogach. z wyrazami sympati zbigniew
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Sympatyczna nns , Twoje stanowisko wynika z braku zrozumienia idei wiadomo , że otrzymanie tytułu Zlotego Bloga musi skutkować jakąś formą wyróżnienia, a najprościej wyrazić to kolorem szaty graficznej danego bloga lub znaczkiem okrślonym przez nadawcę tytułu i umieszczonym przy blogu,tak na początek do momentu aż znajda sie np. sponsorzy skłonni ufundować statuetkę tej nagrody lub medal o stosownej treści. Wiadomo że taki tytuł nie będzie nadawać koleżanka, kolega , sympatia tylko po odpowiedniej formie głosowania na forum lub na podstawie werdyktu wybranego przez użytkowników i administrację jury, np. po podsumowaniu jakiegoś okresu publikacji , jednego roku lub zbierania co miesiąc punktów wyrażanych w podobnej formie jak serduszka znajdujące sie po prawej stronie ocenianych blogów. O wartości i sile tego wyróznienie decydować muszą na pewno czytający i trudno przypuszczać aby był nadawany za pogaduszki i jedno czy dwu wyrazowe wypowiedzi na forumowisku bo za to można by ustanowić nagrode np. " Złotych Ust ' a ja jako pomysłodawca mam na myśli raczej ocenianie czysto literackich wpisów na blogach. z wyrazami sympati zbigniew
Mhm zrozumiałam..
I nawet troszke mnie przekonałeś..
Tylko musi znaleźć się ktoś kto zechce zmieniać tą szate..
Zobaczymy co na to Administracja Forum..
Pozdrawiam.

Aha i jeszcze powiedz mi co ile wybierany byłby ten blog.
Przez tydzien blog nosił by imie "Złotego Bloga"?
Przez miesiąc?
 

zbigniew

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
76
Miasto
Poznań
Mhm zrozumiałam..
I nawet troszke mnie przekonałeś..
Tylko musi znaleźć się ktoś kto zechce zmieniać tą szate..
Zobaczymy co na to Administracja Forum..
Pozdrawiam.

Aha i jeszcze powiedz mi co ile wybierany byłby ten blog.
Przez tydzien blog nosił by imie "Złotego Bloga"?
Przez miesiąc?

NNS powtarzam ,że to jest tylko sprawa techniczna a wynika z drugiegi twojego pytania i w tej kwesti jasne jest , że przyznany bylby raz w roku bo nikt nie będzie robil tego co tydzień , trudno byłby aby poważne wyróżnienie a takim powinien być " Złoty Blog " między innymi z ogromnego zasiegu i siły wyrazu internetu by był rozdawany a nie przyznawany za całokształt publikacji w danej kategori literackiej np. wiersz, fraszka, opowiadanie itp lub za całokształt publikacji, ale to są dywagacje , które określi przyszły regulamin, jeżeli moj pomysł zyska stosowną aprobatę blogowiczow i administracji forum zbigniew
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja jestem za :)
całkiem fajny pomysł...
P.S. dodam sondę i zobaczymy jak beda ludzie głosowali :D
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Pomysl dobry .Ale ludzie bardziej zajeli by sie blogiem niz pisaniem postow :p A teraz na powaznie .Co roku to chyba byloby naprawde powazne wyroznienie ale wydaje mi sie ze co miesiac byloby dobrze .I powinny byc kategorie .Np tworczosc ,przezycia itp .Bo blogi ogolne nie sa zbyt no wiec ciekawe .
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
no Icewind masz rację :p
najlepiej było by co miesiąc i jeszcze żeby były jakieś kategorie...

narazie jest 50 na 50 w sondzie więc prosze głosować !!!
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Juz 60 % na korzysc zoltego bloga .Mam jeszcze pomysl na kategorie zartownis i sportowiec .Napewno da sie jeszcze jakies inne wymyslic a np. Najlepszy wsrod wszystkich kategori powinien byc wybierany co 3 miesiace .I glosowaliby wszyscy uzytkownicy .Przy kazdym blogu bylaby specjalna "urna" ( ja to mam wyobraznie )
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Oni sie tam nielicza :D ( tylko sie nie obrazcie to zart :p )A na powaznie to dlaczego tak malo osob tutaj wyrazilo zdanie .
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
i jak wy to wszystko chcecie zrobić??? pomysleliscie o WYKONANIU ??? .........
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
"Narazie jestem zwykłym uzytkownikiem .Dlaczego podchodzisz juz do tego pomyslu jako do czegos zlego .Pomysl to pomysl mozna zrealizowac przy niskich nakladach pracy .
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Widze ze przemyslalas decyzje .No co niestety .Mozna ktos jeszcze poprze ten pomysl .Nie mowie ze odrazu musi byc realizowany :bag:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Icewind a dlaczego zakładasz że ja uważam to za ZŁO?? :/ ... Śmieszny jesteś troche w tej sytuacji..... Zadałam pytanie - JAK wy to chcecie zrobić? a ty mi wyjeżdzasz z tym że już jestem na ANTY :/ .
Ja wam teraz pisze że NIE DA RADY tego zrealizować jesli nie dacie KONKRETNEGO pomysłu jak to zrobić!!
Narazie wiem tylko ze jakieś nagrody co miesiać albo co trzy w róznych kategoriach..... no ale co?? Mozna zrobic jakis dział na głosowanie ale jak wy chcecie rwyróznic tego bloga?? Gdyby BYŁY takie opcje urozmaicenia bloga to nasz ADMIN napewno by nam je udostępnił!!!
Nagrody?? ....... juz to widze.....
Poza tym BLOG to jest czyjas PRYWATNA sprawa i może niektórzyu nie chcieli by tego OCENIANIA dodatkowego?
Poza tym weźcie pod uwage ze nasz regulamin nie obejmuje blogów :/ ... wiec jest to zupełna odrebnośc jak dla mnie....

Może mnie również przekonacie chociaz nie uwazam to za ZŁO... - to zbyt wielkie słowo :p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ogólnie pomysł mi się podoba..
Tylko nie jestem za.
Ale jeśli większość jest na TAK to ja nie widze problemu :)
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Milusia zalozycielowi tematu chodzilo o wyroznienie najlepiej prowadzonego bloga. Ja to troche urozmaicilem przyznaje .Chodzilo mu o wyroznieni tego bloga ktory jest najbardziej tresciwy itd itp .
 
Status
Zamknięty.
Do góry