Zobaczyc Ducha...ale Poczoc Go I Uslyszec?...

slevin

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
kurde ,ja na powazznie mowie a ty sie smiejesz .
czekaj na ducha niebawem
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja kiedyś coś widziałem :p Tylko ze to było coś takiego jakby rozgrzane falujące czarne powietrze u mnie w pokoju... taka smuga czegos tam na środku pokoju. zupełnie coś takiego jak "kula" czarnego dumy była na środku pokoju...
 

dagmara.

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
jerusalem.
<_<
duchów NIE ma.

jak sądzicie czy po śmierci chcielibyście zostać na tym brudnym, śmierdzącym świecie ?
NIE.
czy nie mieli by czego innego do roboty, niż straszyć jakieś szare* istoty ?
NIE.
czemu sie całkiem nie pokaża, tylko dają "jakieś znaki" ? to tak jak z ufo. czemu nie przylecą i z nami nie pogadają, bo jeżeli nei chcą żeby ich ludzie widzieli to czemu latają z włączonymi światłami nad miastami? <_<
bo ich NIE ma.

pozatym z wywoływaniem duchów to tez sie nie do końca zgadzam.
wyobraźnia, podświadomość.
nie wiem, ale ich NIE ma i mnie do ich istnienia nie przekonacie.


*bez obrazy, ale chodzi mi o to że nie jestescie kimś kto czynił cos dużego dla reszty społeczenstwa, moze i was nie znam, ale sądze ze zadne z was takich rzeczy nie robiło. (jezeli sie myle to sory)

ps. za duzo filmów typu constantine badz egzorcyzmy emily rose <_< <_<

ps. za duzo filmów typu constantine badz egzorcyzmy emily rose <_< <_<
 

Ema91

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Somewhere over the rainbow... :)
Ostro...:/ Jeśli mówisz prawdę... Może to Twoja wyobraźnia jest już tak bardzo szeroko rozwinięta, że widzisz rzeczy których naprawdę nie ma? Szczerze mówiąc to ja też tak mam czasem...Ale nie słyszę jak mówią do mnie :p Może jesteś chora? Tzn bez obrazy ale ja czasem też się zastanawiam czy może nie cierpię na jakąś odmianę schizofrenii czy czegoś ;/ I mówię poważnie, bez żadnych śmiechów czy czegoś, bo nad sobą też się czasem zastanawiam jak już pisałam wcześniej.. A może po prostu...hmm..sama nie wiem, może lepiej pójdź z tym problemem do kogoś, do jakiegoś lekarza...? :/
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Krakow
to nie jest zadna choroba bo nie slysze tego ciagle....w sumie od ponad pol roku sie to nie powtarzalo...:)
jakby to sie powtorzalo np codziennie to bym sie powaznie zaczela zastanawiac nad tym czy nie jestem walnieta ;)


duchów NIE ma.a skad wiesz? masz dowod??

jak sądzicie czy po śmierci chcielibyście zostać na tym brudnym, śmierdzącym świecie ?
NIE.ja nie sadze...
czy nie mieli by czego innego do roboty, niż straszyć jakieś szare* istoty ?
NIE.nie chodzi o straszenie...ludzie sie boja bo to chyba dziwne zobaczyc przypuscmy wojka ktory umarl 10 lat temu (nie mowie ze widzialam ale to chyba troche denerwujace...) albo cos czego byc nie powinno

czemu sie całkiem nie pokaża, tylko dają "jakieś znaki" ? to tak jak z ufo. czemu nie przylecą i z nami nie pogadają, bo jeżeli nei chcą żeby ich ludzie widzieli to czemu latają z włączonymi światłami nad miastami?
bo ich NIE ma.,--hmm no skoro lataja to chyba sam/a...sam sobie zaprzeczyl/as-es
poza tym nie sadzisz (ja nie mowie ze wierze w UFO bo nie wierze) ale hmmm czy wiesz co to inna kultura? moze nie lezy to w ich interesie. moze po prostu sa zupelnie inni niz ludzie?hmm inaczej mysla itp a moze wogole nie mysla...kto to wie?

pozatym z wywoływaniem duchów to tez sie nie do końca zgadzam.
wyobraźnia, podświadomość. <--ja nie wylowywalam nigdy duchow ale jak np wytlomaczysz ze osoba unosi sie na 2 metry na d ziemie i zaczyna mowic w innym nie znanej jej jezyku??? albo oglnie lewitacje przedmiowo? zbiorowa sugestia??
nie wiem, ale ich NIE ma i mnie do ich istnienia nie przekonacie.<--nikt cie nie zmusza do zaakceptowania istnienia duchow, ale zaprzeczysz ich istnieniu sie nie da.
w polsce nie jest to zbyt rozpowszechniony problem. w publicznej telewizji mamy jedynie niedowiary ktorego nikt nie traktuje powaznie nawet prowadzacy jednak na telewizji satelitarnej (np cyfra +) mozna obejzec wiele powaznych programow zajmujacych sie zjawiskami paranormalnymi :)



