Znowu jestem naiwna? Czy przewrażliwiona?

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Chłopak z którym spotykam się ( bliski ) zapewnia mnie że się zakochał we mnie etc. ale ostatnio odnoszę wrażenie, że lubi też flirtować z innymi panienkami ( albo mi się tylko wydaje ).. Jak dać mu do zrozumienia że nie podoba mi się to..? Bo gdy próbuje mu to powiedzieć to on obraca to w żart i udaje że wszystko ok. A mi z tym źle.. Boję się że znowu zostałam oszukana przez faceta. :((
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Chłopak z którym spotykam się ( bliski ) zapewnia mnie że się zakochał we mnie etc. ale ostatnio odnoszę wrażenie, że lubi też flirtować z innymi panienkami ( albo mi się tylko wydaje ).. Jak dać mu do zrozumienia że nie podoba mi się to..? Bo gdy próbuje mu to powiedzieć to on obraca to w żart i udaje że wszystko ok. A mi z tym źle.. Boję się że znowu zostałam oszukana przez faceta. :((
W takim przypadku musisz postawić sprawę jasno i porozmawiać z nim o tym, ale na spokojnie. Popytaj Waszych znajomych co sądzą o tej sytuacji, może oni mu prędzej przemówią do rozumu, bo są biernymi obserwatorami, osobami postronnymi, którzy mają dystans do tego. Określ bliżej jego zachowanie względem innych dziewczyn, pomożemy Ci się zastanowić nad tym co dalej.
 

czoklatmen

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
146
Punkty reakcji
10
Chłopak z którym spotykam się ( bliski ) zapewnia mnie że się zakochał we mnie etc. ale ostatnio odnoszę wrażenie, że lubi też flirtować z innymi panienkami ( albo mi się tylko wydaje ).. Jak dać mu do zrozumienia że nie podoba mi się to..? Bo gdy próbuje mu to powiedzieć to on obraca to w żart i udaje że wszystko ok. A mi z tym źle.. Boję się że znowu zostałam oszukana przez faceta. :((
Nie czarujmy się; jesteś naiwna. Wiesz, w 5 sek zrobiłem analizę Twojego chłopaka. Szkolny luzak, który lubi flirtować z dziewczynami wszelkiej maści. Jeśli byłbym na Twoim miejscu, to nie kupiłbym tych bajeczek o zakochaniu itp. Jest to zwykła ściema, którą wyczuć można na kilometr. Kochasz go? Pewnie tak, zatem chcesz mieć go przy sobie. Jest na to sposób. Co prawda wymaga on pewnego wkładu pracy, ale czegóż się nie robi dla miłości? On traktuje ten związek jako żart - niewykluczone, że jest z Tobą dla zakładu, choć szczerze w to wątpię. Nie wykluczaj jednak takiej opcji.
Chcesz go mieć, to musisz mieć sposób. Ja Ci go już znalazłem, słuchaj; zaproś go na kolację przy świecach (oczywiście Ty stawiasz). Powiedz mu, że masz niejaki problem i nie wiesz, jak go rozwiązać. Opowiedz mu historyjkę, jak to przechadzając się po parku znalazłaś walizkę. W tej walizce było mnóstwo pieniędzy i nie wiesz, co z tym zrobić. Naturalnie powierzyłaś mu to jako tajemnicę jako coś, czego nikt oprócz Ciebie i niego nie może wiedzieć. Bez względu na to, co powie, Ty stwierdzisz, że zachowasz tą walizkę i będziesz ją trzymała u siebie w sejfie. Coś dziwnie czuję, że ta kolacja i rozmowa dodadzą +40 do miłości i +80 do dłuższego i (nie)udanego związku.
 

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Tylko gdy mówię mu o tym, że nie podoba mi się to i "odsuwam się od niego" to wtedy on nie daje mi odejść. Chodzi za mną, chce rozmawiać, mówi że to tylko koleżanki.. Może po prostu ja jestem chorobliwie zazdrosna...? :(
 

wredotta

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hah. zakład. matko. mi przez pół roku mojego związku wydawało mi się że moj chłopka jest ze mną dla zakładu, ale to było za dużo szcześcia na raz i dlatego. ;D

badz stanowcza. nastaw go na tą rozmowę. niech się trochę przestraszy, że coś się stało itp. wtedy na pewno uważnie Cie posłucha. poza tym - to Twój chłopak. powinnaś wiedziec jak do niego trafic.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Chłopak z którym się spotykasz czy TWÓJ chłopak? Bo to zasadnicza różnica koleżanko. Rozmowa? Niekoniecznie. Foch z melodyjką z twej strony, jakieś małe pogróżki i zobaczysz jak zareaguje. Skoro raz się sparzyłaś to teraz trzymaj do płci brzydkiej dystans, obserwuj i kontempluj. Zobaczysz jaka będzie reakcja i podejmiesz stosowne kroki. Pozdro :)
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35

a może to zwyczajne paranoje ?

faceci tak maja... ze podrywaja inne dziewczyny zeby wkurzyc swoją dziewczyne... wymusic na niej jakas reakcje... dowiedziec sie czy jej zalezy...

 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Mi tez by się nie podobalo jakby moj facet flirtowal na moich oczach z innymi. To nie fair.Skoro rozmowa z nim nie pomaga, to moze jak Kuba Bogu tak Bog Kubie :> Jak bedziesz z gdzies z nim to obroc sie za przystojnym facetem z hasłęm " ale fajna puupa :p" albo gdy jestescie w wiekszym gronie to skup wiekszą uwage na koledze , rozmawiaj z nim wiecej niz z chlopakiem :)itd Troche rady .. nie ten tego ale czasem terapia szokowa potrafi wiele zdziałać :]
Moze wtedy cos do niego dotrze, ze Ciebie boli gdy on zwraca uwage na inne dziewczeta.
 

Papea

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
A może on tak robi, bo chce, żebyś poczuła to uszczypnięcie zazdrości? :)
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Mnie również wydaje sie ze powinnas zrobić to samo co on robia czyli flirtuj z innymi i czekaj co zrobi
a gdy on Ci sie zapyta co robisz to mu odpowiesz - przecież to tylko mój kolega ,tak jak Ty masz koleżanki


pozdrawiam karolcia lol
 
Do góry