znaki

haky

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Tak samo jak w temacie:dziewczyna jak idzie z koleżanką i zobaczy mnie to się uśmiecha i odwraca w drugą stronę a jak idzie z inną koleżanką to się nie uśmiecha.Co to może oznaczać?
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Tak samo jak w temacie:dziewczyna jak idzie z koleżanką i zobaczy mnie to się uśmiecha i odwraca w drugą stronę a jak idzie z inną koleżanką to się nie uśmiecha.Co to może oznaczać?
yyy ja strzelam, że podobasz się Tej koleżance przy której ta dziewczyna się uśmiecha ;)
 

haky

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
wolałbym podobać się tej dziewczynie co się uśmiecha a nie jej koleżance.Poradzicie coś?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Radzę Ci, żeby zaczęła Ci się podobać tamta laska, której się podobasz, bo u tamtej nie masz szans, z tego powodu, że ona napewno nie będzie chciała z Tobą być, bo ukradnie faceta swojej kumpeli. A tego zazwyczaj nie robią...
 

haky

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ludzie zapomniałem wam powiedzieć, że ja pisze na gg z dziewczyną która się uśmiecha i bardzo nam się fajnie gada.
 

gwojtecki

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
może ta dziewczyna która Ci się podoba nie uśmiecha się bo wstydzi się reakcji tej drugiej? Radziłbym Ci porozmawiać w realu bo na gg jej nie widzisz i łatwiej skłamać, rozmawiając z nią w realu będziesz widział jej reakcje na wypowiedziane przez Ciebie słowa/
 

haky

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Dla ułatwienia wprowadzę oznaczenia
x=dziewczyna która mi się podoba
y=koleżanka przy której dziewczyna x się uśmiecha
z=dziewczyna przy której dziewczyna x się nie uśmiecha

tylko dziewczyna y wie ze pisze z dziewczyną x a dziewczyna z tego nie wie i może rzeczywiście dlatego wstydzi się reakcji dziewczyny z
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Dla ułatwienia wprowadzę oznaczenia
x=dziewczyna która mi się podoba
y=koleżanka przy której dziewczyna x się uśmiecha
z=dziewczyna przy której dziewczyna x się nie uśmiecha

tylko dziewczyna y wie ze pisze z dziewczyną x a dziewczyna z tego nie wie i może rzeczywiście dlatego wstydzi się reakcji dziewczyny z

miłość to nie równanie mój drogi
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
oj czasami jest jak rownanie;p hehe
tak wiec z kolezanka Y jest bardziej zaprzyjazniona i mowi jej o wszystkim a z kolezanka Z jest mniej zaprzyjazniona i nie mowi jej o wszystkim..
a co z tego wynika olej to co sie obchodzi przy ktorej sie usmiecha do ciebie, piszesz z nia czy tam rozmawiasz i fajnie sie dogadujecie to ok usmiech przy jednej z kolezanek do ciebie raczej nie gra tu zadnej waznej roli niesadzisz??
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Tak samo jak w temacie:dziewczyna jak idzie z koleżanką i zobaczy mnie to się uśmiecha i odwraca w drugą stronę a jak idzie z inną koleżanką to się nie uśmiecha.Co to może oznaczać?

ile ty masz lat?
ile one maja lat?
skad je znasz? z szkoly z imprezy czy cos innego?

jak ci sie podoba to podejdz i zagadaj, wez numer potem zaproponuj wypad dzialal to tyle
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
wow dziewczyna sie do niego usmiechneła, szczesciarz :D
skoro tak dobrze ci sie z nia gada na gg to najwyzszy czas sie umowic a nie spekulowac interentowy chłopczyku :D
raz sie usmeichneła, a raz nie...nie szukaj znakow na sile...po prostu wejdz do gry i sprawdz na czym stoisz
i na koniec powiem ci cos co cie zaszokuje i kompletnie zmieni twoj swiatopoglad: to ze sie do ciebie usmiechneła nie oznacza ze chciałaby ci powiedziec "jestem twoja, zer.żnij mnie"
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ludzie zapomniałem wam powiedzieć, że ja pisze na gg z dziewczyną która się uśmiecha i bardzo nam się fajnie gada.


Skoro masz jej gg to umow sie z nia(im szybciej tym lepiej), nooo chyba ze chcesz by za jakis czas opowiadala ci jak to zle traktuje ja jej chlopak, jesli nie chcesz byc jej przyjaciolka z penisem to dzialaj. dzialaj= jak najmniej wirtualnego kontaktu, jak najwiecej realnego + podklejone tematy (kino, ec itd)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
haky to przypadek skrajny. On prawdopodobnie nie umie samodzielnie myśleć. Nie umie czytać (są przyklejone tematy). Musi napisać.

Tylko po co?

I tak nic nie zrobi. Zamiast pisać na forum, mógłby zagadać i sprawdzić i ew. wtedy napisać. A tak robi się kolejny durny temat - "co ona może myśleć", no :cenzura: ile jeszcze? Jak nie podejdziesz to się nie dowiesz. Zrozum. Wyjdź i nie pisz dopóki nie zagadasz!

Zdegustowany bardziej niż zwykle.

J.B
 

woda_z_bąbelkami

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja myślę, ze wiem o co chodzi tej dziewczynie...:D

Założyłabym się, że ona po prostu 'ukrywa' to, że jej się podobasz przed tą drugą koleżanką. Być może Z ciągle wmawia X że jej się podobasz a ona nie chce się przyznać że tak jest. Bądź też nie podobasz się Z i X się wstydzi.

Ale stawiałabym na to, że X nie chce się przyznać przed Z-sama tak kiedyś robiłam...no dobra...dalej robię;pp
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Myślę, że koleżanka tej dziewczyny chce się z Tobą przespać i ta dziewczyna się z niej śmieje :D
 

dzulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Tak samo jak w temacie:dziewczyna jak idzie z koleżanką i zobaczy mnie to się uśmiecha i odwraca w drugą stronę a jak idzie z inną koleżanką to się nie uśmiecha.Co to może oznaczać?


yyy ja myśle,ze obie na ciebie lecą ,jak siemano. ! więc działaj stary, działaj : P
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
...a ja mysle,ze autor musi pokazac tej dziewczynie,ze jest"zly"-laski to lubia....
 
Do góry