*bez obrazy, ale chodzi mi o to że nie jestescie kimś kto czynił cos dużego dla reszty społeczenstwa, moze i was nie znam, ale sądze ze zadne z was takich rzeczy nie robiło. (jezeli sie myle to sory)<---nie rozumiem o co ci chodzi ale mam wrazenie ze nie dokonca rozumiesz cel istnienia forum internetowego....

ps. za duzo filmów typu constantine badz egzorcyzmy emily rose <--emily rose widzialam ale mi sie nie podobalo poza tym chodzilo tam o cos innego - o opetanie przez demona i jest to autentyczna historia natomiast constantine nie widzialam i podobno jest kiepski...
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
nie walnieta na pewno nie jestes ;) wiesz co skoro masz takie zdolnosci porozumiewania sie z duchami to moze wykorzystaj to w jakis sposob BB) ale gdybym ja była na Twoim miejscu
i taki duch by do mnie przyszedł czy cos to ja niewiem co bym zrobiła normalnie zawał na miejscu :mruga:
 

qbit

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
<_<
duchów NIE ma.

jak sądzicie czy po śmierci chcielibyście zostać na tym brudnym, śmierdzącym świecie ?
NIE.
czy nie mieli by czego innego do roboty, niż straszyć jakieś szare* istoty ?
NIE.
czemu sie całkiem nie pokaża, tylko dają "jakieś znaki" ? to tak jak z ufo. czemu nie przylecą i z nami nie pogadają, bo jeżeli nei chcą żeby ich ludzie widzieli to czemu latają z włączonymi światłami nad miastami? <_<
bo ich NIE ma.

pozatym z wywoływaniem duchów to tez sie nie do końca zgadzam.
wyobraźnia, podświadomość.
nie wiem, ale ich NIE ma i mnie do ich istnienia nie przekonacie.
*bez obrazy, ale chodzi mi o to że nie jestescie kimś kto czynił cos dużego dla reszty społeczenstwa, moze i was nie znam, ale sądze ze zadne z was takich rzeczy nie robiło. (jezeli sie myle to sory)

ps. za duzo filmów typu constantine badz egzorcyzmy emily rose <_< <_<

ps. za duzo filmów typu constantine badz egzorcyzmy emily rose <_< <_<

Są trzy rodzaje prawd:
święta prawda-post madXkacz'a
tyż prawda-mój post
g*wno prawda-post wild wolf'a

Wild Wolf mówisz, że 2 metry nad ziemią? ja niewiele wyżej mam sufit

Tak naprawdę to zdaje wam się - za bardzo w to wszystko wierzycie, boicie się itp. To są raczej problemy, które wy sami sobie stwarzacie. Gdyby to było normalne to nieraz było o tym w telewizji(a programach na cyfrze+ zaraz napisze). Skoro takie rzeczy się zdarzają to dlaczego nie mówią o nich w wiadomościach tylko piszą o tym w jakimś fakcie?
A co do programów, o których pisaliscie to są to większe bajki niż anime, naruto czy jakieś pokemony. Widziałem kilka takich programów i szczerze mówiąc nie trudno zmiksować coś takiego byle tylko mieć oglądalność oraz by to wyglądało wiarygodnie.

Przykładowo wpuścili jakąś kobietę do opuszczonego domu, czy szpitalu psychiatrycznego(pustego) i powiedzieli jej, że tam straszy! Dali jej nawet aparat zeby porobila kilka zdjęć. Na jednym zrobili zblizenie i co się okazało? Uchwyciła czyjeś oko(ducha) które na nią patrzyło. Niesamowite? Wątpie, bo taki fotomontażyk nie trudno zrobić i wmówić jakiejś przygłupiej amerykance czy brytyjce, że to prawdziwe(ogólnie amerykanie w większości to niezbyt inteligenty naród). Żeby było bardziej realistycznie to kobieta opowiadała jeszcze, że gdy weszła do tamtego pomieszczenia to poczuła na sobie czyjeś spojżenie i dziwny chłód. Kolejny dówód? Raczej nie - gdyby jej nie powiedzieli, że rzekomo tam straszy, tylko że to ma być zdjęcie na jakiś konkurs fotograficzny to nawet by nie zauważyła różnicy, a tak proszę jaki efekt... Gdyby to wszystko było prawdą to od razu serwisy informacyjne by się rozszalały(cnn, bbc, wiadmości, fakty itp.), jednak tak sie nie stało, a dlaczego to już sami sobie odpowiedzcie :p
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Wild Wolf, ja miałem coś podobnego, już leżałem w łóżku, nagle coś mnie dotknęło w plecy, ja w szoku odwróciłem się - nikogo/niczego nie było, a napewno nie zasnęłem, pomyślałem, że przysnąłem i coś mi się wydawało, ale nie spałem. Zaraz po tym zamknęłem oczy i próbowałem zasnąć, nagle pojawił się przede mną rozmazany biały krzyż, na czarnym tle (to coś go przypominało), otworzyłem oczy i nie mogłem zasnąć do rana.

