ZoFFia u Berials....

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Hehe no to Wam odpisze :D

Tak też, wszystkim dziękuje za miłe słowa :D - Ale nie traktujcie tego jako taryfy ulgowej, Berials czuwa!

I tak po kolei, Narcyza - obrączki już na palcach, a świadka owszem szukam :D

Raing - wieczór kawalerski.. strzelimy rundkę w CS :p

Naw - patrz że Twoja ex matka coś się nie wypowiada :D Ogólnie to nie wspominaj mamie o wieczorach na chacie :D

Co do liczby gości, no to może jeszcze użytkowników allegro zaprosimy? :D

No i nie wiem co tam jeszcze chcieliście :p

Pozdrawiam :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Tak też, wszystkim dziękuje za miłe słowa - Ale nie traktujcie tego jako taryfy ulgowej, Berials czuwa!
czuwa czuwa ale że zakochany to łagodniejszy :D prawda? :D
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
jak tatuś robi wieczór kawalerski to mamusia nie będzie gorsza i w mój wieczór panieński robię w akademiku PIżAMA PARTY :p
chętnych (płeć piękna oczywiście żeby nie budzić podejrzeń :p) proszę o wpisywanie się na listę zaproszonych gości ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
czuwa czuwa ale że zakochany to łagodniejszy :D prawda? :D

Czuwamy obydwoje :D

c7c92a7c_beztytuu.jpg
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
a wiec wszyscy CIEKAWSCY, żeby was zaspokoić zdradzę wam jak to było :)
Po prostu przyszedł do mnie do akademika, posiedzieliśmy trochę i poszliśmy na miasto. Zjedliśmy w knajpie kolacje i poszliśmy na chwilę do parku saskiego się przejść i posiedzieć na naszej ławeczce i wtedy Berials zaczął gadać o sensie istnienia, miłości, dwojgu kochających się ludzi i ni stąd ni zowąd kazał mi zamknąć oczy. Jak już pozwolił mi je otworzyć zobaczyłam go klęczącego przede mną z pierścionkiem. Spojrzał mi głęboko w oczy i spytał 'wyjdziesz za mnie?'
Nie bardzo na początku wiedziałam o co chodzi ale po chwili cały ogrom i powaga sytuacji do mnie dotarły no i krzyknełaa na całe gardło 'TAK' i rzuciłam się na szyję Berialsa. Jak zaczęłam wyć, to nie umiałam się uspokoić. Całą drogę do akademika ( z Racławickich na Chodźki dla znających Lublin) ryczałam, a szliśmy pieszo :)
ot... i cała historia


Wzruszajace :) Gratuluje i pozdrawiam :D:)
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
niegrzeczna córka :p dostaniesz od mamusi lanie ;)
Nawiedzona napisał:
a nic nie powiem,bo jeszcze będzie krzyczał na mnie
niech tata tylko sprobuje to zobaczy jak wygląda naprawdę rozzłoszczona kobieta ;p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ohoh jak rozzłoszczona kobieta wygląda tak jak rozzłoszczona moja mama to się bójcie !!!!!
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Taaaa, może i dziecko, ale moje ziomalki miały już wielu chłopaków, tylko ja nie miałam. Jeszcze całe życie przede mną :p
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Kochanie to taki żarcik. Całą winę zrzuci się na tatusia, a jak będą jakieś wątpliwości, to ja już sobie z tatusiem porozmawiam :)
 
Do góry