Możecie mi nie wierzyć, ale w ten dzień próbowałem powiedzieć imię tego ziomka czy tej mery jakiejśtam do lustra, żeby przetestować czy to działa, ale nic się nie działo. Później poszłem spać i było to co powyżej ^
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@wild wolf - ja mialem cos gorszego, coś chwycilo mnie za ręce i mocno ścisneło, nie mogelm ruszac rękoma i rece mi wibrowały jakoś. Zaczelem się modlic i po kilku minutach ustało. A więc modlitwa powinna pomóc. A jeżeli nie, no to ksiądz.
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Krakow
Są trzy rodzaje prawd:
święta prawda-post madXkacz'a
tyż prawda-mój post
g*wno prawda-post wild wolf'a

Wild Wolf mówisz, że 2 metry nad ziemią? ja niewiele wyżej mam sufit

Tak naprawdę to zdaje wam się - za bardzo w to wszystko wierzycie, boicie się itp. To są raczej problemy, które wy sami sobie stwarzacie. Gdyby to było normalne to nieraz było o tym w telewizji(a programach na cyfrze+ zaraz napisze). Skoro takie rzeczy się zdarzają to dlaczego nie mówią o nich w wiadomościach tylko piszą o tym w jakimś fakcie?
A co do programów, o których pisaliscie to są to większe bajki niż anime, naruto czy jakieś pokemony. Widziałem kilka takich programów i szczerze mówiąc nie trudno zmiksować coś takiego byle tylko mieć oglądalność oraz by to wyglądało wiarygodnie.

Przykładowo wpuścili jakąś kobietę do opuszczonego domu, czy szpitalu psychiatrycznego(pustego) i powiedzieli jej, że tam straszy! Dali jej nawet aparat zeby porobila kilka zdjęć. Na jednym zrobili zblizenie i co się okazało? Uchwyciła czyjeś oko(ducha) które na nią patrzyło. Niesamowite? Wątpie, bo taki fotomontażyk nie trudno zrobić i wmówić jakiejś przygłupiej amerykance czy brytyjce, że to prawdziwe(ogólnie amerykanie w większości to niezbyt inteligenty naród). Żeby było bardziej realistycznie to kobieta opowiadała jeszcze, że gdy weszła do tamtego pomieszczenia to poczuła na sobie czyjeś spojżenie i dziwny chłód. Kolejny dówód? Raczej nie - gdyby jej nie powiedzieli, że rzekomo tam straszy, tylko że to ma być zdjęcie na jakiś konkurs fotograficzny to nawet by nie zauważyła różnicy, a tak proszę jaki efekt... Gdyby to wszystko było prawdą to od razu serwisy informacyjne by się rozszalały(cnn, bbc, wiadmości, fakty itp.), jednak tak sie nie stało, a dlaczego to już sami sobie odpowiedzcie :p


1. naprawde mam wiecej sprawna glowie niz wmawianie sobie ze widze duchy...poza tym chlopcze jedno pytanie - gdyby tego nie bylo po co tak powazna instytucja jak kosciol katolicki mial w sobie tzw egzorcystow???
nawet w bibli sa duchy, demony itp ;]

2. nie ma informacji na ten temat gdyz:
a) takich rzeczy nie mozna sprawdzic dokladnie, powtorzyc itp
b) w swiadomosci polakow osoba taka powinna raczej sie leczyc
c) programy takie (na zone club itp) maja na celu udowodnienie istnienia zjawisk paranormalnych wlasnie poto zeby mozna bylo je podac potem do swiadomosci publicznej

tak wiec sam widzisz ze rzeczy niesprawdzonych do tv PUBLICZNEJ nie daja ;]


reszta - lepiej zrobicie jak nie bedziecie wywolywac duchow bo to na serio moze sie zle skonczyc a co do modlitwy to nie zawsze jest skuteczna - w wypadku np natrafienia na demona moze sie wrecz zle skonczyc ;/
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
ja mam czasami tak, że gdy siedzę sama w domu wieczorem
i w całym mieszkaniu jest ciemno,
prócz mojego kąta z komputerem i lampką.
czuję się, jakby ktoś stał za mną,

ale rzecz jasna Es jest tchórzem i się nie odwróci ^^
tak samo gdy leżę z zamkniętymi oczami w łóżku, czuję jakby ktoś stał nade mną i czuwał nad moim snem,
ale się oczu otworzyć boję.

ostatnio mi zmywacz do paznokci kilkanaście cm po biurku się przesunął oO

ja wierzę w duchy,
w ufo nie, ale w duchy owszem.
 

qbit

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
sory, ale w waszych postach nie widzę nic konkretnego - za przeproszeniem pier*licie bez zastanowienia. Co do Bibli to nie brałbym tego jako takie pewne źródło informacji, bo to "święta księga", w której znajdują się teksty, informacje... napisane i wybrane dla potrzeb religii. Wcześniej ludzie sobie bez niej radzili, ale kościół musiał przejąć we wszystkim władze(dosłownie wszystkim) - więc jest mieszanie ludziom w głowach. Gdyby nie on to rozwój cywilicacyjny nie został zachamowany na kilka wieków(średniowiecze sie nazywa). A Tobie radzę sprawdzić czy beret nie za bardzo uwiera, jeśli nie to się cieszę :p i osobiście kończę ten temat, bo co miałem do powiedzenia to powiedziałem, ale niektórym niczego nie wytłumaczysz. (tylko za jakie grzechy normalni ludzie muszą należeć do jednego społeczeństwa wraz z tymi inteligentymi inaczej? ehhh)

ps. esencja takie głupie przeczucie ma czasami każdy. Otwórz kiedyś oczy i sie przekonasz, że nic tam nie ma :) Tak samo z siedzeniem po nocy - to szkodzi zdrowiu :p i nie bój się odwrócić, a nie pożałujesz ;)
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
ps. esencja takie głupie przeczucie ma czasami każdy. Otwórz kiedyś oczy i sie przekonasz, że nic tam nie ma :) Tak samo z siedzeniem po nocy - to szkodzi zdrowiu :p i nie bój się odwrócić, a nie pożałujesz ;)

ale ja tchórz jestem : )
ja się własnej mamy potrafię wystraszyć jak wejdzie do pokoju,
a ja nie usłyszę i się odwrócę.

cóż ^^
 

Lord Viqux

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
A nie sądzisz, że po prostu masz dom nawiedzony? <_<
Ja bym już dawno wybrał się do egzorcysty :)

Kolezanka mojej siostry mieszka w nawiedzonym domu, i zdarzały się tam juz poważne historie :) oprócz takich typowych zdarzeń (słychać kroki na piętrze mimo że nikogo tam nie ma, spadające przedmioty itp.) to brak tej koleżanki raz zobaczył w tym domu dziwnego faceta (opisał go potem dokładnie), i tak był tym przerażony, że przez 2 dni do nikogo sie nie odzywał.
fajnie co? :p ja bym sfiksował ;)
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Krakow
sory, ale w waszych postach nie widzę nic konkretnego - za przeproszeniem pier*licie bez zastanowienia. chyba ty

Co do Bibli to nie brałbym tego jako takie pewne źródło informacji, bo to "święta księga", w której znajdują się teksty, informacje... napisane i wybrane dla potrzeb religii. Wcześniej ludzie sobie bez niej radzili, ale kościół musiał przejąć we wszystkim władze(dosłownie wszystkim) - więc jest mieszanie ludziom w głowach. Gdyby nie on to rozwój cywilicacyjny nie został zachamowany na kilka wieków(średniowiecze sie nazywa).

jesli jestes taki madry to chyba pownienes wiedziec ze stary testament nie zostal zmieniony ;P, poza tym w torze mozna sobie tez wiele ciekawych rzeczy poznajdywac. z innej beczki w np koranie tez...a te ksiazeczki jakos reformowane za bardzo nie byly ale chyba twoj malusienieczki muzdzek tego nie jest w stanie pojac

A Tobie radzę sprawdzić czy beret nie za bardzo uwiera, jeśli nie to się cieszę :p i osobiście kończę ten temat, bo co miałem do powiedzenia to powiedziałem, ale niektórym niczego nie wytłumaczysz. (tylko za jakie grzechy normalni ludzie muszą należeć do jednego społeczeństwa wraz z tymi inteligentymi inaczej? ehhh)
nikt nie kazal ci sie tutaj wypowiadac, obrazac forumowiczow i gledzic bez sensu, co do beretu to radze ci zciagnac z glowy twoj mocherowy i wsadzic go sobie tam gdzie swiatlo niedociera



A nie sądzisz, że po prostu masz dom nawiedzony? <_<
Ja bym już dawno wybrał się do egzorcysty :)
bloki mi wybudowali 5 lat temu-sa nowiutkie i nie mial ich kto nawiedzac ;]
 
Do góry